Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Sestdiena, 25. maijs
Junora, Anšlavs

12. jūnijs, 2022

Ātruma cilts video: Cadillac DeVille, kas liek atskatīties

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Šoreiz tajā stāsts par, iespējams, vienu no Latvijā skaistākajiem amerikāņu auto – 1970. gada Cadillac DeVille.

Izstāde Balsis

Izstāde Balsis galerijā LOW tiek īstenota kā daļa no Riga Pride 2022 kultūras programmas, izvirzot priekšplānā jaunākās paaudzes Baltijas LGBTQ māksliniekus, kuri savos darbos vēsta par marginalizētajām lesbiešu, transpersonu un nebinārajām balsīm.

Izbauda līdera lomu © DIENA

Pēc pamatīgā lēciena un nestabilā spēles laika Eirolīgas klubā Vilērbānas ASVEL pēdējās sezonās Rihards Lomažs (26) piezemējies Vācijas un Turcijas komandās, uzņemoties līdera lomu uzbrukumā. To basketbolistam izdevies pārnest arī Latvijas valstsvienībā un pasaules kausa kvalifikācijas ciklā valdemārpilietis kļuvis par rezultatīvāko spēlētāju. Paredzams, ka Rihardam liela loma būs arī svarīgajās izlases spēlēs jūnijā, tostarp pret Rīgā gaidāmo titulēto Serbiju.

Grilēta paprika © DIENA

Vasara beidzot ir sākusies arī siltu dienu veidolā, tāpēc varam baudīt jauko pikniku sezonu. Ēdieni uz grila ir viena no sezonas baudām, un šoreiz galvenajā lomā grilēta paprika. Vai krāsnī cepta, ja nu grils nav pieejams, jo galvenais ir paprikas apgrilēšana, kā rezultātā tā iegūst īpašu garšu un top par īstu "garšaugu".

Pakistānas konstitucionāli politiskā krīze © DIENA

No pasaules plašsaziņas līdzekļu uzmanības loka nepazūd Dienvidāzijas valsts Pakistāna, kur jau ilgāk nekā divus mēnešus notiek masu demonstrācijas no amata atstādinātā premjerministra Imrāna Hāna atbalstam. Ne tikai šā iemesla dēļ iekšpolitiskā spriedze pēc iedzīvotāju skaita piektajā lielākajā pasaules valstī un vienlaikus kodolvalstī ir sasniegusi mērogus, kuru dēļ atsevišķi eksperti pauž bažas pat par iespējamu pilsoņu kara izcelšanos.

Atdzīvināt laukus © DIENA

Lauku miers daudzus arvien ātrāk skrienošajā pasaulē vilinājis arī iepriekš. Tomēr alkas pēc sava zemes stūrīša pastiprinājušās kovidlaikā, kas mūs ieslēdza četrās sienās. Vai romantiķiem bez naudas vispār laukos ir ko darīt? Ar ko jārēķinās, iegādājoties māju dziļi mežā vai lauka vidū? Varbūt tikai jāļaujas un viss notiks? Katram atbildes uz šiem jautājumiem būs citādas .

Kalendārs

Jūnijs, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10