Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Zakatistovs: Nav pārliecības, ka esošie bezdarbnieku atbalsta mehānismi tiek izmantoti lietderīgi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Izcili gudrinieki
I
Īpatnēja loģika - tuvojas krīze, jeb Brexit, tādēļ jānoņem bezdarbnieka pabalsts. Tādēļ jau Latvija ir tik tukša, jo labajos laikos, kad var maksāt algas, cilvēki nepaspēj sakrāt drošības spilvenam, jo lieli nodokļi. Savukārt sliktajos laikos, šie sliktiem laikiem investētie nodokļi nespēj kompensēt ienākumu samazināšanos, attiecīgi nobremzēt kritienu.
bezdarba apdrošināšanas nauda
b
nav jātērē budžeta lāpīšanai. To darba devēji un darba ņēmēji iemaksā konkrētam mērķim!
:)
:
Ir radusies jauna profesija - profesionāls BEZDARBNIEKS!
Krējums Saldais
K
"Politiķis norādīja, ka KPV LV atbalsta savas ministres lēmumu ar šādu soli pārskatīt izdevumus "tautsaimniecības attīstības mērķu sasniegšanai". " . Tautsaimniecības mērķi bija arī cukura nozares iznīcināšana un zvejas kuģu sagriešana? Varbūt beidzot var atklāt tautai, kas tie tādi ir tautsaimniecības mērķi? Samazināt iedzībotāju daudzumu?
Irlielāmērāticams
I
Ka par "zvejas kuģu sagriešanu" vajadzētu spriest no zivju daudzuma samazināšanās viedokļa. Bez tam ...Tos kuģus jau taču nespieda sagriezt ar varu... .
  • 5
  • 1
>:-)
&
UZ NEPINU SLODZI , PAR KNAPI PUS MINIMĀLO. Strēlnieku dziesma J.Ozoliņš Vārdu autors: Fr. Rokpelnis ...Cērt, mana roka, varenāk, "Lai tie, kas cer mūs jūgā dzīt, Ar lodi pierē krīt! Lai druvas atkal ziedēt sāk, Cērt, mana roka, varenāk, Lai tie, kas cer mūs jūgā dzīt, Ar lodi pierē krīt!|"
xio
x
Un kas visur skandēja. ka KPVLV "populisti"? Tagad izrādās, ka KPVLV ministre, politiķi kaut ko saprot no ekonomikas un vismaz šo populāro slaistu reni ir gatavi klapēt ciet. Tas pats būtu jādara ar "maznodrošināto pabalstiem", kas arī pamatā tiek šķieti parazītu uzturēšanai gadiem un gadu desmitiem, bet vienkārši splendid (un, ja tas sanāks, nākamajās vēlēšanās mana balss KPVLV) būtu, ja izdotos nogriezt leiputrijas algas Latvijas Bankā - par pilnīgi neko nedarīšanu, turklāt valstī bez nacionālās valūtas. Un nav jāklausās, ka "tad viņi visi aizies uz privāto sektoru". Lai iet. Laimīgu taciņu. Interesanti, kas gan viņus ņems? Varbūt kāda panīkusi kafejnīca, jo ko citu viņi māk - vārīt kafiju visas dienas garumā. Vienvārdsakot - turās, KPVLV! Beigt valsts naudas šķērdēšanu, mazākus nodokļus!
Irlielāmērāticams>HJK
I
ka Tavā postulātā trūkst loģikas... "āzis" nebalsos par āzi, alfa tēviņš nebalsos par alfa tēviņu. Par āzi balsos "kazas", tas gan!
  • 2
  • 0
HJK>xio
H
Bija, bija to skandētāju bez sava gala arī te-netā. Tikai lieta tāda, ka tur bija un ir daļa patiesības... Vēlēt par āžiem-tas nozīmē ka pats vēlētājs ir āzis...
  • 1
  • 0
Irlielāmērāticams
I
ka nevajag būt ekonomikas ģēnijam, lai saprastu - pusgadu ilgs bezdarba pabalsts nekādi nemazina bezdarbu, bet gan veicina bezdarbu. Ja kāds patiešām nopietni vēlas mazināt bezdarbu, lai būtiski pazemina nodokļus stagnējošajās teritorijās! Protams, arī tad atradīsies ļaudis, kuri nespēs izvelties no dīvāna. Bet tādus māca izsalkums, līdzīgi kā Drekslera pantiņā, kuru mans tēvs skandināja vismaz reizi nedēļā: "Kad vēders vestē iederas, pie darba rokas neķeras. Kad veste pārāk "plata" kļūst - pie darba jātiek plīst, vai lūzt!"
Savukārt man,
S
Zakatistova kungs, nav pārliecības par Jums. Un daudziem citiem, kas ir Saeimā un valdībā, arī.
>Savukārt man
&
bet tas jau jums netraucēja skriet, vēlēt un vēl te aģitēt lai par tādiem vēl, vai ne....
  • 1
  • 1
zahars
z
Iespējams, ka Zakatistovam taisnība par problēmu, taču "hunveibinu" cienīgs , tikai viņiem vien saprotams "pūķa galvas cirtiens", var izrādīties motorzāģis savā kājā (gan valdībai, gan tautsaimniecībai kopumā, gan nodarinātībai)...
he-gee to zahars
h
Kas tev daļas gar valdību? Kas te ir svarīgāks: Valsts un tauta vai valdība?
  • 1
  • 0
Irlielāmērāticams
I
ka floristikas kursu beidzēju ziņā esam pirmajā vietā pasaulē.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Politiski kriminālā autoritāte(13)

Viens no argumentiem, kādēļ tiek sargāta tiesā par vainīgu atzītā Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētāja Mārtiņa Bondara (AP) politiskā karjera, ir iebilde, ka par vainīgu viņš atzī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē