Laika ziņas
Šodien
Migla
Nekritiska ļaušanās ārvalstu uzņēmēju ietekmei vērtējama kā visai tuvredzīga politika

(Ne)norakstīsim savējos?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Javascript
J
Vai vienkāršāk nebūtu paskatīties, kas ir potenciālie darba ņēmēji (jaunieši, pirmspensijas vecuma cilvēki, darba atgiesties gribošās māmiņas pēc bērnu kopšanas atvaļinājuma) un cik vēlas maksāt lielie kliedzēji par darbinieku trūkumu. tad algas salīdzināt ar divas stundas no mums esošo Vācijas darba tirgu, un tad izdarīt secinājumus. Manuprāt ar steigu vajag ieviest kvotas viesstrādniekiem, kā to dara daudzas ESAO (angliski OECD) valstis. Kamēr jauniešiem un pirmspensijas vecuma un reģionos nenodarbinātajiem nav darba viesstrādnieku minimālajai algai ir jābūt eur 2000 (IT maza alga), bet kopējai kvotai līdz 10 000.
Komentārs
K
Tāds jau ir - OECD sagatavots un publicēts šī gada aprīlī. OECD visdrīzāk pasaules kompetentākie eksperti šajos jautājumos.
.....
.
Tāds jau ir - OECD sagatavots un publicēts šī gada aprīlī. OECD visdrīzāk pasaules kompetentākie eksperti šajos jautājumos.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Eiropas Savienības kūtrums(8)

Patlaban valstis eksperimentē ar Covid-19 izplatības mazināšanai noteikto ierobežojumu atcelšanu. Tā situāciju raksturo gan ekonomisti, gan politologi, gan citu jomu eksperti. Šobrīd, līdzīgi kā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē