Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +15 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

Aizsargdambis

Daugavpilī būvēs miljoniem eiro vērtu aizsargdambi

Īstenojot Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstītu projektu, Daugavpilī, Nometņu ielas rajonā plānots uzbūvēt aizsargdambi, kurš pasargātu šo teritoriju no Daugavas palu ūdeņiem, aģentūru LETA informēja Daugavpils pilsētas pašvaldībā.

Sāks Rīgas HES Ikšķiles aizsargdambja rekonstrukciju

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) apstiprinājusi Rīgas hidroelektrostacijas (HES) ūdenskrātuves Ikšķiles pirmā poldera aizsargdambja atjaunošanas projektu, līdz ar to drīzumā tiks sākti attiecīgi darbi, kuru mērķis ir aizsargāt lauku teritorijas no plūdiem, aģentūru LETA informēja Zemkopības ministrijā.

Ogres aizsargdambis nav ilgtermiņa risinājums

"Ugunsgrēka režīmā" tikpat kā no jauna uzbūvētais aizsargdambis no plūdiem pasargās vairākus tūkstošus Ogres iedzīvotāju, taču ilgtermiņā plūdu riskus mazinātu sanesumu izsūknēšana upes lejtecē un mola izbūve pie ietekas Daugavā; pašvaldībai atkal jāsteidz meklēt apjomīgs finansējums, pirmdien raksta laikraksta _Dienas Bizness_.

Ogres jaunais dambis vēl nav drošs iedzīvotājiem

Lai gan darbi pie Ogres upes aizsargdambja vēl nav pabeigti, secināts, ka tas nav pilnīgi drošs iedzīvotājiem, portālam Diena.lv atzina Ogres novada domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis. 

Ne visi būs pasargāti no plūdiem

Šā pavasara plūdi prasīja cilvēka dzīvību un desmitiem izpostītu māju. Tie skāra Pļaviņas, Daugavpili, Carnikavu un citas, kopskaitā vismaz 37 pašvaldības. Lai neatkārtotos aprīlī piedzīvotais, novadi un pilsētas jau ir veikušas vai turpina strādāt pie pasākumiem upju ūdeņu un ledus radītā riska samazināšanai.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide