Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Negrib iekļauties politiskā projektā – Saulkrastu novadā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
punkts
p
NA ir kļuvusi par savtīgu interešu paudēju un vairāk par viņu nebalsošu, ko tiku darījis pastāvīgi visos līmeņos. Nevēlos justies līdzvainīgs pie NA aplamās rīcības.
Aigars
A
Skultei jau nu vismazāk vajadzētu "cepties"! Pašā saknē visi skultes iedzīvotāji sevi saista ar Saulkrastiem, nevis Limbažiem!
to Aigars
t
Nerunā visu vārdā, runā par sevi. Viszinis atradies.
 • 6
 • 2
xio
x
Skultes bērni Zvejniekciema skolā, pircēji - Mego, kā pie zobārsta uz slimnīcu - atkal uz Saulkrastiem. Bet galvenais arguments esot "iemaksas bankomāts Limbažos" - LOL.
he he
h
Jāā, zobārsta un Mego apmeklējumi ir galvenie ekonomikas un labklājības dzinējspēki.DDDD
 • 4
 • 0
to xio
t
Kurā klasē Tu pats mācies? Tavs "arguments" dzelžains.DDD
 • 4
 • 1
vēturnieks-amatieris
v
Tepat iepriekšējos komentāros saulkrastietei ir unikāls un pelna īpašu ievērību, jo viņa iesaka problēmu risināt pie kartes. Jā, tāda metode pastāv un arī Staļins to piekopa ar vērienu, vispirms noskatījās kartē kuras pierobežu valstis no kaut kā "jāatbrīvo", tad ar lineālu novilka robežu un ieveda savu armiju, lai pierobežas valstij būtu iespēja "brīvprātīgi" iekļauties PSRS, tas, protams, notika pasaules mērogā, bet ar nedaudz uzlabojumiem noder arī novadu veidošanai, armijas ievešana izpaliek.:)DDD
Kaža
K
Lai dzīvo Dombrava - Pūces nesatricināmais bloks, tas gāzīs kalnus tautas labā!!!! :)DDDD Dzirdēju, ka notiekot sarunas par abu partiju apvienošanos, jo mērķi un metodes to sasniegšanai ir identiski.
KRISPOLS
K
Tukša diršana. Kā tad būs? Saulkrastu novada iedzīvotājiem būs liegums doties uz Limbāžiem un izmantot bankomātus? Vai ierasties VID filiālē? Attālums pieaugs? Naivie Skultes iedzīvotāji--Jūs kā cilvēki Limbāžiem neinteresējat. Interesē tikai zemes nodoklis.
tieši
t
Piekrītu kā Tu pats novērtēji savu komentāru ar pirmo teikumu - tieši un bez liekvārdības
 • 6
 • 1
to KRISPOLS
t
Nepūlies pats izdomāt "argumentus"un pierakstīt tos oponentiem, lai pēc tam pats pret tiem cīnītos. Durak, tas sens politikāņu triks. Dombravas - Pūces lēmums jau nu ļoti rēķinājās ar cilvēkiem, šie abi pat naktīs gulēt nevarēja, par tiem vien domājot. Aunu bars, jūs apjāj acu priekšā, bet jūs vienās gavilēs.:DDDD
 • 9
 • 2
kollia kollia
My classmate’s mother makes $86/hour on the computer. She has been out of work for 6 months but last month her paycheck was $17290 just working on the computer for a few hours.why not check here……. http://www.gocash9.com 
Ha ha
H
Šis ir Limbažu mēra vienpusējs pasūtījuma raksts. Kur ir viedokļu dažādība? Kur ir otras puses argumenti? Intervēti tikai vienas puses viedokļu paudēji no ZZS.
no Skultes
n
saulkrastiete, ko Tu tur muldi, ekonomiku neviens neveido skatoties kartē,stulbene .Ar tādiem stulbeņiem būs jāsaimnieko kopā vienā novadā? ! Iebāz sev pakaļā savus skolnieciskos argumentus! Ko piemini Skultes ostas kantori, ja jūsu deputāteļi bija pret saspiestās gāzes termināļa būvi un atsauca atbalstu. Ko tagad - vai atsauksiet atsaukumu - pērkamās dvēseles. Terminālu atbalstīja un virzīja projektu NA. Tad nu bučojiet rokas Dombravam var arī citu vietu skūpstīt. Saimniekotāji atradušies! Uzbūvējiet vispirms Saulkrastos publisko ķemertiņu, lai nav jāmīž aiz stūriem.
vērīgais
v
Skatos ,ka Pūces un Dombrava pajoliņi centīgi pilda savu "kungu"pavēles un liek plusus, pie 'savējo"aforismiem. Duraku bars.
Ja negrib politiskā
J
projektā, var projektā, kas ārpus jebkādas politikas. Arī ĀRPUS saulkrastiešu siles izrijēju politikas.
Emma
E
Vai vēlaties atrast meiteni vienai naktij? Laipni lūdzam - www.GetMeets.Com
emma nemauko
e
ne visas emmmas - maukas
 • 4
 • 0
secinājums
s
Tā kā Skultē tika ieguldīti ilgtermiņā Limbažu novada kopējie resursi, tad lai Saulkrasti to atmaksā, citādi tas radīs precedentu, kad novadu centri pagastos centīsies vispār neko ieguldīt ilgtermiņā, jo nākošās ATR laikā tas viss būs jāieraksta skurstenī.
saulkrastiete
s
Rūta, kartē būtu paskatījusies, pirms pati uzcep lobētu rakstu. 1. Skulte tiek pat ļoti loģiski pievienota Saulkrastiem, abas apdzīvotās vietas ar vismaz 2 ielām ir saaugušas kopā; 2. Skultes iedzīvotāji brauc uz Saulkrastu veikaliem, izglīto bērnus Saulkrastu skolās un bērnudārzos. Arī, strādājot Rīgā, Saulkrasti sanāk pa ceļam, teiksim šos pašus bērnus izņemt no skolām, pulciņiem vai ārpusskolas nodarbībām. Būtībā sanāk, ka ikdienā savu naudu tāpat skultēnieši atstāj Saulkrastos, Limbažiem tik bail, ka pazaudēs ciemu un būs vēl lielāka nauda jābičo Izlīdzināšanas fondam (kurā Saulkrasti vienmēr veikuši iemaksas, nevis bijuši deficītā). Arguments par Limbažos esošajām VID vai citām filiālēm maz saistošs, liela daļa pakalpojumu tiek nodrošināti attālināti, retos gadījumos jāierodas klātienē. Arguments par iemaksas bankomātu ir vairāk knasīšanās gar pabirām, uzstādīšana neizrautu lielu robu no valsts budžeta.:D 3. Skultes osta administratīvi atrodas Saulkrastos, nost jau noteikti neņ
to saulkrastiete
t
To nu vari stāstīt saviem kumīriem Pūcem un Dombravam, viņi būs ekstāzē un pielaidīs bikses. Arī es dzīvoju Saulkrastos, bet tādu sajūsmu dzirdu pirmo reizi.:)DDDD
 • 11
 • 5
turpinot
t
4. Saulkrastu novadu izcīnīja saulkrastieši, kuri nevēlējās zaudēt pilsētu ar primāri kūrorta tipa infrastruktūru poligonam Ādažos. Lielu daļu ienākumu novads gūst tieši no atpūtniekiem, kuru mazināšanās dos triecienu arī, ja novads būtu savienots ar Ādažiem. 5. Sējas novada iedzīvotāji izmanto Saulkrastus tāpat kā skultēnieši. 6. Paldies J. Dombravam par to, ka palīdzēja izcīnīt iespēju Saulkrastus atdalīt, jo Saulkrasti vienmēr bijuši atsevišķi paši par sevi. Tāpēc, pirms rakstīt šovinistiskus rakstus, var sākotnēji labāk pievērstiem "neloģiskākam" Mārupes novadam, kurš arī pieaudzis pie Rīgas, bet nez kāpēc tiek sargāts atsevišķi.
 • 11
 • 13
nu bet
n
Padoms NAdomājošiem ļaužiem. Vēl nav dzimis tāds lāču plēsis, kas neprasa par to priekš biszālēm un brīvu tirgu caur Rīg pilsāt. Būs jums Dombrauland ar krustu kāsī.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Spēle ar valsts naudu(5)

Laikā, kad grūtībās nonākušajiem privātajiem uzņēmējiem nereti līdz pat sīkākajai niansei nākas sniegt argumentus un pamatojumus, lai varētu vispār pretendēt uz finanšu palīdzību Covid-19 negatīvo se...

Priekšvēlēšanu solījumi šķeļ valdību(2)

Kampaņa Rīgas domes (RD) ārkārtas vēlēšanām kļuvusi par partiju vairāksolīšanu ne tikai galvaspilsētas, bet arī visas valsts mērogā. Sākuši ar jauniestādāmo koku skaitu un frāzēm par Rīgas dra...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē