Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Bordāns: Grūti noticēt, ka tiesībsargājošās iestādes ir darījušas visu iespējamo Misānes pārņemšanai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Itamars Toledano
Tiesībsargājošās iestādes nedarīja neko. Citādi Misāne nebūtu gadu cietumā pūdēta.
Z
Z
Bordānam jau sen bija jāierosina aizstāšanās no konvencijas! Vecāku strīds par bērnu ir civiltiesisks, bet absurdajā konvencijā tas pēkšņi kļūst par nolaupīšanu un krimināltiesisku. Pie pilna veselā saprāta esošš cilvēks tādu murgainu dokumentu nekad neparakstītu. Un nav svarīgi, cik pirms viņa to parakstījuši. Turklāt, nolaupīt var tik svešu lietu, ne savu.
Itamars Toledano
Un tu būtu tas PIE PILNA VESELĀ SAPRĀTA ESOŠS CILVĒKS. No šī formulējuma to nekādi gan nevar secināt, jo MUĻĶIS, taču, nezina, ka viņš IR muļķis!
 • 15
 • 0
Lat
L
https://www.pietiek.com/raksti/ja_neviens_neizradisies_atbildigs,_nakama_kristines_misanes_lieta_bus_tikai_neilga_laika_jautajums
Aikāsāp
A
Nelieti, teroristu lindermanu izprasīja no krieviem, kur viņš pūtu moskoļu cietumos, lai pēc tam atbrīvotu. Melno teroristu beno aijo tagad prasa krieviem izdot. Bet māti, kas glāba savus bērnus, kuru dāņi paši piedāvāja izdot Latvijai izmeklēšanas darbībām, to gan ne par ko! Ierosinu tad Misānes vietā uz DĀR sūtīt to nīkuli, bezsmadzeņu radījumu, kas bezjēdzīgi valkā prokurora nosaukumu!
Sābrs Ontūns Sockāns
S
Nu beidziet, Bordān, kļūt par lētu populistu un šaubu pārņemtu ministreli, bet rīkojaties kā vīrs un vārds.
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Mēs mīlam, apbrīnojam un aizstāvam savus likumpārkāpējus; un, tāpēc esam tādā DUPSĪ kādā esam. Apbrīnojami, ka Misāni aizstāv aizsardzības ministrs Pabriķis, tieslietu ministrs Bordāns, valsts prezidents Levits... Cerams, ka LTV Aizliegtais Paņēmiens neguļ, bet godprātīgi dara savu darbu, lai tautai visu šo šļuru izgaismotu.
Lux
L
likuma varai tātad Latvijā nav nekākas nozīmes; jebkurš politiķis / ministrs uzskata, ka var iejauties juridisku jautājumu risināšanā ar politiskiem & populistiskiem saukļiem, kadvien tas ir ērti. neskatoties uz Interpola sarkano orderi... kurp šī valsts vispār iet ...
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Tieši tā - LIKUMA VARAI Latvijā nav nekādas nozīmes! Nav, nekad nav bijis un - izskatās, ka nekad arī nebūs. Neesam līdz LIKUMA VARAI izauguši.
 • 4
 • 24
tenim
t
Šī lieta atklāj VISAS Latvijas drošību sistēmas impotenci! Ne prokuratūra, ne tieslietu ministrija nenodarbojas ar tiem likumos noteiktiem uzdevumiem! Ir pilnīgi skaidrs, ka jebkurā krīzes sitācijā valsts vara nespēs rīkoties atbilstoši likumā noteiktajam. Tā vieta lai sāktu sakārtot bardaku un izskaustu korupciju, mēs klausāmies visneiedomākas ministru, prokuroru un ierēdņu atrunas! Vai iedomājaties ārstu, kurš izmet pa durvīm slimnieku ar 41 grādu temperatūru?
VVZ
V
Veltīgi šķobīt pakaļu, kad gals jau pie aknām! (Rainis) Latvijas prokuroriem pirms krietna laika bija piedāvāts risinājums, un šis piedāvājums tika ignorēts.
Interpols
I
Jautājums: ja jau Dānija aizturēja Misāni, pamatojoties uz Interpola orderi, kāpēc gan Latvijas talantīgās un juridiski advancētās tiesībsargājošās iestādes to lidostā neizdarīja un nenodeva lietu izmeklēt Latvijas policijā/prokuratūrā/tiesā????
to> hm
t
Ja nepietika prāta un valstsgribas pārņemt lietu un pilsoni, tad tiešām varēja izpildīt interpola orderi, izmeklēt, izbeigt lietu un basta!
 • 6
 • 5
hm
h
Drīzāk būtu jājautā tā - kāpēc Latvijas tiesībsargājošās iestādes nepārņēma Misānes lietu, kad dāņi paši to piedāvāja!?
 • 6
 • 5
Jānis
J
Un, kas tiek darīts, lai Latvijas un ES pilsoni Aivaru Lembergu ASV izslēgtu no teroristu saraksta? Ko gaidām, ko guļam?
Янис
Я
Он тоже говорит ))) У меня только два вопроса. Первый, как там латышам обстоит дела с 500 евриков минималкой? Второй, почему надо было просить у америкосов еще более портить транзитно портовый бизнес, он разве не достаточно подпорчен поддерживанием плохих отношений с Россией?
Tenis
T
Ko var nemties un teret Latvijas valsts naudu un kretinu ministru darba laiku kaut kadas vienas vajpratigas matites Misanes pestisana no vinas sastradatajiem noziegumiem? Tas, kas notiek ar so babu Misani ir vinas un vinas vira savstarpejas problemas un Latvijas debilajiem, liekulugajiem ministriem, deputateliem butu labak rupeties par Latvija dzivot vel palikusajiem cilvekiem, kur katru dienu no bada, nepieejamas medicinas mirst desmitiem cilveku, kur katru dienu nosalst, bada nomirst Latvijas pilsoni, jo viniem nav jumta uz galvas, pensionari, kuri par muza darbu sanem bada pensijas 300€/ menesi.....butu sie debilie liekuli rupejusies par Latvijas pilsoniem Latvija, bet ne par kaut kadiem klaidonam....
Teniss ir brāķēts
T
penis.
 • 3
 • 0
a ko ta nu?
a
Tu esi primitīvi rupjš tēviņš, kas izgāž savus mazvērtības kompleksus un izplata nepatiesu infomāciju par badā mirstošajiem utml. Latvijā 1/3 pārtikas izmet atkritumos, te neviens badu nemirst. Aizveries!
 • 25
 • 2
Nav
N
Protams

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Policejiskā Latvija...(7)

Valdības šonedēļ pieņemtais lēmums, ka pēc ieceļošanas Latvijā no virknes Eiropas valstu vairs nebūs jādodas 14 dienu pašizolācijā, radīja ne tikai lielu apjukumu ar šādu lēmumu izpildi saistītajās...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē