Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Andris Nelsons

Izveidots Latvijas kultūras aktualitāšu portāls vācu valodā

Latvijas vēstniecība Vācijā ir izveidojusi kultūras notikumu portālu vācu valodā lettland-kultur.de, kurā no 27. maija tiks piedāvāta aktuāla informācija par Latvijas kultūras norisēm Vācijā, kā arī par vācu publiku interesējošiem notikumiem Latvijā, informēja Latvijas vēstniecības Vācijā pārstāvis Kaspars Adijāns.

Artura Maskata jaundarbs sajūsmina Bostonas klausītājus

21. novembrī Bostonas koncertzālē notika komponista Artura Maskata simfoniskā jaundarba My River runs to thee... pirmatskaņojums. Jaundarbu atskaņoja Bostonas simfoniskais orķestris diriģenta Andra Nelsona vadībā. Koncertu translēja Bostonas Radio, informēja Latvijas koncertu sabiedrisko attiecību speciāliste Rinta Bružēvica.

18. novembrī Kārnegija zālē tiks godināta Latvija

Ar labdarības sarīkojumu Latvijas Nacionālās operas un baleta orķestra atbalstam, Latvijas Nacionālās Operas Ģilde, ASV, svinēs Latvijas valsts 101. gadadienu 18. novembrī Kārnegija zālē Ņujorkā pēc Andra Nelsona un Bostonas Simfoniskā orķestra koncerta, informēja LNOB sabiedrisko attiecību vadītāja Irbe Treile.

Andris Nelsons: Mans darbs beidzas tur, kur sākas Bēthovens

Klasiskās mūzikas ierakstu kompānija Deutsche Grammophon sākusi Ludviga van Bēthovena 250 gadu jubilejas svinības un laidusi klajā maestro Andra Nelsona vadībā iemūžināto pilnu Bēthovena simfoniju ciklu.

Šogad Zalcburgas festivālā – Marina Rebeka, Andris Nelsons un Monika Pormale

Sestdien, 20. jūlijā, Zalcburgā sāksies prestižākais klasiskās mūzikas, operas un teātra festivāls pasaulē. Tas turpināsies līdz 31. augustam, un tajā, kā ierasts, piedalīsies Latvijas mākslinieki – soprāns Marina Rebeka, diriģents Andris Nelsons un scenogrāfe Monika Pormale

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide