Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Angela Merkele

Aptauja: Vairākums Vācijas iedzīvotāju uzskata, ka Merkeles veselība ir viņas privātā darīšana

Nepilni 60% Vācijas iedzīvotāju pauduši uzskatu, ka kancleres Angelas Merkeles veselība ir viņas personīga lieta, liecina sestdien publiskoti aptaujas rezultāti. Laikrakstā Augsburger Allgemeinen publicētas aptaujas rezultāti liecina, ka 59% aptaujāto uzskata, ka trīcēšana, kas Merkeli pēdējā mēneša laikā publiski pārņēmusi trīs reizes, ir kancleres privātā dzīve, bet 34% respondentu atzinuši, ka tik augstas amatpersonas veselības stāvoklis ir sabiedrības interešu jautājums. Merkelei trešdien apritēs 65 gadi, no tiem gandrīz 14 gadus viņa ir vadījusi Vācijas valdību.

Neskaidrība par Merkeles veselības stāvokli nav mazinājusies

Pēc trim gadījumiem, kad Vācijas kanclere Angela Merkele oficiālos pasākumos bija redzama ar grūtībām valdot drebēšanu, neskaidrība par kancleres veselības stāvokli nav mazinājusies. Tiek ziņots, ka Merkele lūgusi pieļaut atkāpes no protokola un Dānijas premjerministres vizītes laikā abu valstu himnas klausīties sēdus.

Merkeles kampaņas veidotājs palīdzējis arī Saskaņai

Saskaņas priekšvēlēšanu konsultants no Vācijas Lucs Meiers (Lutz Meyer) partijai ieteicis, kā sastādīt vēlēšanu sarakstus un bijis autors idejai par melnbaltajiem portretiem uz autobusiem, ziņo LTV raidījums de facto. Šādu informāciju pirms kāda laika publiski klāstījis Saskaņas politiķis Andrejs Klementjevs. Tikmēr TV3 raidījums Nekā personīga vēsta, ka izmeklētāju rokās nonākuši dukumenti, kas atklāj, ka pirms iepriekšējās Saeimas vēlēšanām Rīgas Tūrisma attīstības birojs (RTAB), kas saņem naudu no Rīgas budžeta, veicis vismaz 10 pārskaitījumus vairākiem politiskās komunikācijas konsultantiem no Vācijas, Zviedrijas un Spānijas.

Merkele pauž satraukumu par ES

Vācijas kanclere Angela Merkele paziņojusi, ka viņa ir satraukta par Eiropas Savienību (ES) un tas dod viņai vēlmi strādāt pie tās nākotnes nodrošināšanas.

Merkele apsveic Netanjahu ar uzvaru vēlēšanās

Vācijas kanclere Angela Merkele pirmdien telefonsarunā apsveikusi Izraēlas premjerministru Benjaminu Netanjahu ar uzvaru parlamenta vēlēšanās un aicinājusi tiekties pēc divu valstu risinājuma konfliktam ar palestīniešiem, paziņojis Merkeles preses sekretārs Štefens Zeiberts.

Merkele: Vācija turpinās atbalstīt Ukrainu

Vācijas kanclere Angela Merkele piektdien Berlīnē, tiekoties ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko, solījusi, ka Vācija turpinās atbalstīt Ukrainu un tās teritoriālo integritāti.

Merkele Bratislavā tiksies ar Višegrādas valstu premjeriem

Vācijas kanclere Angela Merkele ceturtdien Bratislavā tiksies ar Višegrādas četrinieka valstu Čehijas, Polijas, Slovākijas un Ungārijas premjerministriem, lai atzīmētu 30 gadus kopš Dzels priekškara krišanas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide