Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Premjers: NĪN likmes jāpārskata pirms jauno kadastrālo vērtību stāšanās spēkā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
nora j
My last month paycheck was for 1500 dollars… All i did was simple online work from comfort at home for 3-4 hours/day that I got from this agency I discovered over the internet and they paid me for it 95 bucks every hour on………See this site.........https://www.2netpay.com
No_ASV
N
Awesome! Tagad izveidojiet to cilvēku grupu sarakstu, kuriem ir tiesības uz nekustamā īpašuma nodokļa samazināšanu, un korupcijas naudas upe nekad nebeidzies!
xovefi j
Start making cash online work easily from home.i have received a paycheck of $24K in this month by working online from home.i am a student and i just doing this job in my spare time and i work daily 2 to 3 hours a day.everybody can join this job and make extra income in part time by follow this link……GOOD LUCK.. Copy Here.........>> https://www.2netpay.com
Kādam par to ballīti būs jāmaksā
K
Ja arī turpmāk gribam, lai pašvaldība (labāk vai sliktāk) uztur un attīsta īpašumus vienojošo infratruktūru (ielas, ceļi, lietus ūdeņu noteksistēmas u.c.), tad kaut kādā veidā mums par to būs jāsamaksā. Piekrītu, ka līdzšinējā sistēma, kad maksājums balstās tikai un vienīgi kadastrālajā vērtībā, kas ir ļoti maz atkarīga no paša īpašnieka rīcības, bija nenormāla un ir izspiedusi ļoti daudzus iedzīvotājus no pašu mājām, bet tas, ka šo nodokli kādam varēs atcelt, nepārliekot uz citu cilvēku makiem, ir vismaz naivi.
likmju pārskatīšana neko nedos
l
Ja kadastrālās vērtības dzīvojamās apbūves zemei atšķiras simtiem reižu, tad ar NĪN likmju pārskatīšanu nevar izveidot ne samērīgu, ne saprātīgu nodokli. Rezultātā turpināsies vietējo iedzīvotāju izspiešana no citvalstu jaunbagātnieku pieprasītajām teritorijām.
Instrukcijakāpaverdzināttautu
I
Iznāk tā, ka pašcieņu saglabāt var tikai bomzis?
Bille
B
Valstij nevajadzētu piedalīties nekustamā īpašuma kadastra burbuļa veidošanā. Brīvais tirgus mainās pa mēnešiem. Mani priekšlikumi, ka valsts pienākums būtu noteikt nekustamā īpašuma faktisko vērtību, ēkas vecums, nolietojums, lielums, pieslēgumi ūdens, kanalizācija, gāze, elektrība un t.t. Bet šim faktiskajai vērtībai pievienot ģeogrāfisko atrašanās vietas koefic un infrastruktūras nodrošinājums, ceļš, apgaismojums, satiksme un t,t, Kā arī pielietot koeficientu, ja nekustamā īpašuma īpašnieks nav vispārējo nodokļu maksātājs. Tas būtu korektāk , saprotamāk, nevis kaut kāda vispārējā vidēja mistiskā tirgus vērtība.
LEIŠKALNA FORMULA
L
Nekas labāks par nekustamā īpašuma nodokļa aizstššanu ar nelielu, ar īpašuma lielumu samērīgu infrastruktūras maksājumu šobrīd nav izdomāts
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
"Kadastrālā vērtība" praksē nozīmē to, ka viens nabadzīgs cilvēciņš var dzīvot uz smilšainas, nomaļas, neauglīgas zemes tik ilgi, kamēr kādi miljonāri neuzbūvē tuvumā trīs villas par 10 miljoniem katru. Tad šis cilvēciņš skaitās miljonāru ciemata iedzīvotājs un viņam ir jāizvēlas - vai nu maksāt līdzšinējo 47 eiro vietā nodokli 4700, vai arī mukt. Bet kāda garantija, ka viņš spēs izvēlēties pareizo vietu?
Nata
N
Precīzāk nepateiksi! Žetons!!
  • 1
  • 0
ko lai saka
k
Kā cilvēks, kas vienreiz, un ne tik sen, muka uz vietu, kas garantēti skaitījās mūžamežs, un vienalga uzrāvos, saku - garantijas nav. Pārāk daudz sazagtās naudas no visas apkārtnes gaida atmazgāšanu.
  • 7
  • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Sankciju kaislības Apvienoto Nāciju līmenī(4)

Pagājušās nedēļas nogalē ASV vienpusēji pasludināja, ka atkal stājušās spēkā visas iepriekš pārtrauktās ANO sankcijas pret Irānu, kā arī solīja aktīvi vērsties pret šo sankciju pārkāpējiem. Tajā pašā ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē