Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Bordāns: Ieslodzīto resocializācija nevar būt veiksmīga bez ieguldījumiem piemērotā infrastruktūrā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
...
.
Būtu labi, ja liktu aizklapēt visus cietumus, varētu noslēgt līgumu ar Taizemi, ka mūsējie urkas izcieš sodu pie viņiem, uzreiz būtu rešpekts pret likumu.
P
P
Cienu sievieti bez brillēm.
Kubads
K
Kurš gan klausās šī plātīgā plānprātiņa šļupstus.
Pravietisnejaukais
P
Cilvēka apziņu mainīt spēj vienīgi Svētais Gars, kurš to dara pilnīgi bez kādiem ieguldījumiem infrastruktūrā - Jēzus Kristus nopelna dēļ. Ieraugiet! Ietaupiet!
VVZ
V
Tas nozīmē tikai vienu- cietumsodu termiņi ir stipri par maziem, un šajos īsajos termiņos ieslodzītie vienkārši nepaspēj mainīties. Bez tam apstākļi cietumā ir kā kūrortā- ar trīsreizēju barošanu, var rīt narkotikas un dolbīt viens otru pakaļā. Un tas viss pilnīgi par velti. Ja būtu tādi meķi kā Kambodžā, un jāsēž būtu 25 gadi, tad ar garantiju var teikt, ka necilvēks būs pārveidots par kaut ko cilvēkam līdzīgu. Vienīgā infrastruktūra, kas būtu jāatjauno, ir Kalnciema akmenslauztuves- ar koka barakām, dzeloņstiepļu žogu un četriem sargtorņiem. Lēti un labi.
ZZZZ
Z
Muļķības. Vajag tur drakoniskus apstākļus lai nevēlētos tur atgriezties ,nevis kā kūrortā kur katrs mēsls vēl var sūdzēties par katru nieku. Tagad labi ja 10% vēlas laboties un tur neatgriezties.Un lai tur strādā un atpelna ,nevis visu apmaksā nodokļu maksātāji.
Grāvis
G
Lai sakaļ kājas ķēdēs un sūta kaut vai mežmalās un ceļmalās atkritumus vākt no zemes. Tad būs Lielā Talka 24/7 - vismaz kaut kāds pozitīvs labums no šo indivīdu barošanas.
  • 3
  • 1
Ventspils muļļ
V
interesanti , kā būs ar lembi , ja iemetīs cietumā pie 15 brataniem , šie noteikti gribēs lembi paņemt , bet tiks dota iespēja atpirkties no katra seansa par lielu naudu. Jā, lembe cietumā ,var kļūt par īsāko anekdoti. Nāksies īrēt priekš lembes cietuma kameru kautkur attīstītajās rietumu valstīs.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Politiski kriminālā autoritāte(14)

Viens no argumentiem, kādēļ tiek sargāta tiesā par vainīgu atzītā Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētāja Mārtiņa Bondara (AP) politiskā karjera, ir iebilde, ka par vainīgu viņš atzī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē