Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Angela Merkele

Merkele: Baltkrievijas protestētājus nedrīkst aizmirst

Vācijas kanclere Angela Merkele sestdien paziņoja, ka viņa ir "dziļi iespaidota" par Baltkrievijas protesta kustību, kas sākās pirms sešiem mēnešiem, norādot, ka protestētājus nedrīkst aizmirst.

Par Vācijas kristīgo demokrātu līderi ievēlēts Lašets

Par Vācijas kristīgo demokrātu (CDU) jauno līderi sestdien ievēlēts pašreizējais Ziemeļreinas-Vestfālenes federālās zemes premjerministrs Armīns Lašets, vairojot viņa izredzes kļūt par Angelas Merkeles pēcteci arī kanclera amatā.

Vācijas apvienošanu neuzskata par pabeigtu

Lai gan šonedēļ aprit trīsdesmit gadu kopš Vācijas atkalapvienošanas, daudzi uzskata, ka process nav noslēdzies, jo starp abām valsts daļām aizvien valda ievērojamas ekonomiskās atšķirības.

Merkele: Vācija apņēmusies pabeigt Nord Stream 2 būvi

Vācijas kanclere Angela Merkele otrdien no jauna apstiprināja Vācijas valdības apņemšanos pabeigt Krievijas-Vācijas gāzes vada Nord Stream 2 būvi, neraugoties uz ASV centieniem kavēt projekta īstenošanu.

Merkele aicina ES dalībvalstis uz solidaritāti un kompromisiem

Vācijas kanclere Angela Merkele trešdien aicinājusi Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis izrādīt solidaritāti un gatavību kompromisiem, lai atveseļotu bloka ekonomiku pēc Covid-19 pandēmijas izraisītās lejupslīdes.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide