Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +23 °C
Skaidrs
Svētdiena, 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Augusts Brigmanis

Mums ir izdevīga vienota un stabila Vienotība

Triecieni, kurus pēdējā laikā saņēmusi vadošā partija Vienotība, diez vai varētu sašūpot arī valdības konstrukciju – koalīcijas partneriem izmantot situāciju neesot intereses. Tas nozīmē, ka opozīcijai arī neesot iespēju, jo matemātika ir nepielūdzama, intervijā Agnesei Margēvičai spriež Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pieredzējušākais politiķis Augusts Brigmanis

Brigmanis lūdzis LZS valdes uzticības balsojumu viņam

Trešdien vakarā notika Latvijas Zemnieku savienības valdes sēde, kurā LZS priekšsēdis Augusts Brigmanis ir aicinājis valdi nobalsot par uzticību viņam un saņēmis pārliecinošu atbalstu, ceturtdien vēsta laikraksts Diena.

Vēl viens olšteinietis apsteidz līderi

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas vadītāja Augusta Brigmaņa neievēlēšana Saeimā, līdzīgi kā tas pirms četriem gadiem notika ar toreizējo Vienotības priekšsēdi Solvitu Āboltiņu, var atsaukties uz ZZS nākotni. Abos gadījumos partiju līderus apsteidza pirms vēlēšanām piesaistītie jaunie deputāti, kuri politikā ienāca no prezidenta Valda Zatlera dibinātās Reformu partijas, gūstot panākumus, pateicoties savai individuālajai kampaņai. Jau pirms 11. Saeimas sanākšanas viņi no Reformu partijas aizgāja, izveidojot Klāva Olšteina vadīto neatkarīgo deputātu grupu.

Brigmanis neatbalsta marihuānas legalizāciju medicīniskos nolūkos

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs, valdes loceklis Augusts Brigmanis neatbalsta marihuānas lietošanas un audzēšanas legalizāciju medicīniskos nolūkos. Viņa ieskatā, tas ir nevis politiķu, bet ārstu jomas jautājums.

Brigmaņa uzkrājumi pērn palielinājušies līdz 466 043 eiro

Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Augusta Brigmaņa uzkrājumi pērn palielinājušies līdz 466 043 eiro, liecina viņa iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija. Politiķa uzkrājumi 2017.gadā palielinājušies par 137 110 eiro salīdzinājumā ar 328 933 eiro 2016. gadā. Viņš augstāk minētos līdzekļus uzkrājis AS Swedbank, AS SEB banka un Lielbritānijas Lloyds Bank.

Brigmanis: Prasība atsaukt Sudrabu no komisijas ir "klajš Judina PR gājiens"

Prasība atsaukt Ingunu Sudrabu (No sirds Latvijai) no ""oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijas ir klajš [Andreja] Judina PR [sabiedrisko attiecību] gājiens," šādu nostāju žurnālistiem pauda Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide