Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Igaunija valsts simtgadi svin ekonomiskās izaugsmes noskaņā. Vidējā mēnešalga pārsniedz 1000 eiro

Igaunija iet pati savu ceļu

Igaunija mūsu valstī daudzkārt tikusi atzīta par pozitīvo paraugu, kam vajadzētu līdzināties. Arī visas Baltijas mērogā Igaunija tiek uzskatīta par valsti ar augstāko dzīves līmeni, līdzsvarotāko situāciju darba tirgū un labāk sakārtoto uzņēmējdarbības vidi. Turklāt mūsu ziemeļu kaimiņvalsts tiek slavēta arī par moderno tehnoloģiju prasmīgu izmantošanu daudzās jomās – sākot no e-risinājumiem vietējo iedzīvotāju saziņai ar publisko sektoru un beidzot ar interesantu apskates objektu popularizēšanu internetā, par Igauniju ieinteresējot ārvalstu tūristus.

Top komentāri

kāds zina?
k
A igauņiem ir mazgātājbankas, jeb vismaz tur mēs viņiem ieliekam kloķi?
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
VAI TAD BEIDZOT TO IDIOTISMU AR PULKSTEŅIEM NEBŪTU JĀBEIDZ ???
Margarēta
M
Sāksim jau ar to, ka to pašu 100gadi Igaunija svinēja ar samērīgām izmaksām. palika vairāk naudas tai pašai veselības aizsardzībai, algām, pensijām. Vai vismaz nevajadzēta atkal celt kādu nodokli, lai visām iegribām sanāktu. Mūsu un Igaunijas tēriņi 100gadei un arī tas, KAM tieši un KĀ tieši 100gades finansējums tiek tērēts, parāda milzīgu atšķirību starp mūsu un viņu domāšanu. Mums ir vajadzīgs šiks, bļesks un iespēja "apgūt piķi", viņi tomēr domā par to, kas ir svarīgāks, kam vajag vairāk.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vairogs pret uzbrukumu

Zinošs un izglītots darbinieks ir uzņēmuma labākā aizsardzība pret kiberuzbrukumiem, uzsver Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija Latvijā Cert.lv, kopā ar partnerinstitūci...