Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Arturs Vaiders

Arturs bija mans Google

Inese Vaidere izdod atmiņu grāmatu par vīru, Dienas sporta nodaļas ilggadējo vadītāju Arturu Vaideru (1955. gada 28. augusts – 2016. gada 3. oktobris), atklāj, ar kādām izjūtām saņem Lielā Feliksa balvu, un stāsta par izaicinājumiem Eiropas parlamentā.

Pieminot Vaideru: Ar viņu gribējās būt kopā

Viņš gribēja, lai viss notiekot priecīgi, – tuvinieku sūtītajā aicinājumā bijušajiem kolēģiem pēc atvadīšanās no Artura Vaidera ierasties uz bēru mielastu starp rindām varēja nolasīt aizgājēja būtību. Vienmēr visu zināt gribošs un tai pašā laikā vienmēr spējīgs nopietnās lietas padarīt vieglāk uztveramas.

LTV valdes darbu NEPLP uzdevumā vērtēs Strautmane un Vaiders

Latvijas Televīzijas (LTV) valdes darba saturisko izvērtējumu veiks Nacionālajā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) Sabiedriskās konsultatīvās padomes pārstāvji Arturs Vaiders un Baiba Strautmane, bet finansiālā izvērtējuma veicējs vēl tiek meklēts, aģentūru LETA informēja NEPLP par LTV atbildīgā Dace Ķezbere.

Vaiders: Ateisti Ziemassvētku sardzē

Par to vēl strīdas bukmeikeri un Statistikas pārvalde - vai Latvijā vairāk atzīmē kapusvētkus, vai biežāk balso par svētku dienas statusa piešķiršanu pareizticīgo Ziemassvētkiem? Nupat arī balsoja, un, zinot, ka nesavāca «par», nebūšu gaišreģis, ja teikšu, ka būs vēl. Jautājums ir ne tik daudz reliģisks, cik politisks.

Vaiders: Citādā Latgale

Sliņķi, kandžas tecinātāji, dzērāji, kontrabandisti, kas tagad ir arī par krievu valodu kā otru valsts valodu Latvijā.Borowa MC vai Balto lāču dziesmas tādās reizēs ir «par īsu».

Vaiders: Sarkanās kartītes vietā - diploms

Futbols ir vienkārša, tāpēc arī visā pasaulē populāra spēle. Viens no noteikumu punktiem vēsta, ka par otru dzelteno kartīti spēlētājam pienākas sarkanā - tātad noraidījums. Tomēr pie mums, izrādās, arī tas nestrādā un noraidījuma vietā var dabūt diplomu zelta rāmītī! Bet, lai būtu skaidrība, visu pēc kārtas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide