Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Daiga Behmane

Mediķu algas jāsaista ar kvalitāti

Mēs nevaram maksāt tikai par to, ka pacients ārstējies stacionārā, – intervijā Rūtai Kesnerei uzsver Latvijas Veselības ekonomikas asociācijas valdes priekšsēdētāja Daiga Behmane.

papildināts (8:19) - Arī Behmane atteikusies no veselības ministres amata; citus kandidātus pašlaik nemeklēs

Latvijas Veselības ekonomikas asociācijas vadītāja Daiga Behmane atteikusies no piedāvājuma ieņemt vakanto veselības ministra amatu, viņa pavēstīja intervijā LNT raidījumā 900 sekundes.Šādu lēmumu viņa pieņēmusi saistībā ar īso laika posmu, kas pavadāms amatā. Viņa nevēloties pamest pāsreizējos iesāktos darbus, lai uz dažiem mēnešiem kļūtu par veselības ministri.

Disciplinārlietā Behmanei izteikts rājiens; pārceļ citā amatā

Disciplinārlietā pret Veselības ekonomikas centra (VEC) direktori Daigu Behmani beigusies dienesta izmeklēšana un pieņemts lēmums izteikt viņai rājienu par amata pienākumu nekvalitatīvu pildīšanu, kā arī pārcelt citā amatā, portālu Diena.lv informēja Veselības ministrijas pārstāvis Oskars Šneiders.

Behmane lēmumu par VNC un VEC apvienošanu dēvē par neizsvērtu

Atstādinātā Veselības ekonomikas centra (VEC) direktore Daiga Behmane uzskata, ka nesen valdībā apstiprinātais Veselības ministrijas (VM) lēmums no 1.novembra apvienot VEC ar Veselības norēķinu centru (VNC) ir neizsvērts.

Atstādinātā VEC direktore Behmane vēršas tiesā pret Veselības ministriju

No amata atstādinātā Veselības ekonomikas centra direktore Daiga Behmane iesniegusi prasību pret Veselības ministriju Administratīvajā rajona tiesā, kurā pieprasa veselības ministram Jurim Bārzdiņam (Liepājas partija/ZZS)  atcelt rīkojumu par viņas atstādināšanu no amata, sestdien ziņoja Latvijas Avīze.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide