Laika ziņas
Šodien
Migla

Aivis Ronis

Svarīgi celt attiecību līmeni ar ASV

Ja rodas kādas problēmas attiecībās ar mūsu stratēģisko partneri, ir ārkārtīgi svarīgi tās uzreiz izrunāt visaugstākajā politiskajā līmenī, uzsver kādreizējais Latvijas vēstnieks ASV Aivis Ronis, pozitīvi vērtējot premjera un nākamā Valsts prezidenta interesi par ārpolitiku.

Līdz Magoņa krēslam vēl tāls ceļš ejams

Apcietinātā VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) šefa Uģa Magoņa vieta ir ļoti iekārojama. Īsi pēc viņa aizturēšanas interesenti ap uzņēmuma vadītāja krēslu sāka spietot ar negaidītu intensitāti, ceturtdien vēsta laikraksts Diena. Lai izvairītos no problēmām, Satiksmes ministrija (SM) aicināja atsaukties personālatlases kompānijas, kas būtu gatavas sniegt palīdzīgu roku vispiemērotākā kandidāta atrašanā.

Ronis ar Šķēli Baltkrievijā diskutējuši par valstu divpusējo sadarbību

Valsts prezidenta Andra Bērziņa padomnieks ekonomikas jautājumos ar ievirzi starptautiskajā ekonomikā Aivis Ronis ar bijušo Tautas partijas vadītāju, agrāko premjerministru Andri Šķēli Baltkrievijā diskutējuši par valstu divpusējo sadarbību, vēstī Baltkrievijas ziņu portāls BelTA.

Par Valsts prezidenta ekonomikas padomnieku kļuvis eksministrs Ronis

No 1.septembra, Valsts prezidenta kancelejā par Valsts prezidenta padomnieku ekonomikas jautājumos sācis strādāt bijušais diplomāts un satiksmes ministrs Aivis Ronis, portālu Diena.lv informēja Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests.

Ronis par prezidenta padomnieku varētu kļūt ne ātrāk kā septembrī

Jautājums par bijušā diplomāta un ministra Aivja Roņa kļūšanu par Valsts prezidenta Andra Bērziņa padomnieku varētu tikt atrisināts ne ātrāk par septembri.Prezidenta preses padomniece Līga Krapāne aģentūrai LETA sacīja, ka pagaidām vienošanās šajā jautājumā nav panākta, bet atgriezties pie šīs sarunas plānots septembra sākumā.

Ronis publikācijā Bloomberg: Eiro dod iespēju Latvijai izvairīties no lāča apkampieniem

"No visiem maniem kā Latvijas vēstnieka ASV braucieniem pa šo valsti vienas no spilgtākajām atmiņām palikušas par braucienu cauri Teksasas rietumiem pirms aptuveni desmitgades," starptautiskās ziņu aģentūras Bloomberg interneta vietnes blogā raksta bijušais Latvijas vēstnieks ASV un NATO, kā arī bijušais Latvijas ārlietu un satiksmes ministrs Aivis Ronis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide