Jaunākie
Lasītākie
FOTO/VIDEO
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Bez produktivitātes būs stagnācija
Produktivitātes pieaugums nozīmē strādāt ražīgāk, ātrāk, turklāt visiem, ja vēlamies to sasniegt.
Starp kasetēm un audekliem. Saruna ar mākslinieku Kasparu Groševu © DIENA
Viltojums pārspēj oriģinālu. Filma Naudas viltotājs. Bojarska lieta ir stāsts par ģēnija vientulību un vajadzību pēc atzinības © DIENA
Latvijā
Daudze un Piebalgs uzsver nacionālo parlamentu lomas būtisku pieaugumu
Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze un enerģētikas komisārs Andris Piebalgs tikšanās laikā Briselē diskutēja par Lisabonas līguma ratifikāciju Latvijā, uzsverot nacionālo parlamentu lomas būtisku pieaugumu pēc līguma stāšanās spēkā. "Pēc līguma ratifikācijas gan Saeimai, gan valdībai ir maksimāli jāsāk izmantot iespējas, ko paredz jaunais Lisabonas līgums, īpaši - nacionālo parlamentu lomas pieaugumu, kas jau sākotnējā stadijā mums ļauj aktīvi aizstāvēt nacionālās intereses," uzsvēra Saeimas priekšsēdētājs.
Sports
Cīnīsimies par hokeja čempionātu
Lasītākie
Par Valsts prezidentiem ... un uzjautrinošo Dienu
Labdien, V-Dienas lasītāji! Brīvdienās V-Dienas jautājums bija par to, vai kādam no iepriekšējiem Latvijas prezidentiem būtu šis amats jāieņem no jauna. Lasītāju domas, protams dalījās, pāris pārdomas arī no manas puses.






