Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Jebkurš skolēns tad varēs mest sejā iztikšanu no krāpnieku naudām

Komunisma rēgs valdībā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Maiga
M
Melniks ļoti kļūdās savā skaidrojumā par Sublinsku, esiet progresīvās, vajag darīt, ne kritizēt yes!
Emma
E
Vai nezināt, kur atrast sievieti vienai naktij? Tad ienāc - http://lady4.fun
ērce
ē
Ar loģisku domāšanu Kristaps nedraudzējas.
Nja
N
Vai tiešām bērneļiem nebija ko ēst, ka gāji pie šķēles par kalpu?
>Njā
&
Naudas bija par maz-tapēc gāju!
 • 7
 • 0
pensionāre
p
Nav saprotams mūsu valsts laimes stāstu epopeja,tad kādēļ ir tik daudz nabagu?
pats savas laimes kalējs
p
Latvijā darba netrūkst. Arī pensionārs var strādāt, ja veselība atļauj. Nečīksti!
 • 9
 • 4
Nja
N
Tas ir jautājums šī propagandas instrumenta ar nosaukumu Diena, īpašniekiem.
 • 8
 • 0
pārliecināts liberalis
p
Kas mums daļas gar nabagiem? Lai katrs doma pats par sevi....
 • 3
 • 2
Arturs
A
meļņiks ir Andra Šķeles pakaļskrējējs,cik gan par lētu naudu viņu varēja nopirkt.Sen neēsmu lasījis tik debilu komentāru! ZZS-ā viens no šausminošākajiem komunistiem ar ilggadēju stāžu Brigmanis nu ir kļuvuši par ministres nopēlējiem.Aizveriet savas mutes!Atklāti un godīgi!Krauze laikam vispār ir mēnessērdzīgs kopā ar Meļņiku!Prieks ka Krustpunktā šim tipāžam neizedvās iegāzt premjeru!
nē, nē Artur:
n
Tu nesaproti: Viņi ir šo oligarhu cilvēki jo strādā viņu mass media...
 • 8
 • 5
Latgalīts
L
Komunisma rēgs atrodas opozīcijā- ZZS un Saskaņa.
lielburžjs Slesers
l
Ja, ja-pilna pasaule ar komunistiem kas grib mums atnem musu godigi nopelnito....
 • 8
 • 3
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Kultūru finansējam no azartspēlēm, medicīnu - no alkohola, policiju - no pārkāpēju soda naudām... kāpēc lai izglītību nefinansētu noziedzniekiem atņemtais? Tiesa gan, rodas jautājums, vai pie tādas kārtības skolotāji uzdrošināsies vairot likumības un tikumības izpratni skolniekos???
Valstij vispirms jāgādā
V
par bāreņiem, invalīdiem un mazo pensiju saņēmējiem, pēc tam par personām ar pilnu darbspēju bez bērniem, kuri neskaidru iemeslu dēļ saņem algu līdz 500 euro!
>Valstij vispirms....
&
Pilnīgas muļķības: Ja vēlētājs negādā par valsti, kā valsts var gādāt par kādu vēletāju grupu?
 • 4
 • 4
Sprieduma pārsūdzēšana - necieņa
S
Valsts puse, pārsūdzot 1.instances tiesas nolēmumu, faktiski izrāda necieņu pret pašas valsts iedibināto tiesu sistēmu. No vienas puses - valsts ar paaugstinātām tiesu nodevām un drošības naudām cenšas panākt, lai iedzīvotāji nepārsūdz nolēmumus visās instancēs, savukārt ar šādu rīcību faktiski tiek dots signāls, ka pirmā instance nav nekas tik nopietns, lai būtu vērts to respektēt
a ko ta nu?
a
Šuplinska spriedumu pārsūdz tikai tāpēc, ka šī paštaisnā un varas kārā sieviete nav spējīga atzīt savas kļūdas, tāpēc, ka Kariņš ļauj viņai šantažēt valdību. Apgabaltiesas nolēmums būs tāds pats, jo LIKUMI nav pārkāpti. Vai tadā gadījumā Šuplinskai nebūtu jādodas atpakaļ uz Rēzekni? Interesanti, kas gatavo Šuplinskai blakus sūdzību? Runā, ka slavens advokātu birojs, kuriem gan vajadzētu nokaunēties cīnīties pret savu alma mater. Cik tas valstij izmaksājis? To gan žurnālistiem vajadzētu noskaidrot. Nožēlojami, ka tiesām jātērē laiks, lai aizsargātu cilvēkus no šo jaunkomunistu izrēķināšanās?
 • 19
 • 4
no Jūrmalas
n
Šuplinsk brīžiem patiešām atgādina padomju laika plintnieci- gan vizuāli, gan ar savām aprobežotajām runām, kas traicina pedagogus. Ļauns cilvēks- kā no Pandoras lādes šķirbas izlīdis.
pederasts
p
Kāpēc skolotāji tagad sevi sauc par "pedagogiem" ?
 • 2
 • 3
Čakarēs ekonomiku
Č
Šī valdība plāno izmest 55 miljonus euro diferencētā neapliekamā augšējās robežas paaugstināšanai no kā vislielāko labumu gūs personas ar pilnu darbspēju un bez apgādājamajiem, kas nezināmu iemeslu dēļ legāli saņem nelielu (līdz 500 euro) atalgojumu. Tajā pašā laikā šai valdībai pietrūkst 2,5 milj. euro aizbildībā esošo bāreņu uzturnaudas normalizēšanai (šobrīd viņi saņem pusi no nepieciešamnā), pietrūkst 27 milj. minimālā ienākuma līmeņa ieviešanai, kas skar vēl divas mazāk aizsargātās grupas - invalīdus un mazo pensiju saņēmējus, pietrūkst skolotāju un mediķu algu paaugstināšanai u.c. Bet sliktākais, ka diferencētais NM, atbalstot lētā zemo algu un aplokšņu algu sektorui, postoši iedarbojas uz ekonomikas izaugsmi.
Josis
J
Tas, vai līdzekļi ir iegūti noziedzīgi vai nē, var tikt konstatēts izmeklējot šo līdzekļu īpašnieka iesniegumu par notikušo zādzību. Parasti valsts - lielākā noziedzniece un svešu līdzekļu ieguvēja pati. Komunistiskā valsts - jo sevišķi.
protams to Josis
p
Tas ir pilnīga taisnība: Parasti ar zagļi raksta iesniegumus, ka redz-tur un tur tik un tik nozagu. Lūdzu izmeklēt manu darbību!
 • 3
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Covid-19 sašķels sabiedrību?(1)

Nenoliedzami šis Covid-19 krīzes laiks ir unikāls, un patlaban jau ir izkristalizējies jautājums – vai Covid-19 sašķels sabiedrību? Uzņēmējdarbības vidē tiek runāts par to, ka Covid-19 izplatī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē