Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

23. novembris, 2022

Pabriks: Rietumvalstīm jāpalīdz Ukrainai normāli funkcionēt ziemas apstākļos

Ukrainai nedrīkst būt apgādes problēmas ziemas apstākļos, un rietumvalstīm ir jānodrošina ne tikai ieroči, bet arī citas nepieciešamās lietas valsts normālai funkcionēšanai, sacīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP), kurš trešdien Oslo piedalījās Ziemeļu grupas aizsardzības ministru sanāksmē.

Krievijas tiesa par pusgadu pagarina Jašina apcietinājumu

Krievijas tiesa trešdien par sešiem mēnešiem pagarinājusi pirmstiesas apcietinājumu opozīcijas politiķim Iļjam Jašinam, kuram draud līdz desmit gadiem ilgs cietumsods, jo viņš atļāvies nosodīt Maskavas agresiju pret Ukrainu.

Liepājas teātrī iestudēta izrāde Puika, kurš neticēja Ziemassvētkiem

Piektdien, 25. novembrī, 18.00 un sestdien, 26. novembrī, plkst. 12.00 Liepājas Leļļu teātrī norisināsies Leldes Kaupužas Ziemassvētku izrādes Puika, kurš neticēja Ziemassvētkiem pirmizrāde, savukārt 27. novembrī plkst. 12.00 pirmizrādi piedzīvos izrāde Olafa Ziemassvētki atjaunotā versija.

Apģērbs ziemas pārgājieniem © DIENA

Lai, dabā ejot, justos ērti un silti, vērts izvēlēties labu tūrisma inventāru. Pārgājieniem nav piemērotu vai nepiemērotu gadalaiku, galvenais ir pareizi un laikapstākļiem atbilstoši apģērbties. Bet vai ir vērts iegādāties speciālu aktīvai atpūtai ārā paredzētu apģērbu?

Krievi Krimas ziemeļos būvē aizsardzības joslas

Krievija aktīvi gatavojas okupētās Krimas pussalas aizsardzībai, cita starpā arī veido bruņoto spēku pozīciju rajonus pussalas ziemeļdaļā Džankojas rajona ziemeļos, ziņu aģentūrai Ukrinform pastāstīja Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes pārstāvis Andrijs Čerņaks.

FM: Nākamais gads tiks sākts ar tehnisko budžetu

Nākamais gads Latvijā sāksies ar tehnisko jeb pagaidu budžetu, savukārt priekšlikumus politikas izmaiņām un jauniem pasākumiem izvirzīs jaunā valdība, informēja Finanšu ministrijas (FM) pārstāvji.
Reklāmraksts

Kā efektīvi stiprināt imunitāti?

Cilvēku imunitāte ir organisma dabiskais sargs, kas mūs pasargā no kaitīgas apkārtējās vides ietekmes, kā arī imunitāte ir būtiska, lai mēs izdzīvotu un varētu normāli funkcionēt. Tāpēc ir ļoti svarīgi spēcināt savu imunitāti, lai varētu izvairīties no apkārtējā vidē sastopamajām baktērijām, mikrobiem un vīrusiem – slimot negrib neviens. Kas notiek, ja ir samazināta imunitāte?

Kalendārs

Novembris, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11