Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

13. Saeimas vēlēšanas

CVK lems par liegumu Ždanokai kandidēt vēlēšanās

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) otrdien sanāks uz sēdi, kuras darba kārtībā iekļauts jautājums par Latvijas Krievu savienības 13. Saeimas deputātu kandidātes Vidzemes vēlēšanu apgabalā Tatjanas Ždanokas svītrošanu no kandidātu saraksta, vēsta CVK.

Partiju piedāvājumos maz runāts par valsts ieņēmumu papildināšanu

Uz deputātu mandātiem 13. Saeimā pretendējošo partiju īsajās programmās pietrūkst punktu par reālu budžeta veidošanu. Arī partiju solījumus kopumā var saukt par diezgan populistiskiem, nenoliedz nozares speciālisti. Turklāt politiķiem vajadzētu vēlētājiem vairāk stāstīt par to, kā reāli papildināt valsts maku.

CVK: Četri deputātu kandidāti, iespējams, saistīti ar VDK

Četri 13.Saeimas deputātu kandidāti - Romualds Maculevičs (NSL), Artūrs Malta (Par alternatīvu), Juris Strušels (LSDSP/KDS/GKL) un Arvīds Ulme (ZZS) - iespējams, bijuši Latvijas PSR Valsts drošības komitejas (VDK) aģenti.

Partiju piedāvājums izglītībā: Ideju trūkums un utopija

Uz 13. Saeimu startējošo partiju īsajās programmās izglītības jautājumiem atvēlēta samērā plaša vieta, taču nozarē strādājošie norāda uz svaigu ideju trūkumu. Tāpat daudzi priekšlikumi ir utopiski un bieži sastopamas tukšas frāzes vai jau vecas idejas un iesāktie procesi ietērpti citos vārdos.

Izaicinājums 13. Saeimai

Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, aizvien biežāk tiek spriests par to, kādi lēmumi būs jāpieņem un ar kādiem izaicinājumiem būs jāsastopas jaunievēlētajiem deputātiem, kā arī nākamajai valdībai.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide