Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars
Politiskajā procesā šobrīd dominē paštīksmināšanās, revanšisms un ambīcijas

Pēdējās kaujas toņos

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nja
N
Oligarhu aģitproma priekšnieks atvemj saimnieku viedokli.
Edge
E
Tikai mieru, bez panikas. Viss būs štokos: «Latvijas politika nav nekas cits kā pārnacionālo interešu apkalpošana» (Diena, 11.07.2018.).
tāpat vien
t
politika NAV māksla, kur nu vēl "kompromisu"
TYT
T
Iestājas klusums ... publika aizturējusi elpu cenšas aptvert domas neaptveramo dziļumu ... tad visi lec kājās, aplausi pāriet nebeidzamās ovācijās, cilvēki līdz aizsmakumam kliedz "Bis!!! Ģeniāli! Ģeniāli!" Dienas galv. redaktors ir paziņojis īpaši oriģinālu atziņu, neviens neko tādu iepriekš nebija dzirdējis, absolūti jaunu domu. Dāmas un kungi, Madžiņš satricina intelektuālo, akadēmisko domu paziņojot, lūk ko - "Tā darbojas demokrātija. Vēlmei konfliktēt (lasi: runāt par savām vērtībām, vajadzībām un ambīcijām) un sadarboties ir jābūt samērīgai un saistītai ar realitāti. Politika ir kompromisu māksla." Steidziet pierakstīt, iegaumēt šo ārkārtīgi oriģinālo atziņu!!!!
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Viss nostājas savās vietās. Sarkanie iet uzbrukumā. Vai ievērojāt - Pabriks vairs nerunā par Nacionālo apvienību, bet sauc viņus par tēvzemiešiem, tātad uzvar Dobeļa novirziens, bet Raivis var atkal iet puišeļiem sambo ierādīt.
vecā sieva
v
Parādnieku jau ļaudis pasūtīja dillēs, arī citiem tas pats draud.
  • 1
  • 0
Alla Borisovna
A
Skatot šo jautājumu objektīvi, tā saucamās "labējās" partijas, kas ir eifēmisms ar nozīmi - latviskās partijas - ir vadījušas valsti jau kopš neatkarības atgūšanas. Būtu tikai loģiski dot pastrādāt arī kādai centriskai, citiem vārdiem sakot - sociāldemokrātisksi partijai.
  • 6
  • 5
Paulis Galanskis
es domaju ka sobrid ieveletie deputati bez saskanas palidzibas nav spejigi izveidot valdibu
Politologs
P
Var taču mēģināt vienoties sadalīt vietas pie siles bez Saskaņas. Pirmie 2 mēģinājumi neizdevās, jo jaunpienācēji prasīja sev siles malas garumu proporcionāli mandātu skaitam, taču vecie uzstāja uz paražu tiesībām. Kad situācija draudēs kļūt nekontrolējama, pašsaglabāšanās instinkts motivēs vienoties.
  • 2
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Covid-19 maina apziņu par cilvēces ievainojamību(31)

Par drošības riskiem un dezinformācijas ļaunatūru Covid-19 izraisītās krīzes laikā intervijā Jolantai Plaukai stāsta NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē