Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Merkele: Ar jauno koronavīrusu inficēsies līdz pat 70% vāciešu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
YY
Y
Nez ko nešķīsta gara izdzimumi - graubas, bergmaņi, jau tankos noslēpusies sēž? Izrādās, ,ka valstī nav ne medikamentu, ne aparatūras, toties tanki un raķetas ir.
Pravietisnejaukais
P
Psalms 91. : Kas dzīvo Visuaugstākā patvērumā un mīt Visuvarenā ēnā, 2 tas saka uz To Kungu:”Mans patvērums un mana pils, mans Dievs uz ko es paļaujos!” 3 Jo Viņš tevi glābj kā putnu no mednieka cilpas, pasarga no iznīcinātāja mēra. 4 Viņš tevi sedz ar Saviem spārniem, zem Viņa spārniem tu esi paglābts; Viņa patiesība ir tavs vairogs un bruņas. 5 Tu nebīsties nakts briesmu, nedz bultu, kas dienā skraida, 6 nedz mēra, kas tumsā lien, nedz nedz sērgu, kas pusdienā nomaitā. 7 Lai arī tūkstoši krīt tev blakus un desmit tūkstoši tev pa labo roku, taču tevi tas neskars! 8 Tiešām, tu vēl skatīsi ar savām acīm un redzēsi, kā bezdievjiem tiek atmaksāts. 9 Tiešām, Tu, ak Kungs, esi mans patvērums!
Meždunarodnijs
M
Vācijā valda miers un stabilitāte. Ir lielā mērā ticams, ka tas tā būs arī pēc tam, kad visi vai lielākā daļa inficēto nomirs.
Scorseze
S
Kas attiecas uz Ķīnu, 2014 gada statistika (oficiālā) liecina, ka akrtu dienu Ķīnā mirst 1500 cilvēku no pārslodzes darbā, tas ir katru dienu! Saprotu, ka idiotiem atliek pateikt ka sarkans ir dzeltens desmit reizes un jūs esat gatavi tam noticēt, psiholoģijā to sauc par bara apziņu, šis ir spilgtākais bara apziņas pasākums:):):)!!
Scorseze
S
Tad varbūt "dienai" būtu jābeidz piedalīties šajā starptautiskajā panikas afērā, jo grūti iedomāties, ka fatālas saslimšanas gadījumā (mēris, encifalīts, meningīts...) kāds varētu ārstēties mājās un izārstēties!!!!! Taču beidziet vienreiz šo idiotisma vīrusa afēru!! Spilgts piemērs, kā uz līdzenas vietas var sataisīt paniku un pazaudēt pēdējās prāta paliekas. Mirstība tāda pati kā pie jebkura vīrusa (ap 1%), kādi iet pāri valsti katru rudeni un pavasari, taču dažu datu sagrozīšana, cilvēku aprobežotība un mediju histērija, un skat, pasaules ekonomikai iestājas pisec! Stulbie cilvēki, taču attopieties vienreiz, jūs vienkārši čakarē!!!!! Es māku rēķināt un man ir draugi vairākās eiropas valstīs:) Palasiet vēl, ko raksta histērijas cēlāji, pārējiem pateikšu, ka ar vēzi, sirds asinsvadu slimībām, meningitu, un vēl neskaitāmām kaitēm katru gadu mirst cilvēki, tai skaitā arī no gripas komplikācijām (atcerēsimies kaut vai Freimani un Brīzi)! Tā ir, cilvēks ir mirstīgs!
Dostojevskis
D
Klasisks piemērs tam, cik labi būtu paklusēt. Ja godīgi... sāk palikt baisi, gaidot, ko vēl šī vecā sieviete sarunās.
Uldis
U
Runājot par vīrusu !!! To visu milions procentu iveidoja ASV ,un pieminiet manus vārdus ,ka arī ASV drīz tirgos zāles ,medikamentus ,lai apstādinātu vīrusu .
jānis
j
Gribētos šai freilenei palūgt aizvērties un žigli doties pensijā. Eiropa var pateikt paldies šai personai par Eiropai uzspiesto bēgļu krīzi un citām nejēdzībām.
Serjoznijs
S
Krīze būs tad, kad bēgs no Ķīnas un Indijas uz Vāciju.
 • 4
 • 1
ha, ha
h
Vēl jāatceras, ka slimo apšaušana neko nedod, jo, kad situācija ir ielaista, kā to diemžēl ir panācis aizjūras kretīns, neaizverot nāves vārtus - Rīgas lidostu, ir nepieciešami 70% slimību pārcietušie.
> he,he
&
Man patīk, ka tu pats saproti, kurš ir tas aizjūras kretīns, es to pat nebiju minējis.
 • 7
 • 6
he,he
h
Protams Kariņš vainīgs ! Varens masons ! Latvijai ir paveicies, nokaus katru 3. vācieti un katru 2. krievu . Par Latviju no Berlīnes līdz Maskavai !
 • 6
 • 4
ta nu gan
t
Ķīnieši pamanījās pagriezt saslimstību atpakaļ no kādiem ~10% saslimušo. Bet tā kā Eiropas demokrātijas jau nu karantīnu un vīrusa neizplatīšanos nepieļaus, tad gatavojieties uz 70%. Kāpēc 70% nevis 100%? Skaidrs, ka pie 70% saslimstības nebūs neviena, kas ārstē, un varbūt pat neviena, kas rok. Klau, varbūt tomēr ir izdevīgāk turēties pretim nevis ļauties itāļu variantam?
nevis rok
n
bet dedzina, sk. Kīnas pieredzi, lai nepiesārņotu gruntsūdeņus, jo tas nav nekāds parastais vīruss
 • 1
 • 0
ha, ha
h
70% tāpēc, ka saskaņā ar epidemioloģijas pamatiem, tas ir tas nepieciešamais imunitātes līmenis populācijā, kad epidēmija sāk mitēties.
 • 8
 • 3
ha, ha > ātrumam
h
6,2% mirstība Itālijā ir apzināti samazināts radītājs, kas iegūts pēc PVO metodikas, kas ir derīga tikai jau beigušās epidēmijas gadījumā. Strauja saslimušo skaita pieauguma apstākļos reālo situāciju pareizāk raksturo rādītājs, ko iegūst mirušo skaitu attiecinot pret t.s. "closed cases" skaitu. Nesen tas bija 39%, nu jau ir vēl daudz ļaunāk. Šeit var atrast visu statistiku gan par Itāliju, gan pārējām valstīm. https://www.worldometers.info/coronavirus/country/italy/
meh
m
Cik tomēr labi, ka pastāv tāds vīruss - ir par ko satraukties un vairs nav jātaisa mākslīgas problēmas.
Irlielāmērāticams
I
ka pavasara plūdi Vācijā sasniegs Reihstāga otrā stāva līmeni!
Pareizaisjautājums>Merkel
P
Kur Vācijā ir sastopams "veselais saprāts"?
Pareizāatbilde
P
spriežot pēc cilvēku labklājības , it visur !
 • 6
 • 2
ātrums
ā
Līdz šim Itālijā mirstības līmenis ir 6,2%, bet Francijā 1,8%, Ķīnā 3,9%. Viss ir atkarīgs no inficēto skaita noteiktā vietā noteiktā laikā. Ja to skaits nav liels, tad pietiek ārstu un elpināšanas iekārtu, lai viņus ārstētu, un mirstība ir zema. Bet ja uzreiz ir ļoti daudz inficēto, tad ārsti nespēj visiem palīdzēt tīri fiziski, kā arī trūkst intensīvās terapijas iekārtu. Mirstību palielina nespēja visiem palīdzēt. Tāpēc, ja robežas ir slēgtas, tad vīruss ienāk lēnām un mirstība ir zema. Bet ja robežas ir vaļā, tad jebkurā brīdī inficēšanās var paātrināties, ārsti vairs nespēj tikt galā un mirstība strauji pieaug.
>
&
Augstais 6,2% Itālijā varētu būt skaidrojams ar to, ka Itālija ir kļuvusi par slimības donorvalsti. Var rēķināt, cik liela daļa pēc kūrorta apmeklējuma atgriežas savās mītnes zemēs.
 • 1
 • 0
Nu tik vienkārši nav
N
Skaitļi ir atkarīgi arī no tā, cik liela daļa no inficētajiem ir uzskaitīta. Ja uzskaita tikai tos, kam smagi simptomi - mirstība ir kosmosā. Ja uzskaita visus, tad ir zema. ātrums protams ir otra lieta tajā visā.
 • 7
 • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Sankciju kaislības Apvienoto Nāciju līmenī(6)

Pagājušās nedēļas nogalē ASV vienpusēji pasludināja, ka atkal stājušās spēkā visas iepriekš pārtrauktās ANO sankcijas pret Irānu, kā arī solīja aktīvi vērsties pret šo sankciju pārkāpējiem. Tajā pašā ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē