Laika ziņas
Šodien
Migla

Augusts Brigmanis

Brigmanis lūdzis LZS valdes uzticības balsojumu viņam

Trešdien vakarā notika Latvijas Zemnieku savienības valdes sēde, kurā LZS priekšsēdis Augusts Brigmanis ir aicinājis valdi nobalsot par uzticību viņam un saņēmis pārliecinošu atbalstu, ceturtdien vēsta laikraksts Diena.

Brigmaņa uzkrājumi pērn palielinājušies līdz 466 043 eiro

Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Augusta Brigmaņa uzkrājumi pērn palielinājušies līdz 466 043 eiro, liecina viņa iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija. Politiķa uzkrājumi 2017.gadā palielinājušies par 137 110 eiro salīdzinājumā ar 328 933 eiro 2016. gadā. Viņš augstāk minētos līdzekļus uzkrājis AS Swedbank, AS SEB banka un Lielbritānijas Lloyds Bank.

Brigmanis: Prasība atsaukt Sudrabu no komisijas ir "klajš Judina PR gājiens"

Prasība atsaukt Ingunu Sudrabu (No sirds Latvijai) no ""oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijas ir klajš [Andreja] Judina PR [sabiedrisko attiecību] gājiens," šādu nostāju žurnālistiem pauda Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Brigmanis: Ceru, ka Gerharda lēmumi nav saistīti ar NA pozīciju pašvaldībās

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis pauž cerību, ka vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (NA) lēmumi par pašvaldībām nav saistīti ar Nacionālo apvienības darbību opozīcijā konkrētajās domēs.

Brigmanis: Nodokļu reformas apspriešanā ir pārāk liela demokrātija

Nodokļu reformas un veselības finansēšanas avotu apspriešanā ir pārāk liela demokrātija un nepieciešams vairāk virzīties uz lēmuma pieņemšanu, aģentūrai LETA sacīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide