Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Daži tiešām dzīvo "zaļi"

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Cepums
C
Kaut kā visi tā kautrīgi piemirst, ka "katastrofu" veido maksājumi Latvenergo, t.i. valsts uzņēmumam un dažīem politmafijas darboņu gāzes koģenerācijas uzņēmumuiem, ne jau ekoloģiskajām mazājām hidoro, vēja vai saules enerģijas ģenerācijas stacijām!
Victoria Schmitz
Mans pedejais paycheck bija 2500 $, lai stradatu 12 stundas nedela tiešsaiste. Masue draugu vidu ir videji 8k vairakus menešus, un vina strada aptuveni 30 stundas nedela. Es nespeju noticet, cik viegli es to izmeginaju. Ar to potencials ir bezgaligs. Tas ir tas, ko es daru. lauj to izdarit.➤w­w­w.W­e­b­j­o­b­3­3­.­C­O­M
interesanti
i
Vai tajā 194,37 miljonu eiro peļņā ir ieskaitīti arī Latvenergo nopelnītie 172,9 milj. eiro.
TEC1
T
jādomā, ka tomēr ne visi 170m, jo Latvenergo ne jau visu enerģiju ražo zaļi!
 • 4
 • 1
Tālis
T
Palasat tiko iznākušo grāmatu Latvijas "dzīvības stratēģija" - tur visi nosaukti vārdā.
TrollisJT
T
Lietas , par kurām mēs te stresojam ir notikušas visur un vienmēr, bet... ir valstis, kur pēc kārtējā skandāla ielas ir aizpildītas ar desmitiem tūkstošiem niknu seju, bet ir valstis, kur apzagtie un apmuļķotie cilvēki ķēķī apspriež, nopūšas, iedzer stipro aliņu un velk vien savu nastu tālāk... .
Cepums
C
t.i. no sērijas - kāds uzpūš kārtējo pīli un tauta metas laupīt bodītes? Tāds ir tavs izsvērtas rekcijas modelis?
 • 1
 • 0
Emsis:Dubulttarifs-atbalsts latvisk
E
Diena, 22.09.2000. Zaļās partijas līdzpriekšsēdētājs I.Emsis. Valdībā apspriešanai nodoti Enerģētikas likuma grozījumi, mazinot līdzšinējos atvieglojumus mazajām HES, vēja elektrostacijām un citām reģeneratīvajām energoietaisēm un tuvinot to pilnīgu atcelšanu. Es kā šo atvieglojumu autors un izcīnītājs 6. Saeimā vēlētos ieviest skaidrību dažos ar tiem saistītajos aspektos, kas vai nu aiz nezināšanas, vai apzināti tiek noklusēti. Enerģētikas likuma 40. pantā noteikts, ka Latvenergo jāiepērk mazo hidroelektrostaciju, vēja elektrostaciju, saules bateriju un biogāzes energoiekārtu pirmajos astoņos ekspluatācijas gados saražotā enerģija par divkāršu realizācijas tarifu, tādējādi paātrinot šo elektrostaciju kapitālieguldījumu atmaksāšanos, mudinot lauku uzņēmējus ieguldīt līdzekļus šādās mazās, videi draudzīgās elektrostacijās, kuras atmaksājas ilgākā laikā. Kāda ir šā mazās enerģētikas atbalsta jēga? Tas ir atbalsts Latvijas latviskumam!
Irlielāmērāticams
I
ka Liepājas Metalurga bankrots ir viens īsti latvisks atbalsts latviskumam.
 • 18
 • 2
To putru ievārīja Emsis
T
kurš tādā veidā izgādāja saviem čomiem labu naudas āderi. Pēc tam jau "panesās"
Skleroze
S
Šausmīgi veikli "aizmirsi" Kariņu, kurš pieņēma OIK likumu un Vienotību, kas izsniedza lauvas tiesu visu OIK atļauju. Bet gadās! :D
 • 16
 • 4
Otkats Baigais
O
Lielākie laupītāji ir pašvaldības. Tās Latvijā tērē nenormāli daudz.
3 a kredītčumodāns
3
Nu ja, maitas tie pāķi. Traucē OIK pizģecmeņiem uzdzīvot.
 • 7
 • 1
Leiškalns sauc lietas īstajos vārdo
L
Latvijā tas nav labi!
Izredzētie!
I
Latvijā ir vairākas izredzēto kastas, kas kaut kur politiskajās aizkulisēs sarunā sev nenormāli labus noteikumus uz vienkāršās tautas rēķina. Lielākie aplaupītāji ir maksātnespējas administratori, oikisti, tiesu izpildītāji un mērenākā mērā arī notāri u.c.
Ko saka Rasnačš?
K
Ko tieslietu ministrs stāsta par administratoriem, mēs pēdējā laikā esam dzirdējuši diezgan daudz. Bet ko saka Rasnačš par viņa pārziņā esošajiem tiesu izpildītāju tarifiem?
 • 19
 • 0
Lambrozo
L
laupītāji!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Lieldienās parasti apēdu:

Kopā nobalsojuši: 118

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē