Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Reirs: Darba devējiem ir būtiska loma sociālo un nodarbinātības politiku izstrādē un īstenošanā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
P
P
Es pat teiktu,kanoteicossaaa.
Diferencētais neapliekamais
D
No Saskaņas programmas palienētais Vienotības ieviestais diferencētais neapliekamais ir labākais līdzeklis, kā bremzēt normālu algu pieaugumu un saglabāt Latvijā lētā darbaspēka un aplokšņu algu ekonomiku
NEBALSOTĀJS (beigas)
N
Trimda darīja daudzko, lai atjaunotu Latviju. Diemžēl, viņi nespēja iedomāties, ka viņu centienu sekas nebūs Latvija, bet PēcPadLV. Liela vaina par nespēju labāk, pieder viņu pēcnācējiem, kuri bija ganadaudz dzirdējuši par Latviju, bet nebija nekāda tieša pieredze par Latviju kā dzīvu-elpojošu tautu. Par kritisko atdalīšanos no LATVIJAS interesēm liecina viena PPLV prezidente, viens britu ģenerālis, vairāki ‘žurnalisti’, un nezin cik politiķi, uzņēmēji, u.c. Var būt, ka kāds no minētiem bija dzimis Latvijā, bet to bija atstājis pirms pienāca laiks pirmai klasei. Arī šo ‘turpinājumu’ autors atstāja Latviju 1944g), kad 11 gadi, bet nonāca ārzemēs ar spilgtu atmiņu par tā laikmeta Latvijas lauku dzīvi; arī par Ulmāņa laikmeta augstāko aprindu inteliģenci. Par pēdējo liecina, ka autora tēva mājā līdz šai dienai dzīvo PēcPadRU sūtnis Latvijā. (beigas)
NEBALSOTĀJS turpinājums4
N
Ne jau PPLV Labklājības ministrs ir lābāks par idiotu-stūrī iedzītiem idiotiem un citiem Diž*Iršu pārstāvjiem. Par šī diž*irša patieso inteliģenci liecina viņa nespēja atteikties latviešiem pārdot labklājības biļetes uz Mēnesi, kamēr populisti viņam pieteikuši ultimātu ar Armagedonu—ja ultimātu nepieņems. RE: Pierādi kur mums ‘labklājība’, ja pēc 28 gadiem tāda tikai Diš*iršiem, bet knapi kas tautai. Kur tev Diž*irsi godaprāts? Ko stāsti tautai melus un pasakas; kāpēc izplati pasaciņas, ka ja NEBALSOTĀJI uzvarēs cīņu pret melotājiem tie būs zaudētājos? Protams, tas varēs notikt ar PēcPadLV Diž*Iršiem aizejot Aizsaulē, bet ne ar Latviju, kuru Diž*Iršu Saeima nepārstāv. Ja latvieši tik tiešām saceļās un vairākums NEBALSO, tad, domājams, sekos Latvijas pagaidus valdība (bez iefiltrētiem ASV un NATO ārzemju latviešu pēcnācējiem par Latvijas izedējiem). (turpinājums5 sekos)
NEBALSOTĀJS turpinājums3
N
Vox populi šodien atrodas zem asiņainu knaipļu spiediena. No vienas puses tos graiza ‘uzņēmēji’ ar DižIršu Saeimas, DižIršu akadēmiķu, pilsētnieku, un citu fantastiķu atbalstu; no otras puses, pilsētnieki šobrīd sadurās ar mežvidē audzināto sen seno cilvēces dabu, kuru, lai ka vien tie necenšās to panākt, pilsētniekiem nav iespējams, lai cik vien biļetes par ‘brīvu’ ceļojumu uz Mēnesi tie lauķiem arī necenšas ‘pārdot’. Ja atceramies vācu gramatiķa Grimma likumu, re: līdzskaņi mēdz ‘ceļot’, tad vārds DABA ir DIEVS vārda pamatā (A=IE; B=D). Nenoliedzami, pilsētnieki un DižIrši vēlās DIEVAM aizklapēt muti, bet tagad jau vairāku gadu simtu garumā tas viņiem nav izdevies un, domājams, arī turpmāk neizdosies. Ne jau pa jokam lauķi ir pilsētniekiem pieteikuši Armagedonu, jo saprot, ka pilsētnieki ir sevi iedzinuši idiotu stūrī. (turpinājums3 sekos)
NEBALSOTĀJS turpinājums2
N
Populisms ir Vox populi: cilvēces vai tautas balss. Tautas balsi mēģina aizklapēt, ar DižIršu atbalstu DišIršu Saeima. Ja ‘aizklapēšana’ neveicās, kā gadījās Hitleram, kam grožos jāsatur pilsētnieku populisti, bet neizdevās, kāpēc Hitleram tāpat kā Sokrātam piesprieda nāves sodu. Ja tautas balsi Krievijas impērijā aizklapēja Staļins, jo bija pārēdies Marksa gudrības, tas tāpēc, ka Krievijas un Ukrainas zemnieku atmiņā glabājās mežvidesļaužu tradīcijas, un strādnieki pilsētās bija ne tikai padevīgāki, bet ar dažādādām Ļēņina fantāzijām par īsteno cilvēkes dabu pārēdušies. PēcPadomijasLV šos strādniekus pārstāv jaunā latviešu ‘tranīšu inteliģence’, domājams, ar uzņēmēju piekrišanu. Tranīšu inteliģence seko NLO inteliģences pēdās, kuras popularitāte sākās ASV ar Orsona Velles dramatisko radio programmu, kura attēloja marsiešu iebrukumu kādā no Ņujorkas pilsētas apkaimēm. Visa Amērika, pēc kam pasaule brēca „Vai manuvai!” (turpinājums2 sekos)
NEBALSOTĀJS turpinājums1
N
Populisms pilsētās vai populisms no pilsētām ieviests lauku sētās (skat. Tv, internets, kino) atspoguļo pilsētnieku populismu, kas nav veidojies no saskarsmes ar dabu, bet saskarsmi ar betona vidē audzinātu fantāziju. Tāpēc uzņēmēju atkarība no pilsētnieku garā audzinātās ‘radošas’ fantāzijas, kas piesarņo okeānus un citus ūdeņus ar plastvielām, daudz dažādām ķīmijām, debesis ar mākslīgiem mākoņiem, un ik katra pasaules iedzīvotāja plastmasas atkrituma spaini ar plastmasas šoping bagu. Pilsētnieku fantāzija, kam nekāds sakars ar demokrātiju, ja vien senās Grieķijas pilsētnieku/ filozofu Aristoteli, tomēr veicināja pilsētnieku populistu attīstību. Kaut lauķim Sokrātam grieķu pilsētnieki piesprieda nāves sodu par pārgudrību, neviens lauķis neuzdrošinājās iedot Aristotelim pa purnu. Kāpēc ne? (turpinājums sekos)
NEBALSOTĀJS
N
Latvijas politologi, pamatojoties uz ārzemju politikas ekspertiem (jo LU neatbalsta latviešu pētniekus) neuzskata par nepieciešamu pētīt, vai latviešu populisti tomēr ne pārāk sen nenāca no „Mēžvidus ļaudīm”. Šie mežvides ļautiņi dzīvoja mājokļos, kādi atradās mežā, kurus labprāt sauca par Roma, t.i., ligzda, un Latvijā vel daudzi tādu nosaukumu mājokļi, javien PēcPad LV Iršu būdas saimnieki, tos jau nav lielāko tiesu nolīdzinājuši līdz zemei. To vietā Rīgas baroni pelna lielāku naudu audzējot graudus, kartupeļus, vai pengvīnus. Mežvides ļaužu Romas bija latviešu populistu mājokļi, dabas demokrātijas vidē. Tu vai es varējām kopā dzert no viena un tā paša alus kausa, bet ja tu man vai es tev darījām viens otram vai ģimenei kaut ko ļāunu, kā es tā tu tūlīt arī par to dabūjām rēķināties.... Reiram kā tu tā es būtu jau sen sadevuši ‘pa purnu’ (turpinājums sekos).
Reirs
R
Blablablablablablablabla!
NEBALSOTĀJS
N
Tik skaidrs kādā izglītības līmenī ir Iršu būdas ministri !!!
Mirdza Stulbā
M
Reiris ir Iršu būdas irsis un bauris no Rīgas !!!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Valsts sekretāri nekad nav bijuši apolitiski(3)

Pirms nedēļas tapusī publiskā vēstule, kurā visu ministriju galvenie ierēdņi ceļ trauksmi, ka jānovērš iespēja ministriem politiski izrēķināties ar savu ministriju valsts sekretāriem, par...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē