Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Bērni

Pastiprinātas rotaļlietu drošuma prasības

Ministru kabinets ceturtdien lēma noteikt stingrākas prasības atsevišķu ķīmisko vielu izmantošanai rotaļlietu ražošanā, lai nodrošinātu bērnu augsta līmeņa aizsardzību pret riskiem, ko rada ķīmisko vielu klātbūtne rotaļlietās.

VM: Mutes un degunu aizsegu lietošanai nav objektīvu negatīvu seku uz bērnu veselību

Mutes un degunu aizsegu lietošanai nav objektīvu negatīvu seku uz bērnu veselību, liecina Veselības ministrijas (VM) sagatavotais izvērtējums par prasību izglītojamiem 1. - 4. klasē mācību procesa laikā un ārpus tā lietot mutes un deguna aizsegus, ko 12.janvārī skatīs valdības un Krīzes vadības padomes kopsēdē.

BKUS rosina izņemt no pārdošanas magnētu konstruktorus

Pēc četriem jauniem gadījumiem nepilna mēneša laikā, kuros dažādu vecumu bērni bija norijuši vairākus magnētus, tādējādi nopietni apdraudot savu dzīvību, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca (BKUS) ir nosūtījusi vēstuli Patērētāju tiesību aizsardzības centram, aicinot aizliegt šādu rotaļlietu pārdošanu, portālu Diena informēja BKUS pārstāvji.

Plāns B īslaicīgai bērnu aprūpei

Jelgavas pilsētas pašvaldībā nesen darbu sācis bērnu īslaicīgās aprūpes centrs Covid-19 skartajām ģimenēm. Centrs ir paredzēts bērniem, kuru vecāki pēc saslimšanas ar koronavīrusu ir nonākuši slimnīcā, un šajā laikā nav neviena cita, kas varētu uzņemties rūpes par bērniem.

Veidos jaunu valsts iestādi vienotai bērnu politikas īstenošanai

Paredzēts izveidot vienotu valsts iestādi bērnu politikas jomā jeb Pedagoģiski psiholoģiskā atbalsta dienestu, kas pārraudzīs un nodrošinās prevenciju, kā arī agrīno intervenciju, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē atklāja Pārresoru koordinācijas centra (PKC) Attīstības uzraudzības un novērtēšanas nodaļas konsultante Sigita Sniķere.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide