Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Andris Šķēle

Šķēle un Šlesers vēlas kļūt par baņķieriem un grasās pirkt Meridian Trade Bank

Meridian Trade Bank ir viena no Latvijas mazākajām un vecākajām kredītiestādēm. Tai līdz šī gada beigām jāatrod finanšu investors, pretējā gadījumā bankā nebūs pietiekami daudz naudas, lai tā turpinātu darbu. Meridian Trade Bank izdevies atrast pat vairākus investorus, no kuriem lielākais ir Andrim Šķēlem un Aināram Šleseram piederošs uzņēmums, ziņo Nekā personīga.

TV raidījums: Skandālā iekļuvušos britu konsultantus PLL kampaņai piesaistījis Koziols

ASV prezidenta Donalda Trampa kampaņas konsultanti snieguši pakalpojumus arī Latvijas politiķiem. Tā izriet no Cambridge Analytic stāstītā. Aināra Šlesera un Andra Šķēles apvienība Par labu Latviju (PLL) bija gatava izmantot viņu padomus, lai iegūtu varu 10.Saeimas vēlēšanas. Britu konsultantus sameklēja un uz Latviju atveda Šlesera biznesa partneris Viesturs Koziols. Kādas metodes ieteiktas neizlēmušo vēlētāju pārliecināšanai Latvijā, tomēr paliek bez atbildes, jo kampaņā iesaistītie apgalvo, ka sadarbība ar ārvalstu konsultantiem aprāvusies, ziņo TV3 raidījums Nekā personīga.

de facto: Par Šķēles dalību digitālās TV projektā liecina arī viņa nodokļu konsultants

Ilgstoši par digitālās televīzijas projektu klusējušais advokāts Jānis Loze pagājušā gada beigās tiesā liecināja, ka digitālās televīzijas ieviešanā iesaistījies tikai pēc klienta Andra Šķēles norādījumiem. Šonedēļ to, ka Šķēle bija faktiskais darba uzdevumu devējs, atkārtoti minēja Šķēles nodokļu konsultants Uldis Kokins, šovakar ziņo LTV raidījums de facto.

Brandavs pret Šķēles ģimeni: kurš turpmāk pārvadās pasažierus Rīgā?

Specifiskas prasības jaunajā iepirkumā par mikroautobusu pakalpojumu sniegšanu Rīgā radījušas aizdomas, ka nolikums uzrakstīts pašreizējiem, ar Rīgas domes vadību saistītajiem pārvadātājiem, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Taču it kā "savējo" kompānijai nu pretim stājies vēl viens milzis – ekspremjera Andra Šķēles ģimenei pastarpināti piederošs uzņēmums.

Šķēle: Ja nebūtu piedalījies digitālās TV ieviešanā, nebūtu krimināllietas

Ja es nebūtu piedalījies digitālās televīzijas projektā, tad par šo darījumu nemaz nebūtu ierosināta krimināllieta, šādu viedokli trešdien digitālās televīzijas lietā tiesā pauda ekspremjers un uzņēmējs Andris Šķēle, atzīstot, ka advokāts Jānis Loze "daļēji pārstāvējis" viņa intereses šajā projektā.

Digitālās TV lieta: Atbildīgās personas apzinājās Kempmayer fiktīvo dabu

Daudzu iesaistīto personu rīcības liecināja par ieinteresētību radīt maldīgu priekšstatu par _Kempmayer Media Limited _dalību digitālās televīzijas projektā, lai nākotnē ar viltu Kempmayer tiktu atzīts par digitālās televīzijas projekta vienīgo īstenotāju, liecina aģentūras LETA rīcībā esošais spriedums tā dēvētajā digitālās televīzijas krimināllietā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide