Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +18 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

29. novembris, 2022

Mūzikas akadēmijā koncertā Dzīvā gaisma notiks Daces Aperānes un Anitas Tumševicas jaundarbu pirmatskaņojumi

Piektdien, 9. decembrī, plkst. 18.00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē koncertā Dzīvā gaisma pianiste Diāna Zandberga un flautiste Ilze Urbāne pirmatskaņos latviešu komponistu jaundarbus, koncertā skanēs arī ārvalstu komponistu darbi klavierēm un flautai, informēja Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas sabiedrisko attiecību speciālists Kaspars Antess.

Bērnu slimnīcas fonds sniedzis atbalstu 607 Ukrainas bēgļu bērniem un ģimenēm

Bērnu slimnīcas fonda (BSF) ziedojuma kampaņā Palīdzi celties līdz novembra vidum saziedoti vairāk nekā 240 000 eiro, kas nodrošinājuši 607 Ukrainas bēgļu bērniem un ģimenēm papildu atbalstu gan veselības aprūpei, gan psiholoģiskajai un sociālajai palīdzībai, aģentūrai LETA pavēstīja BSF Komunikācijas projektu vadītāja Linda Anna Dāldere.

Lielajā ģildē izskanēs koncertprogramma LNSO kamermūzika. Brāmss, Perts un Pendereckis

Ceturtdien, 1. decembrī, plkst. 19.00 Lielajā ģildē izskanēs Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) koncertprogramma LNSO kamermūzika. Brāmss, Perts un Pendereckis, kurā uzstāsies LNSO mākslinieku ansamblis – klarnetiste Anna Gāgane, vijolnieks Sandis Šteinbergs un Indulis Cintiņš, altists Pēteris Trasuns, kā arī čelliste Dace Zālīte-Zilberte.

RAKUS gatava "konstruktīviem kompromisiem" ar Onkoloģijas centra LOR ārstiem

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca (RAKUS) ir gatava "konstruktīviem kompromisiem", taču nepakļausies dažu Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) LOR ārstu prasībai "nesamērīgi palielināt darba samaksu uz citu kolēģu rēķina", informēja slimnīcas preses sekretāre Ilga Namniece.

Muzeju biedrība nosoda mākslas cenzūru Daugavpilī

Latvijas Muzeju biedrība (LMB) nosoda Daugavpilī notikušo mākslas cenzūru, pašvaldības vadībai kopā ar garīdzniecību vēršoties pret izstādi Marka Rotko mākslas centrā.

Pastāv valsts atbildība © DIENA

Krāpniecisku darījumu rezultātā zaudēt īpašumu cilvēkam nozīmē zaudēt pamatu zem kājām. Bieži tā tiek zaudēta arī uzticība valstij, jo cietušā ieskatā valsts nav izveidojusi mehānismu savu iedzīvotāju īpašuma tiesību aizsardzībai. Vairāku gadu garumā notāri ir centušies pievērst lēmumu pieņēmēju uzmanību tam, cik neaizsargāti ir iedzīvotāji, neraugoties uz dažādiem likumiem. Tomēr līdz šim būtiskas izmaiņas, lai novērstu likumu nepilnības, ko tik prasmīgi izmanto krāpnieki, nav sekojušas.

FOTO: Ķekavas apvedceļa būvdarbi turpināsies visu ziemu

Ķekavas apvedceļa projektā būvdarbi turpināsies bez tehnoloģiskā pārtraukuma, darbu ietvaros būvēs pārvadus – uzstādīs veidņus un veiks stiegrošanu, kā arī piegādās objektā beramos materiālus – šķembas, granti un smilti, informē Latvijas Valsts ceļi.

Atvērtības debesis ir sasniedzamas

Debesis ir tik tālu, cik ikkatrs spējam pastiept rokas, domas, attieksmi to virzienā. Ticu, ka šī piecgade, kurā noritēja vērienīga un ilgstoša informatīvā kampaņa Atvērtība ir vērtība ir tikai sākums, stabili soļi pretim atvērtas, cieņpilnas un tolerantas sabiedrības virzienā.

Kalendārs

Novembris, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11