Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +3 °C
Skaidrs
Sestdiena, 28. marts
Ginta, Gunda, Gunta

Demogrāfs: Latvija lēnām sāk izjust sekas demogrāfijas politikas atstāšanai novārtā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Eduard
E
Šeit arī var atrast kaut ko par demogrāfiju Latvijā. http://www.confiduss.com/en/jurisdictions/latvia/demographics/
Meranda
M
Latvijas valdosias zaglu, banditu rezims pedejos 27 gadus veic genocidu pret latvijas iedzivotajiem, ka rezultata 700 000 jaunu, stradat spejigu cilveku ir pametusi Latvijas valsti pedejos 10 gados un nu sie pasi latviesu tautas aplaupitaji, slepkavas zagli gaudo par kaut kadu demografisko krizi. Kapec Latvija prezidenti sanem 3 000 eiro/menesi lielas pensijas + visa veida privlegijas. kuras ir vel leilakas par sim pensijam par noziedzigu un sliktu darbu, bet Latvijas pensionari par muza darbu ar darba stazu 30,40, 50...gadi sanem niecigas 300 eiro/menesi pensijas ar kuram nav iespejams izdzivot? Kapec latvija ir verdzibas iekarta? ka tas var but, ka minimala darba alga ir 380 eiro.menesi, bet dzives iztikas minimums ir noteikts 520 eiro/menesi? Kapec latvija lidz sodienai nav noteikts darba stundas sakasas minimums, kurs uz sodienu varetu but 5 eiro?
Priecīgi Apskaidrots Paskaidrojums
P
Ziņu izplatītāja pienākums ir ziņot lasītājiem, kas ir ziņu izplatītājs. Diena jau sen ir dažādu melu avots un nepilda žurnālistikas pienākumu. Pateicos troļļiem par I Meža profesionālās nodarbības ziņojumu. Vēl gribās zināt, vai viņš dzimis Latvijā, vai kā ļoti daudz nāk no otrās vai trešās paaudzes latviešu izcelsmes ārzemniekiem.
ee
e
Atzīsimies, ka nekāda valsts politika nav bijusi. Tā vietā, lai atbalstītu savu tautu, mēs atbalstām visu pasauli. Tauta ir aizgājusi, prom. Te ir palikušas druskas. Toties īstenojot "it kā politiku" ir barota ierēdņu armija. Nu, izvelciet visus savas politikas papīrus no miskastes un paskatieties, cik stulbi sarakstīts!
VaiPatiešāmDemogrāfs?
V
Starptautiskās Migrācijas organizācijas pārstāvniecība Ilmārs Mežs, pārstāvniecības vadītājs Pils iela 21, LV 1050 Rīga, Latvija Tālrunis:(371) 675 036 27 [email protected] http://www.iom.lv
Nevajag Melot
N
Šis runātājs ir no ārzemēm finansētā Starptautiskās migrācijas organizācijas Rīgas Biroja vadītājs Ilmārs Mežs, kurš gan "maskējas par demogrāfu" un viņš savtīgu interešu vadīts VĒLAS AR VILTU IEVILKT LATVIJĀ PĒC IESPĒJAS VAIRĀK MUMS SVEŠAS TICĪBAS, DZĪVESVEIDA UN NEKULTŪRAS MEŽOŅUS MIGRANTUS-POTENCIĀLOS TERORISTUS! Atsauce - http://ano.deac.lv/html_l/iom.htm
VIJA
V
to dažu eiro dēļ ,normāli vecāki bērnus netaisīs,bet ,ja tauta būs nodrošināta ar darbu un normālu algu,bērni vairosies paši,ka70-80 gados,trūka bērnudārzi.Tā kā mēs visu no otra gala risinām,drīzāk nerisinām.Šis ir tas cēlonis.
Priecīgs Paskaidrojums
P
Latvijas režīms jau 26 g strādā nodevības gaitā. Vispirms izsūtīja pus miljons Latvijas iedzīvotājus uz ārzemēm, tad nostiprināja režīma atbalstītājiem labas algas uz izcirstu mežu pamata, un tagad gudro kā paaugstināt nodokļus, lai izveidotu režīmu par tautu, un tautai pateiktu "Ej šļūc! Nāk mums grandiozi 100 g svētki"" "
rusnacistu analfabētisma šovs
r
Jau trešo gadu turpinās konkurss ''Kurš rusnacists var izlasīt frāzi ''Katrs ES pilsonis var strādāt kartā ES valstī'' un šo frāzi saprast.'' Pagaidām neviena rusnacistam rusmelim nav izdevies ne izlasīt, ne saprast šo frāzi, tātad fakts, ka rusnacistu troļļu fermās joprojām nodarbina garīgi atpalikušus bēbīšus analfabētus, joprojām paliek spēkā. Starp citu, neviens rusnacists nav spiests uzkavēties briesmīgajā Latvijā - vilcieni uz Maskavu joprojām kursē.
  • 1
  • 6
Pravietisnejaukais
P
Uzreiz atzīstos - neizlasīju ne vienu vārdu no teksta, tikai virsrakstu, tāpēc ar drošu sirdi varu apgalvot, ka praktiski viss teksts sastāv no meliem (nepatiesības). Autoram neko nevar pārmest, jo redzams, ka viņš pats saviem vārdiem tic. Mans padoms "demogrāfijas ekspertiem"- nemēģiniet izzināt, kāpēc cilvēki ne-vairojas. Mēģiniet izsecināt, kādas motivācijas dēļ viņi vairojas. Iegūtās atziņas būs noderīgas , lai situāciju beidzot izprastu. UN REIZI PAR VISĀM REIZĒM BEIGTU PAR ŠO TĒMU MELOT.
Pravietisnejaukais
P
Cilvēki vairojas ... ja viņi vairojas, tad tas uzskatāmi pierāda, ka viņi izpilda Dieva Tā Kunga gribu un pavēli. Dažkārt to neapzinās kā pavēli, bet izpilda. Jo Dievs ir pavēlējis - vairojieties, piepildiet zemi! Tautas, kas atkrīt no Dieva un pielūdz elkus, šīs tautas pārstāj vairoties un izzūd. Bet nāks vietā citi, kas piepildīs Tā Kunga gribu. Āmen! Jūs varat maksāt 11 eiro, un jūs varat maksāt 1111 eiro ne vien par katru bērnu, bet pat par katru kopošanās reizi, rezultāta nebūs vienalga.
  • 1
  • 1
demagogs, ne demogrāfs
d
Pirmkārt, Latvija nav pabalstu paradīze un es ceru, ka nekad nebūs - labklājības valsts ir nevis tur, kur daudzi saņm pabalstus, bet tur, kur bedaudziem vajadzīgi pabalsti. Otrkārt, pabalstu tūristi, laimīgu ceļu, tikai nebrīnieties, ja iecerētajā jaunajā mītnes zemē jūs nepieņems un padzīs - tur nav pienākuma barot visas pasaules lumpeņus. Treškārt, Latvijas algas ir zemākas VISIEM, vienalga, vai tas būtu neprecējies vai ģimenes cilvēks, tāpēc vienas grupas izcelšana un ultimatīvas prasības pārējai sabiedrībai nav nekas cits kā naida kurināšana un sabiedrības šķelšana.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē