Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +2 °C
Skaidrs
Svētdiena, 3. marts
Tālavs, Tālis, Marts

19. augusts, 2022

Nacionālajā bibliotēkā notiks diskusija par kino kritiku

Trešdien, 24. augustā, plkst. 18.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) korē (11. stāvā), papildinot LNB apskatāmo izstādi Gadsimta lieciniece. Satikšanās ar Valentīnu Freimani (4. stāvā), notiks diskusija Izskaidrot vai iespaidot: kāda būs nākotnes kino kritika? Dalība bez maksas.

Līdztekus slāpju sajūtai ir vairāk nekā 10 norādes, ka nepieciešams padzerties

Šķiet, ikviens ir saskāries ar slāpju sajūtu un izjutis tās remdēšanas baudu. Taču paļauties tikai uz to, ka organisms pats pateiks, kad vēlas ūdens malku, nav prātīgi, jo sevišķi karstumā. Tādēļ svarīgi zināt minimālo šķidruma daudzumu, kas būtu lietojams jebkuros apstākļos, kā arī atpazīt visas pazīmes, kuras varētu liecināt par nepieciešamību padzerties.

FOTO: Noskaidrotas Rīgas TOP3 skaistākās puķu dobes

Ceturtdien, 2022.gada 18.augustā, notika Rīgas Mežu Vasaras puķu dobju parāde 2022. Tās laikā tika apskatītas un novērtētas uzņēmuma daļas Dārzi un parki speciālistu veidotās un koptās 15 vasaras puķu dobes, balsojumā noteikti TOP 3 galvaspilsētas skaistākie stādījumi un sumināti laureāti.

Zirnis joko - 19.08.2022 © DIENA

Priekšnieks mani iesaucis par datoru. Nevis intelekta dēļ, bet tāpēc, ka, ja mani reizi 15 minūtēs nepabaksta, es aizmiegu.

Latvijas pasts brīdina par krāpniekiem

AS Latvijas pasts izplatījis brīdinājumu par krāpniekiem, kas uzņēmuma vārdā turpina izsūtīt e-pastus ar mērķi izkrāpt naudu.

Lielā izklīšana © DIENA

Īsta latvju māksla vienmēr ir orientējusies uz vietējo auditoriju, kas vasarā ir iekšzemes tūrisma dzinējspēks, – likumsakarīgi, ka arī izstādes cenšas izķert rīdziniekus tur, uz kurieni viņi ir devušies atpūsties

Splendid Palace kino sezonu sāk ar divām pirmizrādēm no Kannu kinofestivāla

Jaunajā kino sezonā kinoteātrī Splendid Palace gaidāmas divas Kannu kinofestivāla pirmizrādes - franču aktiera Luija Garela veidotā filma Tā jaunā pasaule un horvātu režisores Antonetas Alamatas Kusijanovičas filma Murēna, kas pagājušā gada Kannu kinofestivālā ieguva Zelta kameru par labāko debijas filmu. Abu filmu pirmizrādes notiks 26. augustā.

Augstas barjeras Minhenē © DIENA

Pārliecinošas uzvaras Eiropas čempionāta smiltīs turpina krāt Latvijas pludmales volejbolistes Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa, kuras Minhenē nokļuvušas soli no pusfināla. Uz to tiecas arī Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, kuriem gan astotdaļfināla barjera piektdien būs varen augsta – pretī būs dominējošie norvēģi Anderss Mols un Kristiāns Sērums.
Reklāmraksts

Septiņi padomi studentiem, kā ietaupīt naudu ikdienā

Studiju sākums daudzu dzīvēs iezīmē arī jaunas patstāvības augstumus. Neatkarīgi no tā, kas finansē mācības (valsts vai personīgie līdzekļi), studiju dzīve saistās ar zināmiem izdevumiem.

Kalendārs

Augusts, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11