Laika ziņas
Šodien
Slapjš sniegs

Makrons brīdina par tālākiem Krievijas centieniem destabilizēt Rietumu demokrātijas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
prokurors Vioriks
p
Manējais tiko noskatījās frozen. Norma
rekur
r
Stiprus, bagātus un par sevi pārliecinātus destabilizēt nevar. Bet ja tu esi vājš, trīceklīgs un tikai meklē- kam aiz muguras noslēpties, nu tad tā ir pavisam cita lieta.
biedri:
b
Naš rulevoi: https://www.youtube.com/watch?v=n6rgozEWL1U
biedri:
b
Naš rulevoi: https://www.youtube.com/watch?v=n6rgozEWL1Urulevoi:
Scorseze
S
Pirmkārt, lai Makrons paskatās, kas notiek viņa paša Francijā, kur cilvēku tūkstoši protestē pret Makronu vainojot tieši viņu demokrātijas graušanā, kā arī tajā, ka valdība vispār neieklausās savā tautā!! Savukārt, otra ne mazāk savrīga lieta ir tā, ka šī "demokrātija" (kurai faktiski vairs nav nekā kopīga ar patiesu pilsoņu brīvību un patiesām vērtībām) ir novedusi pie pederastijas propogandas, pilsoņu faktiskās brīvības apspiešanas, ģimenes institūta iznīcināšanas, visādu starptautisku afēru uzspiešanas (kā piemēram afēra ar "zaļo domāšanu", kam faktiski nav enkāda sakara ar dabas aizsardzību), un tas ir tikai uzskaitījuma sākums...
ekharts
e
Demokrātija mirst lēnām,un tas ir Rietumu neoliberālistu un globālo korporāciju nopelns.
Pravietisnejaukais
P
Kristīgo vērtību viltus piesaucējiem gan daudz neko nevar pārmest, jo viņi nemaz nezina, ko piesauc. "Kristīgā vērtība" ir Kristus asinis, ko Kristus izlēja izciešot mums katram pienākošos nāvi mūsu vietā. Āmen! Bet es arī zinu, cik grūti šo ir aptvert... .
 • 2
 • 0
Scorseze>ekharts
S
Varu tikai piekrist, jo spilgts piemērs ir kristīgās vērtības, kuras tiek sistemātiski piesauktas, taču gan asv gan ES ir pirmie kuri špļauj virsū šīm vērtībām, pat nekautrējoties:)
 • 8
 • 1
REX
R
Tam var tikai pievienoties....
 • 7
 • 1
Monfors
M
Krievija pie visa vainīga! Gan pie bēgļiem, gan pie krīzes, gan pie globālās sasilšanas. Bet galvenokārt pie tā, ka nevaram izveidot pasaules valdību. Jau 1000 gadu mēģinām risināt Krievijas jautājumu, bet visu laiku nesekmīgi. Pēdējā reize izvērtās par īstu katastrofu un daudzu mūsu labāko cilvēku bojā eju.
tak nē, es zinu patiesību:
t
Pie visa vainīgs Obama un prokļatije amerikanci, kas trīs reizes glāba Krieviju no bada pēdējo 200 gadu laikā...
 • 4
 • 6
Viedais
V
Beigas ir...Krievija visus nozombējusi. Vai nu jābēg tālu uz Dienvidu puslodi, vai jāpiesakās franču Ārzemnieku leģionā...Bet tos sūtot karot uz Āfriku pret nevēlamām valdībām....Un Āfrikā var noķert malāriju vai cece mušu.
Dostojevskis
D
Krievijas dēmonizētāji savā aizrautībā nepamana... jo psiholoģiju nesaprot... ka viņu klaigāšana rada ļaudīs stabilu pārliecību par Krievijas varenību. Un, ko cilvēks parastais savā vienkaršībā pielūdz? Pareizi, spēku! Taisīdami Krievijai reklāmu politiķi vairo slepeno Krievijas apjūsmotāju pulku! Vai tiešām 20.-tā gadsimta jaukumus pieredzējusī politikas zinātne šo nav pamanījusi???
Saskaņas biedrs
S
Dostojevskim: Es visu laiku esmu teicis, ka latviiijci vairāk atbalsta Kremli kā Latviju.
 • 1
 • 5
to jautājums
t
Makrons baidās no kaut kā cita. Pavlenskis esot teicis, ka viņš publicēs vairāku politiķu porno video. Viņš pat ir izveidojis tam speciālu interneta vietni. Tagad puse Makrona ministru staigā zili zaļi, jo var būt nākamie. Pats Makrons var būt drošs, jo viens no pirmajiem darbiem, ko viņš ir paveicis prezidenta amatā ir liela baseina izbūve viduslaiku cietoksnī, kas atrodas uz klinšainas salas un kas tiek pastiprināti apsargāts gan ūdenī, gan gaisa telpā.
kad Sorosa stipendiāti sajauc mērķi
k
Pavlenskis par Makrona ministru: https://www.youtube.com/watch?v=GYutaKNi868
:)))
:
Pavlenskis ir Putina dāvana Makronam.
 • 4
 • 0
Tante
T
Makrons ari teica, ka Rietumiem vajag ko darit, lai nostiprinātu vidusšķiru. Kā zināms, tieši stipra vidusšķira bija demokrātijas balsts. Tagad, kad Rietumi darījuši visu, lai vidusšķira iznīktu, un sistēma šķobās, Krievija vainīga pie jebkā. Varētu domāt, ka skolā nav gājusi šādi tipiņi, bet tā kā tomēr ir, tad tā ir acīmredzama uzmanības novēršana no iekšējām problēmam, kuras jau praktiski ielaistas tik tālu, ka varētu būt par vēlu sākt tās risināt, atliek tikai kurināt histēriju austrumu virzienā. Ka tad Krievija iznīcinājusi rietumu stabilitātes bāzi?
kad Sorosa stipendiāti sajauc mērķi
k
Pavlenska advokāts: « J’ai compris que, pour lui, c’était un acte politique. De la même façon qu’il s’était opposé au régime de Poutine, il était prêt à tout pour s’opposer au régime de Macron, qu’il considère comme tout aussi répressif. » - "Esmu sapratis, ka viņam tas bija politisks akts. Tāpat kā viņš pretojās Putina režīmam, viņš bija gatavs pretoties arī Makrona režīmam, ko viņš uzskata arī par represīvu."
smieklīgi
s
Rietumu demokrātijas? Kādu zāli viņš pīpē? Vai Francija nebija tā, kas uzsāka nepamatotu karu Irāka, Lībijā?
Dienas vēsture
D
Diena, 13. decembris, 2016, 19:59: Latvijas filmu studijā Ego Media producētā režisores Darjas Hrenovas dokumentālā filma Kailā dzīvība ir saņēmusi žūrijas speciālbalvu Starptautiskajā dokumentālo filmu festivālā Artdocfest. Dokumentālās filmas Kailā dzīvība galvenais varonis Pjotrs Pavļenskis ir viens no pavisam nedaudzajiem atlikušajiem Krievijas opozīcijas aktīvistiem.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē