Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +6 °C
Viegls lietus
Pirmdiena, 22. aprīlis
Armanda, Armands

Citadele

Nesanāca ar Citadeli. Vai sanāks ar Indexo?

Lai gan vēl pirms pāris nedēļām politikas kuluāros ar jaunu joni ticis aktualizēts jautājums par topošās bankas akcionāru reputāciju, kopējais noskaņojums amatpersonām ir atgaiņāties.

Bankas Citadele zaudējumi deviņos mēnešos - 24,451 miljons eiro

Bankas Citadele zaudējumi šogad deviņos mēnešos bija 24 451 miljons eiro pretstatā peļņai pērn attiecīgajā periodā, liecina bankas publiskotā informācija. Savukārt bankas Citadele grupas zaudējumi veidoja 20,499 miljonus eiro pretstatā peļņai pērn deviņos mēnešos.

Citadele brīdina par traucējumiem pakalpojumu pieejamībā 22.augustā

Lai modernizētu un būtiski uzlabotu Citadeles IT sistēmas, ieliekot stabilus pamatus turpmākajai digitālo pakalpojumu attīstībai, sestdien, 22. augustā, klientiem visu diennakti nebūs pieejami maksājumi internetbankā un mobilajā lietotnē, portālu Diena informē bankā.

Attālinātā strādāšana mainījusi darba kultūru: atgriešanās birojā īsti nenotiks

Šodien ir beigusies gandrīz trīs mēnešus ilgusī ārkārtējā situācija. Tas nozīmē, ka darba devēji, kas līdz šim jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 pandēmijas dēļ nodrošināja attālinātu darbu, iespējams, lūgs darbiniekus atgriezties strādāt klātienē. Organizāciju psihologs Reinis Lazda portālam Diena.lv uzsver, ka "atgriešanās atpakaļ īsti nenotiks, bet būs jauna situācija. Ieguvēji būs tie, kuri spējuši veiksmīgāk adaptēties darbam jaunajā situācijā."

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide