Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Revolucionāra pieeja tiesu sistēmā nav nepieciešama

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Sandra Briķe
S
Ir jābūt revolucionārai tiesu reorganizācijai, jo tas, kas notiek tiesu sistēmas iekšienē, ir tiesiskais nihilisms, bet pēdējā laikā tiesas savas kļūdas un apzinātu beztiesiskumu ļoti prot piesegt. Tur nav ne tiesiskuma lietu izskatīšanā, ne arī iekšējā darba organizācijā, ne arī tiesnešu karjeras izaugsmē. Pie varas tiek tie, kuriem jātiek, un es to varu pierādīt ar dokumentiem. To, ko tiesas sauc par neatkarību, viņi domā, lai nejaucas viņu iekšējās lietās, bet mazajam tiesnesim nav iespējas lemt neatkarīgi taisnīgu tiesu, ko es izbaudīju uz savas ādas. Ja tu esi patstāvīgi domājošs, un ignorē augstākstāvošo vajadzības un intereses - nostājies pret sistēmu, Tevi iznīcina, un es biju tas bieds, kādēl tagad tiesneši, kuri vēl bija domājoši un godīgi, ir pataisīti par mazām melnām marionetēm. Viss ir jāveido no jauna, bet jaunais AT kandidāts Strupišs arī nav bijis empātisks un pieņēmis pret mani netaisnīgus un nelikumīgus lēmumus, no viņa ir jāuzmanās!!!
giday3
g
★I g­­eat p­­­­a­­­­i­­­­d o­­­­v­­­­e­­­­r $213 to $426 2 to 4 h­­o­­u­­r­s w­­o­­r­­k­­i­­n­­g f­­r­­o­­m h­­o­­m­­e w­­i­­t­­h 2 k­­i­­d­­­­s a­­t h­­o­­m­­e. I n­­e­­v­­e­­r t­­h­­o­­u­­g­­h­­t I­­'­­d b­­e a­­b­­l­­e t­­o d­­o i­­t b­­u­­t m­­y b­­e­­s­­t f­­r­­i­­e­­n­­d e­­a­­r­­n­­s o­­v­­e­­r $2­­8k a m­­o­­n­­t­­h d­­o­­i­­n­­g t­­h­­i­­s a­­n­­d s­­h­­e c­­o­­n­­v­­i­­n­­c­­e­­d m­­e t­­o t­­r­­y. T­­h­­e p­­o­­t­­e­­n­­t­­i­­a­­l w­­i­­t­­h t­­h­­i­­s i­­s e­­n­­­­d­­l­­e­­­­s­­s. H­­e­­r­­e w­­h­­a­­t I'v­­e b­­e­­e­­n d­­o­­i­­n­­g...... ══════HERE► ☞☞☞☞ W­­­w­­w.w­­­o­r­­ks­66­.Com
Tieši tā!
T
Kas gan kaiš evolucionēt?
miks
m
Tiesas nepilda to galveno funkciju- apkarot valsts izzagšanu, tāpēc vajadzīga revolucionāra pieeja tiesu sistēmā, kamēr nav izzaguši pēdējo.
Krauss fon Cillerguts
K
Nu... galvenā revolucionārā tiesiskuma propagandētāja, "deputāte, pazīstama kā Anna", vairs nav mūsu vidū, tāpēc, jādomā saukļi, saistīti ar revolucionārā tiesiskuma ieviešanu, ies mazumā.
Nja
N
Oligarhu apkalpotāja Agnese klāt nagla, jāpalīdz citam oligarhu saimes ļaužam. Nožēlojami.
Ir gan!
I
Jåatīras no šīm veco nomenklaturistu un karjeristu un vińu pēcteču lojalitātēm!
žurnālists
ž
Jānoņem šis godprātības plīvurs no tiesām kopumā. Tiesnesis ir tāds pats sabiedrības loceklis kā citi. Ja mēs esam demokrātiska sabiedrība, tad VISIEM tās locekļiem jāievēro Latvijas likumi. Nav pieņemami, ka tiesnešu darbības un rīcības nav sodāmas vai pārbaudāmas. Ir virkne tiesu spriedumu, kuri rosina uz totālu korupciju šajā tiesu namā, jo nav saprotami spriedumi, kas pieņemti pretēji likumiem un judikatūrai!
žurnālists
ž
tas ir kuriozs, kur minētā persona uz iesniegumiem par totālu tiesnešu kriminālu rīcību atbild - nevienam nav teisības iejaukties tiesnešu darbā un neviens nedrīkst pat iedomāties tos sodīt...
  • 44
  • 1
Pilnīgi pareizi.
P
Nodot tiesnešu uzraudzību pašu tiesnešu rokās, bija milzīga kļūda. Jo paši viņi ir cilvēki un nespēj būt līdz galam godprātīgi. Uzraigi vajadzīgi arī no malas.
  • 48
  • 3
secinājums
s
Bičkovičs ir tipisks PSRS laika aparatčiks, ļoti noderīgs valsts nozadzējiem un stagnātiem.
opa
o
1985-1994 gados Latvijas tiesu sistēmu vadīja G.Zemribo , saņēmis Triju zvaigžnu ordeni. PS. 1976 gadā, gadu pēc dzejnieka Jāņa Sudrabkalna nāves, pēc tiesneša Gvido Zemribo pieprasījuma arī Latvijā tika izveidota psihiatriskās ekspertīzes komisija, kura atzina, ka dzejnieks bija sajucis prātā... Viņa sieva pēc šis padomju varas tirādes kļuva slima un nomira. Vai Gvido Zemribio nav pastrādājis noziegumu pret cilvēci? Kāpēc mēs sodam fašistiskā režīma bendes bey slavējam komunistiskā režīma bendes? Vai šiem noziegumiem pret cilvēci var būt noilgums? Vai šodienas Latvijas tiesa nav šo cilvēces bandītu mantiniece? Varbūt Latvijas tiesu sistēma beidzot ir jāsāk no baltas lapas?
  • 21
  • 0
Iespējams,
I
vecs čekists, kurš mums tagad māca, kā pareizi dzīvot un kā tiesisku valsti celt.
senču ols
s
rīdzenes figuranti amatos salikuši vienreizēji izcilus kretīnus
tiesu izpildītāju mafija
t
Savā iepriekšējā ministrēšanas reizē Bordāns apstiprināja nenormālus tiesu izpildītāju tarifus. Priekšvēlēšanu debatēs taisnojās, ka neesot vainīgs, jo noteikumus neesot izstrādājis, bet tikai parakstījis. Bet tagad izliekas, ka aizmirsis.
Nja
N
Melo kā fašistiskās Krievijas propagandons.
  • 32
  • 1
tiesas nesargā iedzīvotājus
t
Latvijā tiesas neveic vienu no pamatfunkcijām - pasargāt iedzīvotājus pret valsts un pašvaldību patvaļu.
kas dārzā
k
Tiesas ir izrēķināšanās ierocis šaurai izredzētop grupinai, jo pieņem absoluti pretlikumīgus tiesas lēmumu. Vai patiesībā tiesas nenodarbojas ar naudas atmazgāšanu, jo akceptē neesošu darījumu iekļaušanu tiesss spriedumos simtiem tūkstošu un miljonu vērtībā? Kā tas ir iespējams? Kā tiesas spriedumi par simtiem tūkstošiem un miljoniem eiro var būt balstīti tikai uz tiesneša domām?
  • 38
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ilgstošas sāpes var izrādīties vēzis(1)

Ne visi mediķi ir tik zinoši, lai uzreiz pamanītu ļaundabīgas kaulu slimības, intervijā Baibai Krastiņai atzīst Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas ārsts Lauris Repša.

Muti ciet!(8)

Smīdina un vienlaikus arī skumdina ziņa, ka Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, kas paredzētas 29. augustā, vēlēšanu iecirkņos obligāti būšot jālieto mutes un deguna aizsegs. Tā to iecerējusi Centrālā v...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē