Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

13. Saeimas vēlēšanas

Ārpus Saeimas, bet ar finansējumu

Pirms Saeimas vēlēšanām uz jautājumu, vai Latvijas Krievu savienība (LKS) cer pārsniegt divu procentu slieksni, partijas līdere Tatjana Ždanoka pārliecinoši atbildēja: "Mēs pārvarēsim piecus procentus." Tomēr tā nenotika. Sestdien notika partijas valdes sēde, kurā tika analizēta situācija, tomēr Ždanoka sarunā ar Dienu bija mazrunīga un atklāja, ka visi izteikušies par rezultātiem, savukārt nākotnes plānus apspriedīšot nākamajā sēdē 10. novembrī.

Latvijai vajag: Vēlētājus

1200 kilometru reiz divi un ap 200 eiro – tāda īsumā ir Armanda Straujas 13. Saeimas vēlēšanu bilance. Viņš jau kopš 2007. gada pārsvarā dzīvo Šanhajā, taču līdz šim nav izlaidis nevienas Saeimas vēlēšanas, un arī nule kā notikušās nevarēja būt izņēmums. Tās taču ir simtgades vēlēšanas!

Nepārvēlētie Barča un Klaužs prasa pārskaitīt plusiņus un svītrojumus

13. Saeimā nepārvēlētie Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputāta amata kandidāti Aija Barča un Jānis Klaužs prasījuši pārskaitīt vēlēšanu zīmēs viņiem sniegtos plusiņus un svītrojumus. Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šo iesniegumu dēļ otrdien sanāks uz sēdi.

Smiltēns sarūgtināts par "falšiem partiju reitingiem"

Saeimā neiekļuvušās Latvijas Reģionu apvienības (LRA) premjera amata kandidāts Edvards Smiltēns pirmdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta Panorāma pauda sarūgtinājumu par to, ka neilgi pirms vēlēšanām izplatīti, pēc viņa vārdiem, klaji maldinoši partiju reitingi, kas esot bijis viens no faktoriem neapmierinošajā LRA sniegumā 13. Saeimas vēlēšanās.

Arī Kariņš patīkami pārsteigts, ka sarunas ar KPV LV bijušas konstruktīvas

Partiju apvienības Jaunā Vienotība (JV) un partijas KPV LV sarunas par sadarbības iespējām jaunajā Saeimā bija negaidīti konstruktīvas un tajās iezīmējās vairāki kopsaucēji, piektdien pēc tikšanās žurnālistiem sacīja JV priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš. Arī KPV LV Ministru prezidenta amata kandidāts Aldis Gobzems apgalvoja, ka sarunas bija konstruktīvas un partijām bijusi līdzīga izpratne par medikamentu cenu samazināšanu un par valsts valodas izmantošanu skolās un bērnudārzos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide