Laika ziņas
Šodien
Migla

Mediķu algas jāsaista ar kvalitāti

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
R
R
Veselības ekonomikas?
jasmine j
Make money online more than $10k just by doing simple work from home. I have received $14323 last month. Its an easy and simple job to do and its earnings are much better than regular office job and even a little child can do this and earns money. Everybody must try this job by itself visit for more info Here> > > > > > > > > > https://www.2netpay.com
pilsonis
p
Dažs labs "dakterītis" tā dakterē, ka vispār būtu atstājams bez algas. Cik ārsti ir notiesāti par nekvalitatīvu darbu? Uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt. Bet cik pacientu aizlaisti "aiz zvaigznēm" ārstu stulbuma, vienaldzības un mantrausības dēļ (aploksni neiedevi - neārstēšu)? Desmitiem tūkstošu.
sorry
s
Ko muldat komentos? Kompromiss sen atrasts - britu un kanādiešu valsts kontroles medicīna ar iespēju piepelnīties. Maksas mediķi neārstē - viņi kāš naudu. Latvijā pašlaik - maksā vai nemaksā, dabūsi @#$%^, ja izdzīvosi.
nātre
n
Par kādu darba kvalitāti ārstam var maksāt? Vai ārstiem ir atcelts Hipokrāta zvērests? Ja tā, tad ārsts var strādāt tāpat kā sētnieks, visu notīrīt sniegu no ietves, vai tikai mazliet? Algai jābūt atbilstoši kvalifikācijai, nevis kvalitātei, jo kvalitāti nodrošina zvērests, ja tas netiek pildīts - seko diskvalifikācija un lai iet sniegu šķūrēt, tur kvalitāti redzēs visi un uz mežu sēnes lasīt. izlasīju atļauto raksta daļu, jo šeit arī vispirms jāsamaksā un tikai tad varēšu lasīt, bet arī no tā, ko izlasīju pusi nevarēju saprast, jo tik daiļskanīgas frāzes, kurām neviens bez filologa un vismaz sēšu valodu zināšanām tas nav iespējams. Un, lūk, tie, kas ražo šos murgojumus, saņem daudz vairāk kā ārsts ar doktora vai profesora grādu. Lūk, kur aiziet mūsu nodokļi, nevis ārstiem, kas patiešām ir galvenā profesija valstī un pasaulē, bez ārsta nevar iztikt ne zīdainis, ne žurnālists, ne ierēdnis, kas šos sameistarotos rakstus raksta un pie tam, lai tos izlasītu, man vēl būtu jāpiemaksā???
Genādijs Kuzmins
Bet kā ar konvertēm, lielākā daļa speciālistu bez tādas pat uzklausīt tevi negrib.
nātre
n
konvertu pieprasītājiem nocirst roku, arkuru viņš šo konverti saņem un nebūs daudz gribētāju.
  • 7
  • 3
Fredis
F
Kārtējā vīģes lapa, ar ko aizsedz nevēlēšanos maksāt mediķiem to, ko viņi sen jau pelnījuši. Mūsu mediķi jau tagad strādā kvalitatīvi un pašaizliedzīgi, tādēl derdzas tās kārtējās runas par kvalitātes celšanu. Tikko kādam negrib piešķirt naudu, tā uz reiz rodas nosacījumi par kvalitātes celšanu. Riebīgi!
ļuļa
ļ
pirmie, kuru algas ir jāsaista ar kvalitāti, ir ministri un deputāti. tāpat viņiem jāliek atmaksāt valstij nodarītie zaudējumi, kas rodas no viņu stulbajiem lēmumiem (kā kariņam lemberga personas koda lietā).
M
M
Tā ģimenes ārstam būtu jāsaņem alga par katru tekošajā mēnesī nenomirušo pacientu.
hehehe
h
Muļķu zemē vienīgie, kuru algas NEKĀDI nesaistās ar kvalitāti ir DEPUTĀTU algas. Pat viņu pašu izraisītās krīzes laikā tie samazināja tās skolotājiem, ārstiem, BET SEV - pacēla... - Muļķu zeme visā tās krāšņumā...
Ilga
I
Ja ārstam nemaksā tad viņu pacienta veselība ir pilnīgi viemaldzīga.Ir tikai maksas madicīna un tur algas nav jāceļ,paši nopelna.
Krējums Saldais
K
"Mediķu algas jāsaista ar kvalitāti..." . . . . . . Pilnīgs un kategorisks debīlisms. Mediķu darba jomā tāds jēdziens kā darba kvalitāte vispār nedrīkst būt. Ja tāda būtu, tad daļai iedzīvotāju, kuri var samaksāt, būs kvalitatīva medicīna, bet nabagiem apendicītu griezīs ar konservu nazi? Ārsta darbam jābūt saskaņā ar nozares standartiem, bez atkāpēm. Tad arī kareivjiem var piemērot samaksu par darba kvalitāti - cik kvalitatīvi tiek nogalināts pretinieka kareivis. Un ja artilēristi ar pirmo lādiņu netrāpa pretinieka ierakumos - prēmiju nost.
Krējums Saldais
K
Nekādas ironijas. Nav runa par ārsta kvalifikāciju vai par veicamā darba sarežģītību. Tur jāmaksā pēc paveiktā sarežģītības un tas ir ķieģelis ārstu darba NVD manipulāciju kodos. Runa ir par ārstu darba kvalitāti. Nedrīkst diferencēt algu, atkarībā no tās kvalitātes. Tas ir pilnīgs stulbings. Sanāk, ja ārsts veic darbu kvalitatīvi tad ir viena alga, bet ja mazāk kvalitatīvi (atstāj kādu tamponiņu ķermenī pēc operācijas) tad šādam ārstam maksāsim mazāk? :)
  • 6
  • 4
ironija nevietā
i
Idejas būtība ir tajā, ka ir ļoti augsti kvalificēti ārsti, kuri, piemēram, 8 stundas veic orgānu pārstādīšanas operāciju, bet cits ķirurgs arī nostrādā 8 stundas, šinējot lūzumus. Algu abi saņem vienādu, jo nostrādātas 8 stundas. Ja kvalificētiem ārstiem nemaksās vairāk par viņu talantu, stresu, papildizglītībai veltīto laiku, tad sistēma nestrādās. Kvalificētais aizies privātajā klīnikā, kur neviens bez pāris tūkstošiem viņam klāt netiks.
  • 5
  • 4
aha
a
jau tagad kvalitatīvā medicīna ir tikai par maksu! Neesi ievērojis?
  • 16
  • 3
Binifācijs šinders
B
Medicīna Latvijā ir par naudu un daudziem nav pieejama. Laiks pārstāt liekuļot un jāsaka ka daļai nebūs medicīnas. Pārsvarā 50 % - 60% Latvijas iedzīvotāji nevar samaksāt par medicīnas pakalpojumiem un lielam vairumam nav pa kabatai nekādas apdrošināšanas polises. Laiks veidot kaut ko taisnīgāku un ja tā nebūs tad es nolādu šo pārvaldi
binfācim
b
Kaķa lāsti debesīs nekāpj.
  • 4
  • 4
Varbūt jāsaista ar likumu?
V
Tas, ka valdība ignorēja parlamenta pieņemtu likumu, izvirzot priekšplānā savu populistisko muru īstenošanu, ir Satversmes pārkāpums!

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Trūkst sarunu ar sabiedrību(17)

Ievērojama daļa – 45% – Latvijas iedzīvotāju cenšas izvairīties no Covid-19 pieminēšanas ikdienā. To atklāj kompānijas Kantar pētījums Covid-19 barometrs, kas tika veidots vasaras beigās.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē