Laika ziņas
Šodien
Migla
Kur visiem pieejamā medicīna ir nooptimizēta, pandēmija pārtapa par nebeidzamu traģēdiju

Iemesli mainīties

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Mikus
M
Klaun, Tu pats sev raksti komentarus????????
čoms
č
Klaun, noslēdzam līgumu. Apsolu, ka nekad nelasīšu Tavus kricelejumusun Tu apsoli nekad nekricelet. Aliņš no manis.
Pipars
P
Vērojam kā globālā pasaules elite pastiprināti ir sākusi valstīm diktēt savus noteikumus. Viens no tādiem noteikumiem ir atgriezt valstīs (gan līdz zināmi robežai) vieglo rūpniecību, nu teiksim tās pašas sejas masku ražotnes, iespējams ka arī kaut ko no apvu un apģēbu rūpniecības. Tīri tā lai vieglāk pie cilvēku dzīves līmeņa mākslīgās pazemināšanas pasaulē scenārija realizācijas saglabāt un pat pastiprināt savu varu, tai skaitā kontrolējot tehnoloģiju piekļuvi tām vai citām valstīm! Tā teikt LABDIEN jaunie viduslaiki! Tā pat vērojam kā globālā pasaules elite, kas jau pa lielam no ASV un Britu salām ir pārvākusies uz Ķīnu, lēnām sāk tukšās pa pēdējām desmitgadēm Ķīnā sabūvētās pilsētas veidot par jaunā zelta miljarda nākošo dzīves vietu!... Ja runājam par eiropu, tad diemžēl rietumeiropas nu jau zināmā mērā pārāfrakanizēto valstu liktenis un sūtība ir lēnām kļūt par pasaules perifēriju!
Pipars to Pravietisnejaukais
P
Manā skatījumā baltās rases vairošanās problēmas pa tiešo ir saistītas ar 1945 gada Bretenvudas vienošanās stāšanos spēkā, kad banķieru peļņa no visas pasaules peļņas nepārsniedza 5%. Kā zināms 2007 gadā banķieru peļņa procentos no visas pasaules kopējās peļņas pārsniedza skaitli 70%. Vērojam kā banķieri gadu desmitiem ir stūmuši individuālismu, egoismu un citus netikumus un izvirtības, jo bankām vēl lielākas peļņas gūšanai ir vajadzīgs tikai un vienīgi PATĒRĒTĀJS! Bankām nav vajadzīgas tur kaut kādas ģimenes ar bērniem, vai kāds cits peļņas gūšanas traucēklis. Piebildīšu - tā kā bankas dzīvo ar vien tikai 10% nodrošinājumu katram patērētājam dotajam kredītam, tad pēc būtības mēs gadu desmitiem vērojam uz katru banku kredītos aizdoto eiro 9 viltotus eiro, kuri komercbankās pēc fakta tiek zīmēti no zila gaisa. Rodas jautājums kā lai uz šī ētiski amorālā fona patērētāji spētu vairoties?
  • 3
  • 1
Pravietisnejaukais>Pipars
P
Pipar, vai tas patiešām tā varētu būt, ka masoni un "globālās pasaules elite" ir baltajai rasei "aizsējusi abus galus" tā, ka tie nevairojas, bet atstāj aizvien jaunu telpu Āfrikas ieceļotājiem? Pipar, vai Tev nešķiet, ka slinkumam uz bērnu radīšanu ir cits, daudz tuvāks un saprotamāks iemesls?
  • 5
  • 0
Pareizaisjautājums
P
Kāpēc ražošana ņēma un aizbēga no labajām valstīm uz sliktajām valstīm?
Iciks
I
Sedleniek, viens vienīgs stulbums
snm
s
Pašlaik visi gatavojas scenārijam, ka pandēmija drīz būs beigusies un gada IKP būs krities par 10%. Taču ja ierobežojumu atcelšana būs izraisījusi jaunu pandēmijas vilni un nāksies noteikt vēl stingrākus ierobežojumus, tad IKP kritums varēs pārsniegt 30%. Tas faktiski nozīmēs līdzšinējās sistēmas sabrukumu. Jautājums ir kāda būs nākamā sistēma?
diemžēl
d
"ažiotāža apsīks līdz ar pandēmijas beigām" - Visticamāk, ka tā arī būs.
Robītis
R
Sveiks eiropieti. Skatos esi makten gudrs. Bliez pa visam lietām acis nemirkškinadams. Andiņ, vai tev to vajag, man ne. Vai tiešam tā negribas godīgi maizīti pelnīt?????
trusis nejaukais
t
tas ka latvijaa viiruss taa iisti nemaz neatnaaca (un paldies Dievam jo redzot muusu iereednju bezspeeju sekas buutu drausmiigas) nenoziimee ka Latvija bija gatavaaka par citaam. Tieshi preteeji. kontekstaa ar valsts pakalpojumu kvalitaati der atcereeties vaarus ko laikam ir teicis Ronalds Reigans: "The nine most terrifying words in the English language are: I'm from the Government, and I'm here to help. "
Istoričeskijs
I
Brīvais tirgus - dabisks saimniecības veids normālā sabiedrībā. Nebrīvais tirgus - ārkārtēja un nenormāla saimniekošana slimā un nenormālā sabiedrībā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Trešā ceļa variants(17)

Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā un vēl virknē valsts lielāko pilsētu turpinās protesti, kas sākās pat vēl pirms tam, pirms prezidents Aleksandrs Lukašenko bija oficiāli pasludināts par 9. augustā...

Latvijas ekonomiskās atgūšanās signāli(1)

Neraugoties uz to, ka Starptautiskā Valūtas fonda prognozes par pasaules ekonomisko sniegumu jūnijā bija krietni sliktākas nekā aprīlī, atsevišķas pašmāju norises vedina domāt, ka vismaz mūsu tautsaim...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē