Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Autobuss debesīs

Intervija ar dziedātāju Martu Kristiānu Kalniņu. Man tāda bilde atmiņā ir

Imanta Kalniņa dziesmas turpina skanēt. Grupa Autobuss debesīs un kamerorķestris Sinfonietta Rīga Dzintaru koncertzālē piedāvās arī kaut ko iepriekš nedzirdētu. Solists Marts Kristiāns Kalniņš pieļauj, ka grupai varētu rasties kaut kas jauns arī ierakstu formātā, kaut arī pašlaik viņš vairāk muzicē ar kolektīvu Raxtu raxti

Vecpiebalgā norisināsies Mazās Kalniņa dienas

Vecpiebalgas novada Inešu estrādē 26. jūlijā plkst. 19 norisināsies jau par gadskārtēju tradīciju kļuvušās Mazās Kalniņa dienas ar grupas Autobuss debesīs un viesu piedalīšanos.

Autobuss debesīs dosies 15 gadu jubilejas tūrē

Viena no mūsdienu populārākajām latviešu mūzikas grupām Autobuss debesīs šopavasar dosies piecpadsmit gadu jubilejas turnejā pa Latviju, informē grupas pārstāvji.Savas pastāvēšanas laikā grupa Autobuss debesīs izpildījusi gan daudzas Imanta Kalniņa dziesmas, gan pašu komponētus skaņdarbus. Pēc ilgiem laikiem tieši jubilejas koncertos grupa tos atkal atskaņos.

Autobuss debesīs atzīmēs 15 gadu jubileju

Grupa Autobuss debesīs sestdien, 20.oktobrī galvaspilsētas koncertzālē Palladium atzīmēs savas pastāvēšanas 15.jubileju. Mūziķi jubilejas koncertā klausītājiem piedāvās savu labāko dziesmu izlasi, kā arī jaunus, līdz šim neatskaņotus skaņdarbus.

Grupa Autobuss debesīs ieskandinās savu piecpadsmit gadu jubileju

Mēģinājumu telpā Rīgas kinostudijā pēkšņi ieskanas cītara, bet šo indiešu instrumentu nekur neredz. Grupas Autobuss debesīs ģitārists un čellists Kārlis Auzāns saprotoši smaida – viņš iegādājies efektu pedāli Ravish Sitar, kas esot parādījies nesen, un caur to izlaista ģitāra skan kā cītara. Tas būs viens no jaunievedumiem Autobusa dziesmās, ko dzirdēsim lielajā koncertā Palladium Rīga 20.

Autobuss debesīs jubilejas koncertā uzstāsies ar Nepieradināto folka orķestri

Grupas _Autobuss debesīs _15 gadu jubilejas koncertā, kas 20.oktobrī notiks koncertzālē Palladium, uz skatuves kāps arī _Nepieradinātais folka _orķestris un tādi folkmūzikas pārstāvji Kristīne Kārkla-Puriņa un Edgars Kārklis no tautiskā projekta Raxtu Raxti, informēja Positivus Music pārstāve Maija Anna Ludbārža.

Palladium Rīga jubilejas ieskaņas koncertu sniegs Autobuss debesīs

Viena no mūsdienu populārākajām latviešu grupām Autobuss debesīs, gatavojoties savai 15 gadu jubilejai, 20. oktobrī koncertzālē Palladium sniegs vērienīgu solo koncertu, piedāvājot klausītājiem savu labāko dziesmu izlasi, pavēstīja Positivus Music pārstāvji.Savas pastāvēšanas laikā grupa Autobuss debesīs izpildījusi gan daudzas Imanta Kalniņa dziesmas, gan pašu komponētus skaņdarbus.

Saldū sestdienas vakarā - Līgo svētku lielkoncerts

Sestdien, 23.jūnija vakarā Saldus Kalnsētas parka estrādē norisināsies Līgo svētku lielkoncerts ar jaunu muzikālu komēdiju, lielo tautas sadziedāšanos, Raimonda Paula mūziku un Līgo nakts balli, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatoru pārstāve Ilze Trumpe.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide