Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +8 °C
Viegls lietus
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Carnikava

Carnikavā aiztur saules paneļu zagli

Carnikavā pirmdienas rītā policijas darbinieki aizturējuši saules paneļu zagli, uzzināja Ādažu novada pašvaldības policijā.

FOTO: Tradicionālie Nēģu svētki Carnikavā

Ar gastronomiskiem, sportiskiem un muzikāliem notikumiem sestdien nosvinēti XVII Nēģu svētki Carnikavā, kas šogad izskanējuši ar devīzi “Ķer nēģus un sapņus Carnikavā!”

Carnikavas dome lēmusi likvidēt Sporta centru

Carnikavas dome šodien ārkārtas sēdē lēmusi likvidēt Carnikavas Sporta centru, interešu izglītību pārceļot uz Carnikavas vidusskolu, aģentūru LETA informēja domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica (LZS).

Carnikava - 100 neizmantotu nosnaušanās iespēju zeme

Noskaidrot vietu, uz kuru Latvijā nevajag braukt sēņot, izzināt visu par īstajiem un patiesajiem nēģiem, izbaudīt piejūru, dārzus un arhitektūras pērles deviņdesmito stilā un galu galā gremdēties arī pārdomās par mūžību, krustošanos un veciem un jauniem baroniem. To visu var, aizbraucot uz Carnikavu.

Carnikavā opozīcija mēģina panākt savu, pametot domes sēdi

Izmantojot situāciju, kad viens no koalīcijas deputātiem nebija ieradies uz Carnikavas novada domes sēdi, opozīcija trešdien panāca sēdes pārtraukšanu, izejot no zāles, kā arī neieradās uz izsludināto domes sēdi nākamajā rītā, piektdien vēsta laikraksts Diena.Apzinoties, ka reiz jau veiktā pašvaldības vadītājas nomaiņa varētu atkārtoti neizdoties, opozīcija tomēr mēģina panākt sev vēlamu rezultātu un izvirzījusi prasības domes priekšsēdētājai Daigai Jurēvicai (LZS).

Jaunais Carnikavas vadītājs: Vadības maiņa ir gadiem rūdzis process

Carnikavas novada domes vadības maiņa neesot vienas dienas lēmums, bet gan "gadiem rūdzis process, kura pēdējais piliens bija nākamā gada pašvaldības budžeta izstrādes vienpersoniskais stils", aģentūrai LETA norādīja jaunievēlētais Carnikavas novada domes priekšsēdētājs Imants Krastiņš (Reģionu alianse).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide