Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Labāk iedot kādam par daudz nekā kādu aizmirst

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
xxx
x
Nu ja beigas sevi neaizmirstiet deputāti piemest sev prēmijas par tizli grūto darbu vīrusa laikā...Vajag mācēt tērēt naudu nodokļu maksātāju deputātiem veica ēkas tīrīšanu ar dezinfikācijas līdzekļiem neslikti notriekti divās 2 dienās 5,000 eiro valsts naudas par vienu reizi.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pārāk piepirduši telpas laikam bija..
?
?
Vai gada vidū, kad Eiropas Komisija noteiks maksimālos budžeta deficītus Eirozonas valstīm, tad Latvijas Banka izliksies, ka neko nezināja, nedzirdēja, nebija informēti un ielīdīs alā? Itālijas diskusijas ar Vāciju pašreiz nevedas tik labi par šiem jautājumiem, lai paustu tik bezatbildīgus saukļus un radītu iespaidu, ka Latvija ir Ziemeļeiropas labklājības valsts ar lieliem pabalstiem .
To !.
T
Nesāksies, jo Itālijai un Francijai būs īpašie izņēmumi, pārējām valstīm Eirozona vairāk vajadzīga, nekā Eirozonai šīs valstis. Aicinājumi un idejas tādas it kā Latvijas būtu Francija, un pat tā savos uzsaukumos par atbalstu visiem ir daudz mērenāka, nekā pašreiz Latvijā.
  • 3
  • 1
!
!
Kad EK noteiks maximālos deficītus, sāksies masveids exiti.
  • 2
  • 1
o jā
o
Puisīt, tauta tak jūs, bankas buržujus, kā raibus mopšus tagad pazīst. Jūs vienmēr dodat tiem, kam jau ir un mērdējat jebkuru, kam uz pāris mēnešiem gadījies tukšais periods. Ļaut jums tērēt naudu bez mikroskopa uzraudzības ir un būs valsts noziegums.
Ttt
T
Skaidrs kuri būs tie, kuriem iedos vairāk...
Ttt
T
Vajadzēja samazināt nodokļus nevis par velti dāļāt pabalstus, tas pie nekā laba nenovedīs.
Vai "Labklājības" minitrija vēl ir?
V
Cilvēks, kurš uztur tikai sevi un cilvēks, kur uztur, piemēram, 3 bērnus. Situācijas atšķirīgas, bet pabalsts ir vienāds - 700 euro. Vai "Labklājības" minitrijā kādam galva vēl strādā?
LV vidēji dienā mirst 82 cilvēki
L
Latvijā vidēji dienā mirst 82 cilvēki. Tātad, kopš pandēmijas izsludināšanas visdažādāko iemeslu dēļ pēc vidējiem statistiskajie rādītājiem ir nomiruši vairāk nekā 1500 cilvēki. No dažiem simtiem apzinātajiem C-19 inficētajiem pagaidām nav miris nevien, tomēr 3 ir smagā stāvoklī, turklāt, ne jau paša C-19, bet, galvenokārt, citu vainu dēļ. Līdzīgi kā to katru gadu dara gripa, arī nedaudz agresīvākais C-19 pats par sevi nenogalina, bet nedaudz paātrina dažkārt mokoši ieilgušo aiziešanu. Itālijā vidēji dienā mirst aptuveni 2000 cilvēki. Mēneša laikā - aptuveni 60 tūkstoši. Sestā daļa no tiem ir sasaistīti ar C-19 klātbūtni. Bet kāds ir lielais rezultāts? Ar apzināti radītās apokaliptiskās baiļu pandēmijas palīdzību tiek sagrauta ASV un Eiropas ekonomika, lai pa lēto varētu uzpirkt lielo uzņēmumu akcijas.
Ass
A
Interesanti kur sis un pārejie gudrinieki bija pirms pandēmijas?Cilveki(mediķi,skolotāji,pensionāri utt ) prasīja naudu izdzīvošanai !Un kas notika?Neviena tāda gudrinieka neatradās,bet tagad kad var pelnīt uz "palidzibu" biznesam ,valsts parvaldes guru no katra stūra lien !
Medicinskijs
M
Pabalstu - vienīgi klīniskajā nāvē esošajiem uzņēmumiem. Pabalstīt bioloģiski mirušus SIA, MIA un Co - noziegums.
baiļu pandēmija sagrauj ekonomiku
b
Ar apzināti radītās apokaliptiskās baiļu pandēmijas palīdzību tiek sagrauta ASV un Eiropas ekonomika, lai pa lēto varētu uzpirkt lielo uzņēmumu akcijas.
Krējums Saldais
K
Kāpēc Latvijas banka vēl nav samazināta līdz monētu izdošanas nodaļai? Vai arī Koronas laikā šie liekēži saņem pilnu atalgojumu?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ragi dūņās?(5)

Jūnija beigās sabiedrība uzzināja savdabīgu jaunumu – valsts a/s Latvijas pasts (LP), izrādās, saņēmusi beztermiņa licenci alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai. Pilnīgi dabiski, ka sabiedrībā radā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē