Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

23. februāris

Dinamo zaudē Salavat Julajev komandai

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" otrdien mājās zaudēja Ufas "Salavat Julajev", nespējot uzvaru sēriju pagarināt līdz divām.

Pau Gasols spēlēs kopā ar Šmitu Barcelona rindās

Divkārtējais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempions spānis Pau Gasols pēc nepilnu 20 gadu pārtraukuma atgriezies "Barcelona" rindās, otrdien basketbolists pavēstīja savā "Twitter" kontā un klubs - savā tīmekļa vietnē.

Valdība konceptuāli atbalsta no nākamās nedēļas ļaut strādāt visiem mazajiem veikaliem(26)

Ministru kabinets otrdien konceptuāli atbalstīja Ekonomikas ministrijas (EM) priekšlikumu atļaut strādāt tirdzniecības vietām ar platību līdz 300 kvadrātmetriem, bet gala lēmums tiks pieņemts valdības sēdē ceturtdien, 25.februārī. Plānots, ka tirdzniecības vietās ar individuālu ieeju līdz 300 kvadrātmetriem visas preču grupas varētu tirgot no pirmdienas, 1.marta.

Kādas spējas un prasmes tiek meklētas jaunajos skolotājos?(2)

Lai skolotāju darbam piesaistītu pašus spējīgākos dažādu jomu profesionāļus, ir nepieciešams skrupulozi izvērtēt pretendentu zināšanas, pieredzi un motivāju strādāt ar bērniem. To jau otro gadu dara Latvijas Universitāte, Daugavpils Universitāte un Liepājas Universitāte kopā ar nodibinājumu Iespējamā misija, īstenojot projektu Mācītspēks, kura ietvaros simt topošajiem skolotājiem tiks nodrošināta nepieciešamā izglītība un praktiskās mācības.

Klātienes mācības 1.-4.klasei varētu rīkot pašvaldībās ar divu nedēļu saslimstības rādītāju līdz 220

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) būs tiesīgs lemt par klātienes mācības atļaušanu 1.-4.klasei, ja pašvaldībā divu nedēļu saslimstības rādītājs nepārsniegs 220 slieksni uz 100 000 iedzīvotājiem un nebūs novērots straujš Covid-19 saslimstības pieaugums, otrdien konceptuāli vienojās valdības ārkārtas un Krīzes vadības padomes kopsēdē.

Vietējā stacija Radioteātra ceļā © DIENA

Latvijas Radio 1 klausītājiem no šodienas līdz 25. februārim plkst. 22.05 piedāvā Radioteātra pirmatskaņojumu – latviešu rakstnieces Annas Katras 2019. gadā sarakstītā romāna Vietējā stacija radio iestudējumu trīs daļās, kura režisors ir Edmunds Freibergs.

Šogad tiek svinēta Torņakalna baznīcas 130. gadadiena

Šogad Rīgas Lutera baznīcai Torņakalnā aprit 130 gadi. Par godu jubilejai šogad plānoti vairāki pasākumi. Trešdien, 24. februārī, notiks jubilejas pasākums tiešsaistē Lutera draudzes dzīvesstāts cauri laikmetiem. Es dzīvoju. un Lutera draudzes centrā un tā skatlogos tiks atklāta fotoizstāde Lutera baznīca un Torņakalns, informēja draudzes pārstāvji.

Igaunijā inficēšanās ar Covid-19 atklāta vēl 962 cilvēkiem; Lietuvā - 482

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 962 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 13 cilvēki, otrdien paziņojis Veselības departaments. Tikmēr Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 482 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši septiņi cilvēki, paziņojis Statistikas departaments.

Naglis: Latvijas autosporta čempionātu norise šogad ir apdraudēta(1)

Pasaulē nerimstošās Covid-19 pandēmijas iespaidā Latvijā pilnībā apturēta neolimpisko sporta veidu norise. Autosportā ieturēta negaidīti gara pauze, kas liedz iespēju sportistiem turpināt attīstīt sevi konkrētajā sporta veidā, kā arī kopējais Latvijas autosporta prestižs palēnām grimst. Latvijas Automobiļu federācija (LAF) vērsusies atbildīgajās institūcijās ar plānu sacensību norises atjaunošanai.

Zvaigžņu festivāls ar Maijas Kovaļevskas un Aleksandra Antoņenko piedalīšanos šogad notiks vasarā

Saistībā ar pagarināto ārkārtas situāciju valstī Liepājas Simfoniskais orķestris atkal pārceļ jau aizvadītā gada Zvaigžņu festivālā neizskanējušos koncertus ar operdīvas Maijas Kovaļevskas un pianista Armanda Ābola piedalīšanos. Līdz ar to šie divi koncerti kopā ar aktuālā festivāla plānotajiem koncertiem notiks vasarā, informēja koncertzāles pārstāvji.

RIXC imersīvajā galerijā tiks atklāta Martina Vizbuļa izstāde +371 28649002

Piektdien, 26. februārī, tiešsaistē platformā Zoom no plkst. 19 līdz 19.40 tiks atklāta Martina Vizbuļa izstāde +371 28649002. Izstādē mākslinieks atspoguļo savus personiskos novērojumus laikā, kurā dzīvo – pārdomas par komunikāciju, tehnoloģijām, sabiedrību, tverot šī brīža aktualitātes un īpatnības komunikācijā. Mākslinieks radījis viedus mākslas darbus, kuri ir sazvanāmi un ikvienam ir iespēja veidot "interaktīvu" sarunu ar tiem.

Prognozē, ka drīzumā varētu trīskāršosies stacionēto Covid-19 pacientu skaits(8)

Patlaban tiek prognozēts, ka jaunā Lielbritānijas paveida izplatības dēļ, četru līdz sešu nedēļu laikā Latvijā varētu trīskāršosies stacionēto Covid-19 pacientu skaits, valdības sēdē pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Katastrofu medicīnas centra vadītāja Dita Heiberga.

Kalendārs

Februāris, 2021
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14