Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +11 °C
Apmācies
Svētdiena, 14. aprīlis
Strauja, Gudrīte

2. augusts, 2022

Pelosi ieradusies vizītē Taivānā

ASV Pārstāvju palātas spīkere Nensija Pelosi otrdienas vakarā ieradusies Taivānā, neskatoties uz Ķīnas iepriekšējiem draudiem sakarā ar iespējamo vizīti.

Kijiva: Krievija pārsviež visas rezerves uz Ukrainas dienvidiem

Krievija pārsviež visas karā pret Ukrainu iesaistītā karaspēka rezerves uz Ukrainas dienvidiem, un pēc komplektācijas pabeigšanas var sākt trieciena darbības, pavēstīja Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks Rostislavs Smirnovs.

Liepājas koncertdārzā Pūt, vējiņi izskanēs simfoniskās mūzikas koncerts

Piektdien, 5. augustā, pulkst. 19 Liepājas koncertdārzā Pūt, vējiņi! vasarīgi vieglu simfoniskās mūzikas programmu aicina piedzīvot festivāls Liepājas vasara. Kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri koncertēs pianists Vestards Šimkus un saksofonists Oskars Petrauskis. Pie diriģenta pults – jaunais Liepājas Simfoniskā orķestra galvenais diriģents Guntis Kuzma.

Mēness aptiekās pēc studijām šogad darbu sākuši gandrīz 40 jaunie farmaceiti un farmaceita asistenti

Mēness aptiekās pēc studijām šogad darbu sākuši gandrīz 40 farmaceiti un farmaceita asistenti. 26 jaunie farmaceita asistenti profesijai nepieciešamās zināšanas* guvuši ar uzņēmuma finansiālu atbalstu. Tāpat ir jaunie speciālisti, kuri izmantojuši iespēju saņemt uzņēmuma stipendiju, uz ko ir iespēja pieteikties gan medicīnas koledžu, gan augstskolu studentiem. Jauno farmācijas speciālistu vidū ir tādi, kuru izvēle par labu šai profesijai radusies, jau strādājot uzņēmumā citā amatā un redzot kolēģu – farmaceitu – lielo ieguldījumu Latvijas veselības aprūpē.

Šahisti salst Indijas olimpiādē © DIENA

Pirms olimpiādes sākuma varēja likties, ka šahisti Indijā izcepsies, tomēr noticis pretējais. Organizatori tik centīgi izvietojuši gaisa kondicionierus spēļu zālēs, ka daudzi šahisti salst. Latvijas sieviešu izlases dalībniece Laura Rogule bija spiesta pat uzvilkt ar gudru ziņu līdzi paņemto šalli. Uz Indiju, saprotams, ir jāņem līdzi šalle, to zina katrs latvietis, jo caurvēja briesmas var pārsteigt nesagatavotu.

Deputāts Možvillo kandidēs vēlēšanās no Apvienības Latvijai

Saeimas deputāts Māris Možvillo, kurš līdz šim darbojies partijā Par cilvēcīgu Latviju (PCL) (kādreizējais nosaukums - KPV LV), 14.Saeimas vēlēšanās kandidēs no Apvienība Latvijai Vidzemes vēlēšanu apgabala saraksta, ieņemot pirmo kārtas numuru, liecina Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) iesniegtā informācija.

Cēsīs jaunā albuma koncerttūrē viesosies dāņu indie roka apvienība Efterklang

Svētdien, 7. augustā, koncertzālē Cēsis uzstāsies avangarda indie roka apvienība Efterklang no Dānijas, lai klausītājus Latvijā iepazīstinātu ar savu jaunāko albumu Windflowers, kas klajā nāca pagājušā gada rudenī. Atmosfērīgā Efterklang iesildītājmāksliniece būs oriģinālā un neatkārtojamā pašmāju mūziķe Evija Vēbere.
Reklāmraksts

Iepirkšanās ceļvedis jeb kā izvēlēties labākās bezvadu austiņas

Bezvadu austiņas ir kļuvušas par neatņemamu ikdienas daļu to plašo priekšrocību un ērtuma dēļ. Tehnoloģijām attīstoties, nu jau tirgū plašā klāstā ir pieejamas arī austiņas ar bezvadu funkciju. Tās sniedz kustību brīvību, ļaujot pilnvērtīgi veikt ierastās ikdienas darbības iecienītās mūzikas ritmu pavadībā. Raksta turpinājumā ir apkopota noderīga informācija par bezvadu austiņām – to priekšrocībām un izvēles iespējām, lai Tu nepajuktu plašajā to klāstā un spētu izdarīt pareizo izvēli!

Bauskas pils tornī skanēs Modus Vivendi koncerts Bahu dzimta

Svētdien, 14. augustā, plkst. 14.00 Bauskas pils tornī ansamblis Modus Vivendi atskaņos komponista Johana Sebastiana Baha un viņa priekšgājēju mūziku koncertā Bahu dzimta, kas radies mūziķiem iedvesmojoties no Leipcigas Baha festivāla.

Taivāna pauž gatavību aizsargāt sevi pret Ķīnas draudiem

Taivānas armija otrdien paziņojusi, ka ir "apņēmīga, spējīga un pārliecināta", ka spēs aizsargāt salu pret pieaugošajiem Ķīnas draudiem saistībā ar ASV Pārstāvju palātas spīkeres Nensijas Pelosi iespējamo vizīti.

Aminatas koncerta viesmākslinieki būs Shipsea un Būū

Dziedātāja Aminata izziņojusi sava solokoncerta Savvaļas pusē viesmāksliniekus. Kopā ar viņu 4. augustā uz Andrejostas kvartāla vasaras skatuves kāps arī dziedātāji Shipsea un Būū, bet DJ setu pirms koncerta piedāvās Makree.

Jaunzēlande pēc Covid-19 pandēmijas atver robežas © DIENA

Jaunzēlande vakar beidzot pilnībā atvērusi savas robežas, kas bija slēgtas kopš 2020. gada marta, kad tika ieviesti drošības pasākumi Covid-19 pandēmijas dēļ. Taču būs nepieciešams laiks, lai ārvalstu ceļotāju braucieni uz Jaunzēlandi atjaunotos iepriekšējā līmenī.

Kalendārs

Augusts, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11