Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

Rīgā šahisti atgriežas pie galdiņiem

Līdz ar visai pasaulei zināmā vīrusa ierašanos šahistiem visā pasaulē nācās pārcelties no klātienes uz turnīriem uz turnīriem internetā. Cilvēkiem, kuri no šaha ir tālu, varētu šķist, ka šahs internetā un šahs klātienē daudz neatšķiras. Tomēr atšķiras un diezgan būtiski.

Covid-19 krīzes seku mazināšanai novirzīs 5 miljonus eiro sporta nozarei

Latvijas Nacionālā sporta padome vienojusies sportam plānotos piecus miljonus eiro Covid-19 krīzes radīto negatīvo seku ietekmes mazināšanai piešķirt olimpiskā sporta izcilības programmas īstenošanai, tehniskā atbalsta programmām olimpiskajiem individuālajiem sporta veidiem, kā arī atzīto sporta federāciju pamatdarbības nodrošināšanai.

Organizētos sporta treniņos ļaus piedalīties līdz 30 personām

Lai gan vadības izsludinātā ārkārtas situācija beigsies 9.jūnijā, valdība noteica, ka organizētos sporta treniņos turpmāk varēs piedalīties līdz 30 personām, paredz apstiprinātie Veselības ministrijas (VM) sagatavotie noteikumi Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

WADA Starptautiskajā Svarcelšanas federācijā atklāj korupciju un dopinga piesegšanu

Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) veiktajā izmeklēšanā Starptautiskajā Svarcelšanas federācijā (IWF) atklāta vērienīga korupcija un desmitiem noklusēti dopinga gadījumi, ceturtdien paziņoja WADA. WADA vadošais izmeklētājs Ričards Maklarens sacīja, ka iedziļināšanās IWF darbībā bijušā prezidenta Tamasa Ajana vadībā atklāja miljoniem dolāru trūkstošas naudas un 40 pozitīvas dopinga lietas, kas tika noklusinātas.