Laika ziņas
Šodien
Migla

16. februāris

Turpmāk par atsevišķu amatpersonu vakcināciju lems tikai valdība(3)

Pēc Veselības ministrijas (VM) ierosinājuma valdība otrdien lēma, ka turpmāk par atsevišķu konkrētu amatpersonu vakcinēšanu nacionālās drošības interesēs un valsts varas darba nodrošināšanai atklātās sēdēs atbilstoši apstiprinātam sarakstam lems Ministru kabinets.

Par šodienas Latviju taps jaunas laikmeta liecības © DIENA

Ir paziņoti Latvijas Televīzijas dokumentālo īsfilmu konkursa Latvijas kods. Latvija šodien 2021. gada uzvarētāji. Konkursa devītajā pastāvēšanas gadā tiks atbalstīti pieci dažādi dokumentālie projekti.

Tenisists Gulbis pārtrauc desmit zaudējumu sēriju

Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis otrdien Itālijā svinēja uzvaru Bjellas Challenger turnīra pirmajā kārtā, kas sportistam ļāva pārtraukt desmit zaudējumu sēriju.

Nākamajā nedēļā sāksies vakcinācija pie ģimenes ārstiem(14)

Lai arī vakcinācijas pret Covid-19 plāns paredzēja iedzīvotāju vakcinēšanos sākt no marta, pie ģimenes ārstiem vakcināciju varēs sākt no nākamās nedēļas, otrdien valdības sēdē informēja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide.

Talantīgais Žagars no Spānijas pārceļas uz Tallinu

Latviešu saspēles vadītāju Artūru Žagaru Spānijas augstākās basketbola līgas (ACB) klubs Badalonas Joventut izīrējis Pafbet Latvijas - Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) vienībai Tallinas Kalev/Cramo, otrdien ziņo Tallinas klubs.

Kad medusmaize izskatās pārāk salda © DIENA(2)

Sociālajos tīklos, it īpaši dažādās ar darba piedāvājumiem saistītajās sociālo tīklu grupās, ļoti bieži var manīt šķietami ideālus darba piedāvājumus. Tajos sacīts ''Darbs no mājām!'', ''Strādā, cik gribi!'', ''Nevajag pieredzi!'', ''Apmācīsim, labs atalgojums!'' un ietvertas citas līdzīgas vilinošas frāzes. Tomēr nereti šajos darba piedāvājumos trūkst kādas būtiskas informācijas – darba devēja nosaukuma.

Igaunijā inficēšanās ar Covid-19 atklāta vēl 622 cilvēkiem; Lietuvā - 300

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 622 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši septiņi cilvēki, otrdien paziņojis Veselības departaments. Savukārt Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 300 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 10 cilvēki, paziņojis Statistikas departaments.

Petrova uzvaru sērija Krievijā apstājas pie astoņām

Trešdien Belgorodā Deniss Petrovs un Ņižņijnovgorodas ASK Krievijas čempionātā svinēja astoto panākumu pēc kārtas, uzvaru sērijai apraujoties sestdien Ufā. Pamatturnīrā Ukrainā uzvarēja Uģa Krastiņa vadītā Ļvivas vienība, 14 punkti uzvarā līdervienību cīņā Grieķijā Hermanam Egleskalnam, bet 19 punkti panākumā pirmajā play-off cīņā Šveicē – Edvartam Buividam, informē Latvijas Volejbola federācija.

LOK piesaka jauno sporta talantu atbalsta programmu Olimpiskais drafts(1)

Pateicoties sadarbības partneru - privāto uzņēmēju atbalstam, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) piesaka jaunu programmu Olimpiskais drafts, kuras mērķis ir identificēt un atbalstīt individuālo Olimpisko sporta veidu jaunos, talantīgos atlētus vecumā no 16 – 20 gadiem, motivējot sasniegumiem pārejas periodā uz pieaugušo sportu, informē LOK.

Sony World Photography Awards Nacionālo balvu saņem Jānis Paļulis

Sony World Photography Awards Nacionālo balvu ieguvis Jānis Paļulis, kura fotogrāfija Mirdzošā sēne atzīta par labāko no 440 latviešu fotogrāfu attēliem konkursa brīvajā kategorijā, no kuras atlasīti uzvarētāji Nacionālajām balvām, informēja Sony pārstāvji Latvijā.

Jaunā dienesta izveide buksē © DIENA(3)

Bērnu psiholoģiskās veselības problēmu risināšanā viens no galvenajiem jēdzieniem ir agrīna diagnostika. Ar to šobrīd Latvijā ir daudz problēmu – atbalsta pakalpojumi ir sadrumstaloti, bez koordinācijas un līdz ar to nepietiekami kvalitatīvi. Pedagoģiski medicīniskās komisijas, kas līdz šim strādājušas šajā jomā, ir padomju laiku mantojums un nereti darbojas kā "kodu" piešķīrējas bērniem ar īpašām vajadzībām.

Pirmajā rindā © DIENA

Ārste rezidente Ilva Bikanova Sporta Avīzes februāra numurā par pievēršanos vieglatlētikai, studijām ASV un cīņu pret Covid-19 pirmajās līnijās.

Kalendārs

Februāris, 2021
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14