Laika ziņas
Šodien
Migla

Piemērs acu priekšā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
melnais humors
m
Krievija ir nesalīdzināmi mazāks drauds Eiropai nekā Amerikas Savienotās Valstis, kuru okupācijas armija joprojām atrodas Eiropā -- 74 gadus pēc II Pasaules kara beigām.
Kremļa nacistu meli
K
Kremļa nacistu muļķi meli valsts nodevēj, nekāda ASV okupācijas karaspēka nevienā Eiropas valstī nav un ASV nevienai Eiropas valstij neko nav atņēmusi. Atšķirībā no Krievijas, kura ir okupējusi un anektējusi Krimu, okupējusi Abhāziju, Piedņestru un Dienvidosetiju un daļēji okupējusi - ar hibrīdalgotņu spēkiem - Luhanskas un Doņeckas apgabalus. Sadursmēs ar faktiem Kremļa nacistu meli kā vienmēr cieš sakāvi.
 • 4
 • 4
Summa nemainās
S
https://www.globalfirepower.com/defense-spending-budget.asp
Alfonss
A
... un piemērs pakaļā arīdzan...
reptilis
r
Latvijas ( kaut vai apcirptas) neatkarības vienīgais garants ir spēcīga ...nepolitkorekta ASV! Vācija Latviju notirgos Krievijai acis nepamirkšķinot.... Ja,ASV notiks socialistiska revolūcija ...un tas tuvā nākotnē ir ļoti iespējams,tad viņi būs aizņemti ar sevi....,ja Rietumeiropā izveidosies pilsoņu karš,tad tas arī neko labu nesola:(((....un Krievijas murgs ir tepat aiz Zilupes.....un tie lietderīgie ideoti,kuri ir iedomājušies,ka ar Krieviju ir iespējams sadarboties( neatrodoties zem spēcīga ASV lietussarga) ,lai paskatās uz Ukrainu...Gruziju...
GEO
G
Troļļi no Izcilības centra plosās. ASV Latviju notirgos Krievijai daudz vieglāk, nekā Vācija. Piemēram, apmaiņā pret Venecuēlu. Priekš ASV Latvija neko nenozīmē. Trumpis pat domā, ka Latvija ir Balkānos. Vācijai Latvija tomēr ir blakus, un arī visas baltvācu pēcteču biedrības vēl nav mirušas. Un ko Krievija varētu piedāvāt Vācijai apmaiņā?
 • 0
 • 1
gribēt nav kaitīgi
g
Pat komunistu laikos tikai visstulbākie propagandoni riskēja murgot par revolūciju ASV. Par nekorektumu - kā jums patiks, ja šis nekorektums vērsīsies pret jum pašu, piemēram, šajā diskusijā?
 • 1
 • 4
precizējums
p
Airbus nav Eiropas Savienības projekts, bet gan dažu valstu sadarbības projekts, kas sācies vēl pirms ES izveides. Šeit ir svarīgi piezīmēt, no vienas puses, ka šādu projektu var īstenot ārpus ES ietvariem, bet no otras puses, ka ES konkurences noteikumi tieši traucētu šāda projekta īstenošanu. Tātad, lai šādi projekti būtu iespējami, Eiropas Savienībai ir būtiski jāpārskata savi konkurences noteikumi. Bet var arī to darīt uz starpvalstu līgumu pamata, neiesaistot Eiropas Savienību.
un tagad
u
noskaidrosim, kas ir vienkāršāk, slēgt vienu līgumu ar aliansi vai 20 un vairāk līgumus ar katru valsti atsevišķi? Kāda būtu šodienas ASV vieta pasaulē, ja citām valstīm būtu jārunā nevis ar ASV valdību Vašingtonā, bet ar katru no 50 štatu valdībām atsevišķi?
 • 1
 • 1
Irlielāmērāticams
I
ka visspilgtākais, pamācošākais "piemērs acu priekšā" ir skolas, kas tiek pārbūvētas par veco ļaužu namiem.
Irdrošizināms
I
ka visi, kam nepatīk Eiropa, drīkst no tās vākties jau šodien.
 • 0
 • 4
trusis nejaukais
t
Sedleniekam iesalu mazaak sapnjot slapjos sapnjus un filoneet mullkjiibas. Airbuss nav piemeers, jo Airbuss vispaar tika nodibinaats jau 70ajos ar meerkji apvienot aviacijas industriju eiropaa jo logjiski viena kompaanija nespeetu pacelt taadus projektus. Bet tas bija 70tajos kad Eiropaa viss veel bija kaartiibaa un taada EU nevienam nechakareeja praatu. Tagad Eiropa nespeej vienoties pat elementaaros sadziives jautaajumos kur nu veel sapnjot par militaaro industiju, ar shitaadiem miizalaam tak nekas tur nebuus veel gadus 20. Tie ir nereaali sapnji diemzheel.
Pipars
P
No kurienes Sedleniekam rodas ideja ka tādas NU JAU āfrikas valstis kā Zviedrija Norvēģija un teiksim Beļģija var nākotnē atbilst tam viņa "piemēram acu priekšā"...? Tīri stratēģiski lūkojoties uz eiropu mums priekšā stāv 1. migrantu halifāta veidošanās 2. eiropas institūtu ietekmes mazināšanās 3. konfilikā esošo pušu ārējo spēku piesaiste. Jukas un konflikti uz gadiem 20-30... Pēc kuriem tad atkal vērosim jaunu apvienošanās vilni... ar pavisam citām robežām un principiem! Problēma ir tā ka eiropai uz šiem gadiem 20-30 lai viņa pati sevi nenoslīcinātu asinīs ir vajadzīgs ārējais arbitrs... Ja mēs bezkaislīgi skatāmies tad redzam ka teiksim pēc Vatikānas un veco kontinentālo eiropas elišu domām šīs arbitrs varētu būt Krievija.! Interesanti ir tas ka Krievijas uzdevums šai situācijā ir radīt apstākļus kas "LIEK" eiropai skatīties uz Krieviju kā uz investīciju un tehnoloģiju eksporta zonu!
Kremļa nacistu muļķim
K
Nesekmīgais, Norvēģija, Zviedrija un Beļģija joprojām atrodas Eiropā, bet turienes pilsoņiem melnīšiem ir vairāk sakara ar Eiropu nekā tev, Kremļa nacistu ieklīdeni. Vārdu ''kalifāts'' latviski raksta ar, k, nevis g. Iegaumē, nesekmīgais. Un nekāda slīkšana asinīs Eiropā nenotiek un arī tevi, krievu nacistu, neviens par arbitru nesauks, skaties, lai Krievija pati asinīs nenoslīkst, tur vairākos reģionos ir sākušies masu protesti. Jā, nesekmīgais, un vēl iegaumē, ka Vatikāns (gan latviski, gan krieviski vīriešu dzimtē) nekādus aicinājumus krievu nacistiem kaut ko arbitrēt Eiropā nav izteicis un nevar izteikt un vispār pāvestam ES lietās ir tāda pati teikšana kā filatēlistu biedrības kasierim - nekāda.
 • 1
 • 6
[anti]paraugs
[
Antverpenē 78% bērnu vecumā līdz 6 gadiem esot imigrantu bērni, ja ticēt liberālā politiķa Hermaņa De Croo vārdiem, kurš jūsmo par imigrāciju.
 • 13
 • 3
Meždunarodnijs
M
Rietumeiropai no Krievijas nav ko baidīties, kamēr ASV nav iemidzinājusi savus Austrumeiropas suņus, kas riet uz Krieviju nepārstāj. Bet gan jācenšās sadarboties un iegūt maksimālu labumu.
družoļubnijs
d
Tu, Kremļa suni, to vien dari kā rej uz sava režīma pretiniekiem.
 • 11
 • 14

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Eiropas Savienības kūtrums(8)

Patlaban valstis eksperimentē ar Covid-19 izplatības mazināšanai noteikto ierobežojumu atcelšanu. Tā situāciju raksturo gan ekonomisti, gan politologi, gan citu jomu eksperti. Šobrīd, līdzīgi kā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē