Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +17 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

3. augusts, 2022

Asinsnauda © DIENA

Diemžēl piepildījušās pesimistiskākās prognozes un vairāki Latvijas hokejisti izvēlējušies savu karjeru turpināt valstī, kas cenšas okupēt svešu teritoriju un tā dēļ ir pilnībā izslēgta no civilizētās pasaules sabiedrības.

IUB noraida sūdzību LDz konkursā par dzelzceļa infrastruktūras modernizāciju vilcienu kustības ātruma paaugstināšanai

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) noraidījis arī otro AS "A.C.B." sūdzību VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) konkursā par dzelzceļa infrastruktūras modernizāciju vilcienu kustības ātruma paaugstināšanai un atļāvis uzņēmumam slēgt līgumu ar konkursā izraudzīto uzvarētāju personu apvienību "Bmgs-Fima-Alstom", liecina IUB publiskotā informācija.

Latvijas pasts noraida Latvijas preses izdevēju asociācijas pārmetumus

VAS Latvijas pasts pilnībā noraida Latvijas Preses izdevēju asociācijas (LPIA) paustos izteikumus par vienpusēju abonēto preses izdevumu piegādes pakalpojuma tarifu izmaiņu virzīšanu apstiprināšanai un ar to saistītajām sekām, aģentūrai LETA norādīja Latvijas pasta pārstāve Gundega Vārpa.

Politologs: Šajās vēlēšanās partijas liek uzsvaru uz personām, nevis solījumiem

Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) iesniegtie 14.Saeimas vēlēšanu saraksti liecina, ka partijas liek uzsvaru uz personām, nevis uz solījumiem to programmās, šādu vērtējumu sarunā ar aģentūru LETA pauda Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors un politologs Ojārs Skudra.

Latvijas Nacionālā opera sezonu sāks ar koncertu Inga Kalna. Verdi

Ar koncertu Inga Kalna. Verdi jauno sezonu 14. augustā sāks Latvijas Nacionālā opera un balets. Šīgada jubilāres, izcilā soprāna Ingas Kalnas soloprogramma izskanēs Lielajā zālē diriģenta Mārtiņa Ozoliņa muzikālajā vadībā un Latvijas Nacionālās operas orķestra pavadījumā.

Stambulā veikta inspekcija pirmajam kuģim ar Ukrainas labību

Vienošanās par Ukrainas labības eksportu noslēgušo pušu - Ukrainas, Turcijas, ANO un Krievijas - pārstāvji Stambulā Kopīgajā koordinācijas centrā pabeiguši pirmā kuģa ar Ukrainas labības kravu inspekciju, trešdien pavēstīja Turcijas Aizsardzības ministrija.

Brasas apkaimē vīrietis pa logu izkāris Krievijas Gaisa desanta karaspēka karogu

Otrdien, 2. augustā, neilgi pēc pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kāda aculiecinieka, kurš skaidroja, ka Brasas apkaimē dzīvojamās mājas iedzīvotājs no ceturtā stāva loga izkāris Krievijas Gaisa desanta karaspēka karogu. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes patruļa.

Ikšķilē norisināsies Starptautiskais Operetes festivāls

Svētdien, 7.augustā, plkst.12 Ikšķiles Ev. Lut. baznīcā atklās 4.Starptautisko Operetes festivālu ar Latvijas jauno talantu Rūtas Martinovas (soprāns), Patrīcijas Kozlovskas (soprāns), Dāvida Loka (tenors), Marisa Lakstīgalas (balss), Henrija Kozlovska (klarnete) u.c. piedalīšanos, informēja festivāla rīkotāji.

Lavrovs cildina huntas pārvaldīto Mjanmu

Militārās huntas pārvaldītā Mjanma ir Krievijai draudzīga valsts, "sens partneris", trešdien vizītē Mjanmā atzina Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs.

Lokarno kinofestivālā savus projektus prezentēs divi Latvijas producenti

Trešdien, 3. augustā, Šveicē sākas Lokarno starptautiskais kinofestivāls – viens no tradīcijām bagātākajiem un nozīmīgākajiem A klases festivāliem Eiropā. Latvijas dalība fokusēta uz jauno producentu sadarbības platformu Match Me!, kuras piedāvātās iespējas izmantos producenti Alise Rogule un Dominiks Jarmakovičs.

No sestdienas laiks kļūs vēsāks

Pēc pāris karstām dienām sestdien Latviju no rietumiem šķērsos aukstā atmosfēras fronte, prognozē sinoptiķi.

Romas pāvests gatavs tikties ar krievu patriarhu © DIENA

Romas pāvests Francisks apstiprinājis, ka septembrī gatavojas doties uz dažādu reliģiju pārstāvju konferenci Kazahstānā, kur varētu tikties arī ar Krievijas pareizticīgo baznīcas patriarhu Kirilu.

Ukraina apsūdz ES valstis solīto līdzekļu bloķēšanā

Ukraina otrdien apsūdzēja Vāciju un citas Eiropas Savienības (ES) valstis, ka tās bloķē Ukrainai apsolītos finanšu līdzekļus laikā, kad Ukraina saskaras ar Krievijas iebrukuma izraisītu finanšu krīzi.

Kalendārs

Augusts, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11