Laika ziņas
Šodien
Migla

Vai zaļzemnieki ir norakstāmi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Chils
C
Es par to, lai aiziet. Nekurienē.
autorei
a
Ir, ir norakstāmi, un jau labi sen. Atslābsti, Agnesīt! :)
Irlielāmērāticams
I
ka agri vai vēlu veselais saprāts ņems virsroku un šis nedabīgais veidojums sadalīsies to nosaukumiem atbilstošās daļās - zemniekos, kuri kaut ko dara ar zemi un zaļajos, kuri klaigā un traucē cilvēkiem dzīvot, kā jau tas fašistiem pienākas. Tad, kad tas notiks es nobalsošu par zemniekiem.
Krējums Saldais
K
Nezinu, vai paši zaļzemnieki, bet viņu ideoloģija noteikti. Nu tādi sarkanie baroniņi, kuri visus citus uzskata par stulbiem esam, bet paši sēž kā uz siena kaudzes - ne paši ēd, ne citiem dod. Partijas pievienotā vērtība Latvija - ar treknu mīnuss zīmi. Izslauca pa tukšo un tagad pat pašiem nav ko ēst.
Seska Smaka
S
Labo darbu čempionus nevajag norakstīt.Viņus visus vajag patriekt ar brūnu mieru!
Kad ellē reiz barons nogrims
K
(un reizē ar viņu tā asiņainais laupījums), tad līdzi sekos gan Dienas Heopsa kuģis, gan arī visas tā saucamās SABIEDRISKĀS DOMAS APTAUJAS, kas tik dāsni pūta taures ZZS reitingu sakarā.
Kaut kā tā
K
"Man ļoti patīk ZZS," savā spoguļattēlā raugoties, nebeidza prātuļot autore. Nezinādama, kur likties ar jūsmas smagumu, viņa uzcirta rakstu.
ZZS Margeviča DIEVINĀJA.
Z
Toties līdz nāvei ienīda Āboltiņu, Vienotību un visus latviešu plebejusus, kas nebija ar mieru klanīties sarkano un krievu priekšā.
  • 17
  • 2
Itamars Toledano
Protams, ka norakstāmi! Tikai to vajadzēja izdarīt daudz agrāk, pirms tie nebija valsti līdz augšai pietaisījuši, pirms vēl Lembergs ar saviem nolaupītajiem asiņainiem tūkstošiem miljonu to nebija degradējis un amoralizējis līdz neprātam.
rūgtā patiesība
r
ZZS ir bijušo kolhozu priekšsēdētāju partija, kuras intelektuāli apdalīto elektorātu 13. saeimas vēlēšanās nocēla KPVLv.
.
.
"Labo darbu čempioni" ar savu idiotisko nodokļu reformu un pazemojošo sistēmu, kad katram sētniekam ir jābūt arī augstas klases grāmatvedim, sevi ir nostādījuši salašņu statusā, tāpēc viņu vieta ir vēstures mēslainē.
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Mani sajūsmina tā nodokļu sistēma un dokumentācija. Kad vasarā mans brālis dzīvo pie manis laukos, viņš drīkst gan ēst gan gulēt, bet ja paņems grābekli un ieliks tam nolauzto zaru, tad vispirms mums jānoformē līgums un man jāpaziņo VIDam ka jauns darbinieks sācis strādāt,
  • 23
  • 4
no Jūrmalas
n
ZZS nav ne zemnieku, ne vides pārstāvju apvienība. ZZS ir nedabīgs veidojums, jo lauksaimnieki ir vieni no lielākajiem dabas piesārņotājiem. Zaļie nekad neuzstājas pret vides piesārņošanu, šī partija ir parodija, tās vadībā ir merkantili darbonīši, kuriem nav pat sajēgas par vides problēmām
rūgtā patiesība
r
Būsim godīgi, šīs partijas vadībā ir apzagušies kolhoznieki, kam sazobē ar NA noturēt prokuratūrā un tiesās pērkamus, nodzērurošos komunistus un čekistus ir izdzīvošanas jautājums. Tāpat kā viņu Saimniekam Puzē. Viss pārējais, ieskaitot ne pārāk gudro šahisti tautiņtērpā reklāmas bukletos ar visu bērnu baru un vīru, kas viņu krāpj ar vīriešiem, ir migla, ko papūš acīs nabaga penšām provincē, kas uzzicē uz vārdu "zemnieks" jau kurās vēlēšanās.
  • 17
  • 1
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Viņi vienkārši ir apnikuši, radīti ar nacionālistisku pieskaņu ar Rīgas kungu rokām, ar zemniecību nekad nav bijuši sakarā, tik daudz ka viņu partijas komunistiem bija vienmēr nodrošināts zemkopības ministra krēsls. Nekā no pirmskara partijas idejām, tikai siles vēlmju vadīti darboņi ar apšaubāmu un pat noziedzīgu pagātni. Manējie.
Poļitičeskijs
P
Kolhoznieku un sovhoznieku savienība ( ne Rīgas kungu radīta ) - alternatīva Latvijas zemei.
  • 14
  • 0
senču ols
s
kompartijas radītais zupstrāts- norakstāms
Provinciaļnijs
P
Tik ilgi eksistējoša partija - augstākās raudzes nepieklājība Latvijas politikā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Eiropas Savienības kūtrums(8)

Patlaban valstis eksperimentē ar Covid-19 izplatības mazināšanai noteikto ierobežojumu atcelšanu. Tā situāciju raksturo gan ekonomisti, gan politologi, gan citu jomu eksperti. Šobrīd, līdzīgi kā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē