Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +24 °C
Skaidrs
Svētdiena, 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

5. jūnijs, 2022

Jonass Francijas Grand Prix ieņem desmito vietu

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien ieņēma desmito vietu pasaules motokrosa čempionāta desmitā posma - Francijas Lielās balvas - prestižākās MXGP klases sacensībās.

Karš Ukrainā un kompromisu meklētāji © DIENA

Lai arī rietumvalstu nostāja ir, ka tās visos pieejamajos veidos atbalsta Ukrainas cīņu pret Krievijas agresiju un ir gatavas sniegt atbalstu Kijivai līdz tās galīgai uzvarai, publiskajā telpā aizvien biežāk izskan arī viedoklis, ka Rietumiem un Krievijai tomēr nāksies meklēt kompromisus. Uz kādiem apsvērumiem balstās šī viedokļa paudēji, un cik liela nozīme tiem ir atsevišķu valstu politikas veidošanā?

Māršala plāna ekonomikas un politikas mikslis © DIENA

Pirms 75 gadiem ASV valsts sekretārs Džordžs Māršals runā Hārvarda Universitātē pirmo reizi ierosināja veidot īpašu programmu, lai palīdzētu Eiropas valstīm ekonomiski atgūties pēc postošā Otrā pasaules kara.
Reklāmraksts

Sagatavojies vasaras saulei laicīgi: svarīgākais par sauļošanas krēmiem

Vasara ir brīnišķīgs laiks atpūtai svaigā gaisā pie jūras, vasarnīcās, pārgājienos – jebkur, kur vien var baudīt siltās saules vannas. Taču, līdz ar pastiprinātu uzturēšanos saulē, īpaši aktuāls kļūst jautājums par piemērotāko sauļošanās krēmu un citas sauļošanās kosmētikas izvēli, lai pasargātu sevi un savus ģimenes locekļus no saules staru kaitīgās ietekmes. Lai tev būtu vieglāk izvēlēties sauļošanās krēmu, kosmētikas interneta veikals Drogas apkopojis svarīgāko informāciju par šo vasarā tik nepieciešamo un neaizstājamo līdzekli, lai tu varētu baudītu sauli un atpūtu bez liekām raizēm.

Melno piparu akcents © DIENA

Iesākt jūniju ar melnajiem pipariem – kāpēc ne? Pipari būs pašā laikā gan tad, ja turpināsies vēsas dienas ar lietavām, gan tad, ja laikapstākļi mainīsies uz saulaini silto pusi un varēs nodoties grilēšanas priekiem. Īsumā galvenais, kas par šo visiem pazīstamo garšvielu jāpasaka: lietojiet tikai svaigi maltus melnos piparus un maliet tos tieši pirms pievienošanas ēdieniem!

Pagrieziena punktā © DIENA

Latvijas futbola virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs par NASA līmeni futbolā, stereotipiem un to, kur futbolā Latvijā pieļautas lielākās kļūdas.

Uzstādītie un gāztie pieminekļi © DIENA

Filozofs Artis Svece par to, kā varam runāt un domāt par karu, par pieminekļa nojaukšanu Pārdaugavā, Krievijas identitātes problēmām un 9. maiju nākotnē

Kalendārs

Jūnijs, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10