Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Savas tiesības zina, pienākumus ignorē. Saruna par vardarbību jauniešu vidū

"Skolotājam ir arī jāpiedalās bērna personības veidošanā, nevar viņš mācīt tikai, piemēram, fiziku vai matemātiku. Un, ja kādai ģimenei neiet, mēs nevaram teikt, ka tā ir tikai viņu pašu problēma. Ir jāpiedalās, jāpalīdz," intervijā par agresijas gadījumiem jauniešu savstarpējās attiecībās un tās cēloņiem Romānam Meļņikam stāsta Rīgas 3. valsts ģimnāzijas direktors Andris Priekulis.

Top komentāri

latvietis
l
Kamēr valsts pārvalde un deputāti savas smadzenes nesāks kustināt un beidzot nepieņems likumu, kurā stingri būs noteikti bērnu PIENĀKUMI (tiesības jau viņiem sen pa abi gali pumpē) , nekas šajā valstī nemainīsies. Tā arī turpinās ņirgāties par skolotājiem, pazemot viņus , apsaukāt, jo ,redz , viņiem ir TIESĪBAS, bet pienākumu- nekādu, un šo absurdo situāciju veiksmīgi kultivē viņu vecāki( ne jau visi, bet liela daļa).
Ilze
I
Skolotāji gadiem ir saukuši kaut ko mainīt šajā sakarā- tiesības zin, pienākumi nekādi! Vai kāds tos ir sadzirdējis? Vai tur 'augšā' vispār dzird, ko 'apakšā' runā?
irlielāmērāticams
i
ka populārā paruna par braukšanu no viena grāvja otrā, gūs apliecinājumu arī izglītības politikā.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

"Zīmēšanās" vispirms(5)

Mulsina politiķu (līdz pat Valsts prezidenta līmenim) pēkšņā sarosīšanās, it kā aizstāvot Latvijas pilsoni pret "sliktajiem", kas viņu grasās izdot tiesāšanai Dienvidāfrikas R...

ES naudas piesaistē jāmaina domāšana(9)

Jāsāk orientēties uz to, ka esam attīstīta valsts, spējam paņemt finansējumu ar savu intelektu, inovācijām un tehnoloģijām, intervijā Jolantai Plaukai norāda Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietn...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē