Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

BBC

BBC likvidēs 450 darbavietas Anglijā

Lai samazinātu izmaksas un pārstrukturētu vietējos ziņu dienestus, britu raidorganizācija BBC plāno likvidēt 450 darbavietas Anglijā.

BBC likvidēs 450 darbavietas

Britu raidsabiedrība BBC trešdien pavēstīja, ka stratēģijas ietvaros, kas vērsta uz 80 miljonu sterliņu mārciņu (95 miljonu eiro) ietaupīšanu līdz 2022.gadam, ziņu nodaļā BBC News tiks likvidētas 450 darbavietas.

BBC atklāj savu lielāko zvaigžņu algas

Lielbritānijas sabiedriskā raidorganizācija BBC trešdien pirmo reizi publiskojusi savu slavenāko darbinieku gada algas, atklājot, ka televīzijas un radio raidījumu vadītājs Kriss Evanss saņem 2,2 miljonus mārciņu (2,5 miljoni eiro) gadā.

Venecuēlas realitāte – bads

Rindas pie tukšiem veikaliem, dienām tikai dažus augļus ēduši cilvēki, badā mirstoši dzīvnieki zooloģiskajos dārzos, prezidenta dekrēts, kas ļauj jebkuru cilvēku nosūtīt piespiedu lauksaimniecības darbos, – tāda ir skarbā realitāte šodienas Venecuēlā, Dienvidamerikas valstī, kuras iepriekšējais līderis Čavess solīja uzcelt sociālismu un sakaut imperiālismu.  

Ziemeļkorejā aizturēts BBC žurnālists (papildināts 13:12)

Ziemeļkorejā aizturēts un izraidīts britu raidorganizācijas BBC žurnālists Rūperts Vingfīlds Heiss, pirmdien ziņo BBC.BBC komanda ieradās Ziemeļkorejā pirms Strādnieku partijas kongresa kopā ar vairākiem Nobela miera prēmijas laureātiem. Raidorganizācija ziņo, ka Ziemeļkorejas vadību nav apmierinājis žurnālistu ziņotais par dzīvi Phenjanā.

Uzmanības centrā atgriezušies katoļu garīdznieku upuri

ASV Kinoakadēmijas balvas Oskars visai negaidītā piešķiršana filmai Spotlight (Latvijā rāda ar nosaukumu Uzmanības centrā) papildus pievērsusi uzmanību patiesības pilnīgākai atklāšanai par katoļu priesteru gadu desmitiem ilgušo seksuālo vardarbību pret bērniem un baznīcas augstāko garīdznieku centieniem to slēpt. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide