Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Tā ir krāpniecība miljardu mērogā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
kas dārzā
k
Un kā būs ar tiem Augstākās tiesas senatoriem, kas bandītiski piesprieduši pretlikumīgus sodus miljonu apmēros? Cik ilgi sargāsim bandītus mantijās?
Irlielāmērāticams
I
ka Atmodas laikos, kad Vides Aizsardzības Klubā pēkšņi sastājās ap pieci tūkstoši saviļņotu ļaužu... nevienam pat murgos nerādījās, ka "Zaļās partijas" vadībā tiks aizdambētas (sa-pie-dirstas) Latvijas mazās upes, lai panāktu 1,3% enerģētiskās "neatkarības"... .
opāpā
o
Zaļais vemsis uzrakstīja veselu traktātu, cik lietderīgi ir atjaunot mazos hes uz lašupēm, žēl ka internets pazaudējis šo "zaļā" cilvēciņa murgu, kā rezultātā liela daļa Latvijas fantastisku upju ainavu pārvērta izbagarētu grāvju un dīķu izskatā. Vai par to nepienākas sods?
 • 35
 • 0
Delfi!!!
D
Kā var tādu svarīgu informāciju tirgot par naudu! Delf! Delfi!
Uno
U
Koalīcijas padomē nolems, ka nedrīkst šūpot valdību (sevišķi brīdī, kad kuru katru brīdi gaidāms Krievijas uzbrukums), un ziņojumu nolaidīs podā
Jonis
J
OBLIGĀTI, UN VISPIRMS IR JĀTIESĀ TIE, KURI ŠITAM, OIK , NOZIEDZĪGAJAM GRUPĒJUMAM IR IZSTRĀDĀJUŠI,PIESKAŅOJUŠI, PIEŅĒMUŠI---LIKUMUS , LĒMUMUS , RĪKOJUMUS, LAI ATVIEGLOTU, LAI, IT KĀ JURIDISKI, VARĒTU NOKĀRTOT ,ŠO KRIMINĀLI TIESĀJAMO NOZIEGUMU !!!!!!!!!!!! TĀ IR VALSTS NOZAGŠANA, KAM NAU NOILGUMA !!!!!!
Juris Pigits
J
Un kā domājat, saeima lēma - OIK atceļams. Bet to darīs kad pūcei aste ziedēs. Vai valdībai, kas nepilda saeima lēmumus, nav vieta turpat uz nārām, kā visiem tiem, kas organizēja šo afēru miljardu apmērā. Pagaidām nekas vairāk nav izdarīts. Pat tie, kam liegtas licenzes par nelikumīgu OIK ražošanu, nevienu eiriķi nelikumīgi saņemtās naudas netaisās atgriezt, kā arī neviens pat netaisās atpakaļ prasīt. Tiesiskums Latvijas valdības izpratnē augstākā pilotāža.
 • 23
 • 0
juris pigits
Šāda diletantiska palīdzība laukiem nodrošina tikai lauku sagraušanu. Ja cilvēkam nav dota dabas dāvana apsvērt rīcības sekas, tad nelien pie vadīšanas kloķiem. No šā projekta lien ārā divas āža kājas. Ja tev ir graudu kalte, kuru darbina vienu mēnesi gadā graudu novākšanas laikā, tad par jaudīgo pieslēgumu jāmaksā visu gadu. Otrs. Tā kā vēl šodien taurē, ka nepietiek cilvēku resursu dubultā tarifa saņēmēju kontrolei, tad saņēmēji realizē vienkāršu shēmu, elektromotors griež elektroģenerātoru, par patērēto samaksā parasto tarifu, par saražoto saņem dubulto tarifu, un ap 50 % ir tava peļņa, rēķinot no patērētās strāvas. Ja vēl stāv kādas butaforijas strāvas ražošanai, tad droši darbojies, tik un tā ierēdnīši visu neizkontrolēs.
:)
:
Nesakreņķējieties tik ļoti... Tak sen zināms, ka OIK afēras aisberga neredzamā daļa saistīta ar izmaksām par krievu gāzi. Mūsu lauksaimnieki tajā visā pat , ja krāpušies, apmēram kādu max 5. daļu veido... Bet afēra KGB _ savickis - TP - OIK par krievu gāzi, tā jau ir tā lielākā miljardus saņēmusī daļa. Un visi mūsu pustrakie hokeja fani, kas atbalstīja savicki par mūsu visu samaksāto naudu...Izrādās - viņš esot patiesā labuma guvējs Dinamo komandā... Pareizi jau ir - ja esam aitas, tad mūs jācērp, jo ļaujamies!!!!
 • 28
 • 2
EDGARS
E
Šitā valsti nolaist,apzagt,un lai tiktu vēl sveikā cauri?Blakus valstīs nav tādas cūcības kā pie mums!
Aiz restēm!
A
Tā ir,ka ir visatļautība,mūs apzog,un tautai būtu jāklusē?Un tā skaitās valdība-tautas kalpi???Algas saņem taču pateicoties tautas nodokļiem!No saviem darba devējiem!Tādi tautas kalpi-zagļi,liekēži tautai nav vajadzīgi!
Juris Smailītis
J
Vai viņai ir nodrošināta policijas apsardze pēc šāda paziņojuma?
tikai tā
t
Visus krāpniekus un izšk''erdētājus aiz restēm,ar mantas konfiskāciju,no kontiem naudu valsts kasē...,bet pie mums tā nav pieņemts,to var pielietot tik pret nabadzīgajiem...Ķīnas tiesas šeit trūkst,pārējie aptaisītos,un atsistu apetīti apzagt valsti un tautu!
Dimba
D
Kārtējā darbības imitācija ar mērķi atkal nolaist tautas enerģiju klozetpodā. Tikai maza niansīte: Neko daudz vairs tās enerģijas palicis, un tā pati vairs nav spējīga panest šādu cininiskumu un visatļautību!
parasts vecis
p
nudien kauns par šo valsti vai tiešām visi jūtas tik droši un vai jauns Ulmanis nebūs
juris pigits
Tur jau tānelaime, ka vēlēšanu likums neko nenosaka. Visi valsts vēlētāji protestējot var nepiedalīties vēlēšanās, sievasmāte būs piedalījusies un kārtējas siles deputātiņš sēž pie silītes.
 • 23
 • 2
he-hee>juris pigits
h
Tev jau 25 gadus te viena un tā pati problēma-par ko lai vēlē..LV ir desmitiem partiju..bet tev nav par ko vēlēt..jo tu vēlē par mazāko ļaunumu..Nu-tagad valda mazākais ļaunums, bet tev atkal slikti...
 • 17
 • 6
YU>juris
Y
Par ko lai vēlē? Tad nevēlē...Tevi kāds spiež iet vēlēt?
 • 3
 • 15
juris pigits
Vēlē jau par tiem , kas ir vēlēšanu listē. Bet ja listes sastādītas pēc lielākā kretīna vēlajām īpašībām, tad par ko lai vēlē? Cik pats esi piedalījies deputātu kandidātu izvirzīšanā? Bez vēlēšanu likuma demokratizācijas, korupcija nepieļauj ne maz citu, progresīvu un zinošu, valstisku cilvēku nokļūšanu deputātu kandidātos.
 • 25
 • 3
vēlētājs>parasts
v
bet man kauns par parastiem večiem kas tādus deputātus savēlē....
 • 14
 • 8
Pricīgais fašists
P
Esi sveicināts Egīl, musu parlaments tevi nesīs uz rokām un vedīs uz Davosa sapulci.
bolsevik>fašist
b
Bolseviki ir fašisti-bratja na veki. (Pravda, 1939.g 24. augusts).
 • 11
 • 7
edisons
e
Paldies liels cilvēkiem, kuri dara vērtīgu darbu, lai mūsu valstī novērstu pašdarbību krāpnieciskos nolūkos pret visu valsts Tautu - šāda krāpniecība ir īpaši liela un sodāma ar augstākajiem soda mēriem, bez kādām apžēlošanām. Daudzi cilvēki, sevišķi invalīdi trūcīgie ir miruši , jo viņiem trūkst varbūt dažu Eiro, lai nopirktu pārtiku, vai vajadzīgās zāles ārstēšanai. Tāpēc noziedzība ir īpaši nopietna. Līdz šim mūsu valstī ir valdījusi nesodāmība!
redz
r
daži cilvēki ir mirušie pārtikas trūkuma dēļ vienmēr un visos laikos...LV pārtikas trūkuma dēl neviens nemirst.
 • 11
 • 22
Palīdzība laukiem!
P
Zaļās partijas līdzpriekšsēdētājs I.Emsis. Diena, 22.09.2000. Valdībā apspriešanai nodoti Enerģētikas likuma grozījumi, mazinot līdzšinējos atvieglojumus mazajām HES, vēja elektrostacijām un citām reģeneratīvajām energoietaisēm un tuvinot to pilnīgu atcelšanu. Es kā šo atvieglojumu autors un izcīnītājs 6. Saeimā vēlētos ieviest skaidrību dažos ar tiem saistītajos aspektos, kas vai nu aiz nezināšanas, vai apzināti tiek noklusēti. Enerģētikas likuma 40. pantā noteikts, ka Latvenergo jāiepērk mazo hidroelektrostaciju, vēja elektrostaciju, saules bateriju un biogāzes energoiekārtu pirmajos astoņos ekspluatācijas gados saražotā enerģija par divkāršu realizācijas tarifu, tādējādi paātrinot šo elektrostaciju kapitālieguldījumu atmaksāšanos, mudinot lauku uzņēmējus ieguldīt līdzekļus šādās mazās, videi draudzīgās elektrostacijās, kuras atmaksājas ilgākā laikā. Kāda ir šā mazās enerģētikas atbalsta jēga? Palīdzība Latvijas laukiem!
lauki>Palīdzība...
l
Viss pareizi-tikai likums neparedzēja to, ka iepirks el.en. no Krievijas, un Krievijas gāzi, bet saņems papildus atvieglojumus..Tas paredzēja atvieglojumus pašu ražotai el.en..ne kā Daugavpilī...
 • 20
 • 0

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pārmaiņu priekšvēstnesis?(16)

Februāra pirmajā pusē gandrīz bez jebkādas ievērības tika atstāts notikums, kas, iespējams, ir priekšvēstnesis ievērojamām pārmaiņām pasaules ģeopolitiskajā kartē.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē