Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Aigars Bikše

Sitiens pa zobiem

Galerijā Daugava atvērta pazīstamā tēlnieka Aigara Bikšes jaunākā personālizstāde ar nosaukumu Zvērīga spēle.

MVT Vasaras mājas izstāžu cikls LMA100 noslēgsies ar izstādi Samaltie

27. augustā plkst. 18 fonda Mākslai vajag telpu (MVT) Vasaras mājā tiks atklāta pēdējā izstāde izstāžu ciklā LMA100, kas veltīta tēlniekam Emīlam Melderim, kura daiļradi un devumu Latvijas mākslas vēsturē interpretēs mākslinieks Aigars Bikše kopā ar jaunajiem un daudzsološajiem tēlniekiem Anci Vilnīti, Oto Holgeru Ozoliņu un Robertu Bāliņu, skatītājiem piedāvājot izstādi ar nosaukumu Samaltie, informēja kuratore Katrīna Jaunupe.

Pieskāriena spēks

Tēlnieka Aigara Bikšes personālizstāde ar "zaķi" no Ziepniekkalna

Krekla kroku mūzika

Dzintaros atklāj diriģenta Arvīda Jansona statuju

Bikše: Termins "Latvijas modes industrija" ir naivs

Latvijas modes industrijas pienesums valsts kopējā ekonomikā ir tik mazs, ka Centrālā statistikas pārvalde to atsevišķi pat neizdala, bet Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) profesors Aigars Bikše vērtē - kā termins vārdu savienojums "Latvijas modes industrija" ir naivs, svētdien vēstīja raidījums LNT Ziņu Top 10.

Lai prezidents iedvesmotu

Saruna par Valsts prezidenta lomu nedēļas sākumā notika Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā Zirgu pasts, un to tiešraidē varēja vērot interneta žurnāla Satori mājaslapā. Tajā piedalījās radošo jomu pārstāvji Andris Teikmanis, Ilmārs Šlāpins, Jānis Balodis, Ieva Struka, Aigars Bikše, Pauls Bankovskis un Jānis Holšteins, piektdien vēsta laikraksts _Diena_Vairāki kultūras cilvēki atzina, ka būtu labi, ja prezidenta kandidātu publiskās debates pirms Saeimas balsojuma būtu ilgāk, lai "šajā laikā kandidāts iemācās runāt un saprast, ko no viņa gaida un - uz ko ir spējīgs", sacīja Šlāpins.

Laiks izglābj pionierus no vēstures

Aigara Bikšes skulptūras un Māra Bērziņa stāstus var uztvert gan kopā kā vienu mākslas darbu, gan atsevišķi, autori ir vienisprātis

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide