Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ārlietu ministrs

Dienas infografika: Ārlietu ministri laika periodā no 1990. līdz 2019. gadam

Dienas infografikas ir laikraksta autoru skatījums uz dažādiem procesiem un notikumiem vēsturiskā griezumā. Infografikas tiek veidotas gan pašpietiekamas, gan jautājumus raisošas, secinājumus atstājot lasītāju pašu ziņā. Apskatāmo tēmu loks - visplašākais. Vairāk par Dienas infografikām - zināms@diena.lv.

Rinkēvičs: Mazākumtautību stāvoklis Krimā ir radikāli pasliktinājies

Mazākumtautību stāvoklis Krimā ir radikāli pasliktinājies, tā žurnālistiem pēc tikšanās ar Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) augsto komisāri mazākumtautību jautājumos Astrīdu Tūrsu sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (Vienotība).

Rinkēvičs: Sekmīgākajām Austrumu partnerības valstīm jāpiedāvā ciešākas integrācijas perspektīva ES

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pirmdien piedalījās Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes sanāksmē Briselē. Ārlietu padomes laikā ministri pieņēma Padomes secinājumus par Ukrainu, kur aicināja visas iesaistītās puses atturēties no vardarbības un radikālām darbībām, kā arī rūpīgi izmeklēt visus vardarbības gadījumus un saukt vainīgos pie atbildības, portālu Diena.lv informēja Ārlietu ministrijas Informācijas un sabiedrisko attiecību departamenta Preses un informācijas nodaļa.

Bažījas par ZZS zemo pieredzi ārlietās; kā teju vienīgo partijas ministra kandidātu min Vējoni

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) līdzšinējā pieredze ārlietās ir neliela, turklāt politiskā spēka rindās grūti atrast ārlietu ministra kandidātu, portālam Diena.lv saka aptaujātie eksperti. Kā redzamāko partijas biedru, kas varētu pretendēt uz ārlietu ministra amatu, Latvijas Ārpolitikas institūta direktors Andris Sprūds un Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļas profesore Žaneta Ozoliņa min kuluāros apspriesto Saeimas deputātu, bijušo ilggadējo vides ministru Raimondu Vējoni.

Ārlietu ministrs izsaka līdzjūtību ASV un Itālijai saistībā ar traģiskajiem notikumiem Afganistānā

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs izsaka visdziļāko līdzjūtību Itālijas ārlietu ministrei Emmai Bonino un Amerikas Savienoto Valstu (ASV) valsts sekretāram Džonam Kerijam saistībā ar sestdienas traģiskajiem notikumiem Afganistānā, kur bojā gāja šo valstu karavīri.Ārlietu ministrs pauž visdziļākos līdzjūtības apliecinājumus bojāgājušo karavīru ģimenēm un tuviniekiem, kā arī novēl drīzu un veiksmīgu atveseļošanos ievainotajiem.

Edgars Rinkēvičs aicina koordinēt ES un ASV nostājas jautājumos par Austrumu kaimiņiem un Centrālāziju

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs 31. janvārī piedalījās ES Ārlietu padomes sanāksmē Briselē, kurā aicinājis koordinēt ES un ASV nostājas jautājumos par Austrumu kaimiņiem un Centrālāziju, ziņo Latvijas Ārlietu ministrijas Preses un informācijas nodaļa.Pārrunājot ES - ASV attiecību perspektīvu, ārlietu ministri bija vienoti par to, ka tuvākajā laikā prioritārie jautājumi būs sarunu uzsākšana par brīvās tirdzniecības līgumu, kā arī ASV iesaiste Tuvo Austrumu miera procesa sarunu veicināšanā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide