Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Ģirģens Iekšlietu ministrijā atklājis vairākas frontes līnijas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Bijušais zemessargs
B
Atlaist visus klerkus, kas traucē dabā.
Līva
L
Izteikta nekompetence attiecīgajā amatā. Sajēgas ko darīt nav un vīzijias, visaptverošas, arī. Fokusējas uz populistiskiem vai vispārredzamām problēmām. Nespēj tvert laukumu kopumā.
Latvijas patriots
L
Šādam mēdiju saturam nevajadzētu būt par maksu !!!
ese
e
... atklājis vairākas frontes līnijas.... Vai Latvijā ir kara zona? Latviešu valodā trūkst vārdu?
kas dārzā
k
Kā pērle ir maijā noslēgtais VID iepirkums par 1 miljonu!!! IT auditam un rekomendācijām ar kompānijām, kuras iepriekš iejauktas dīvainos iepirkumos! Bezkaunībai un rijīgumam leiputrijā nav robežas!
Frontes līnija
F
Par frontes līnijām pilnībā piekrītu ! Pirmais ir jāskatās ar ko nodarbojas Arājs ,un Laizāns . Arājs lobē Juri Jurašu ,un viņa sievu ,lai varētu veikt KONTROBANDAS darbības Rīgas ostā kur Jurašam strādā sieva . Juta Strīķe ir kontobandas piesedzēja ,unpats interesantākais ir tas ,ka par to neviens nekur nerunā ,un neraksta .
Līvs
L
Ja netiks paaugstinātas ierindas policistu algas, tad drīz jūs policistu uz ielas neredzēsiet, Paliks tikai "labāk " apmaksātie izmeklētāji! Vai Ministram ir reāla informācija par patruļpoliciju un konvoju, cik tur algas, un cik darbinieku trūkst?
RRR
R
Vai tiks izmeklētas lietas, iepirkumi, kuri ļoti konkrēti nonāca Āboltiņas un citu ar Vienotību saistīto politbiznesmeņu rokās?
Fans
F
Populisti visbiežak ir arī vislielākie pašpasludinātie varoņi ( A-le-Trampi) un sev uz pleca sitēji. Kurš gan cits sevi slevēs, vai ne?
konkrēts ha
k
IUB lēmumā gan netika konstatēti konkurnces ierobežojumi, turklāt, kur tiek vilkta frontes līnija tam, kā būtu vērtējama ministra atzīšanās ietekmēt iepirkuma komisijas darbu?
Novērojums no malas...
N
ir ļoti daudz nepamatotu sūdzību arī, ja tiek norādīti "ļoti svarīgi fakti"...galvenais, kam Tu esi advokāts?
 • 2
 • 0
ha
h
Jā, Iekšlietu un Aizsardzības ministrijām ir jāsadarbojas, un tam, kā tam jānotiek, ir atrunāts ne tikai likumos, bet desmitos Ministru kabineta noteikumos. Un ar to sadarbība beidzas - karavīrs nav robežsargs, tāpēc sargāt robežu viņš nevar: nav tam sagatavots, nav attiecīgi ekipēts un apbruņots. Fascinē, ka iekšlietu ministrs ne ar vārdu nepiemin to, vai robežsardze ir vai nav apmācījusi pietiekami daudz zemessargu, kuri var atbalstīt robežsardzi tās uzdevumi izpildē. Tur ir viena nianse, kas arī atrunāta Ministru kabineta noteikumos - robežsardzei šie zemessargi vispirms tam jāapmāca. Tālākais iekšlietu ministra izklāsts ir pilnīga profanācija - militārais dienesta un dienests iekšlietu struktūrās nav salīdzināms: tiem ir dažāda dienesta gaita, prasības dienesta uzsākšanai utt. Tur nav nekā kopēja, un Latvija šajā ziņā ne ar ko neatšķiras no citām valstīm, kur šie abi valsts dienesti ir nošķirti. Iekšlietu ministrs melo par aizsardzības akadēmijas kadetu algām, tādas nemaz nepastāv!
vecā sieva
v
Saki, mīlīt, kā tas ir kad fascinē! Kā ir, kad kutina, to es zinu, bet kad fascinē, to laikam neuzzināšu vairs, jau ir vēls.
 • 3
 • 2
ha to velti smejies
h
Abām šīm sistēmām arī ar tevi ir kopēja lieta - arī tev ir jārīkojas valsts interesēs, un sākot ar to, ka jāsaprot, kāpēc pasaulē un Latvijā ir nodalīta aizsardzība no iekšlietām, un katrai tai ir pilnvaras, resursi, ieskaitot budžetu, darboties valsts interesēs. Ir skaidras funkcijas, ir skaidri uzdevumi, un skaidra sistēma, kur un kā tās sadarbojas. Ja iekšlietu ministrs to nezina vai nepārzina/negrib zināt, tad lai viņš labāk paklusē un tikmēr pamācās, izlasot ntos normatīvos aktus, kuros tas viss ir aprakstīts!
 • 3
 • 3
velti smejies ha
v
Tu nesaskati kopējo abām struktūrām. Varu pateikt priekšā - tas ir pienākums rīkoties Latvijas valsts interesēs un tikai Latvijas!
 • 7
 • 0
nu ja
n
Vēl viena frontes līnija jānovelk ap mātes uzņēmumu,lai pēvēdē netuvojas.
Puika
P
Tā ir tabū zona
 • 2
 • 2
Smieklīgi
S
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2595484717147215&set=a.522278421134532&type=3&theater
 • 2
 • 0
GoodMaan&ParexK&K
G
Latvijas varai ir tikai viena patiesā fronte un viena vienīgā bezizvēlnes līnija; nodrošinār LPSR boļševiki bratanu un nacionālo dižlopu bezbēdu treknēšanu un izrīto miljardu atmaksu. Pārējās līnijas un līnijiņas tikai priekš piedirsto pauru mērkaķu apdebilizēšanas.
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Tukšas pļāpas pieminot kaut kādu problemātiku. Nenāktu par sliktu ja ministrs kādreiz uzzinātu ko šis vārds nozīmē. Bet par to kas būs tālā nākotnē - es droši varu stāstīt ka 2136. gadā Latvijas iedzīvotāju skaits pārsniegs Ķīnas iedzīvotāju skaitu. Pļāpas bez kāda seguma. Drošību uzbūvēšot!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Covid-19 maina apziņu par cilvēces ievainojamību(31)

Par drošības riskiem un dezinformācijas ļaunatūru Covid-19 izraisītās krīzes laikā intervijā Jolantai Plaukai stāsta NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē